مقالات آموزشیمقالات آموزشی ارزدیجیتالمقالات آموزشی فارکس

بهترین اندیکاتور سیگنال خرید و فروش + معرفی و دانلود 18 اندیکاتور سیگنال ورود و خروج

به عنوان یک معامله گر فارکس، هر زمان که برای معامله به نمودار رسیدید، فقط سه چیز هست که باید بفهمید: دانستن اینکه چه زمانی وارد یک معامله شوید، چه مقداری را ریسک کنید و چه زمانی از معامله خارج شوید، اما این چالش برانگیزتر از آن چیزی است که به نظر می رسد.در این مقاله به معرفی 18 اندیکاتور سیگنال خرید و فروش (سیگنال ورود و خروج ) که از بهترین اندیکاتورهای سیگنال دهی هستند و امروز می توانید از آنها استفاده کنید،میپردازیم.همچنین میتوانید بهترین اندیکاتورهای سیگنال خرید و فروش را برای MT4 و MT5 دانلود کنید.

در ادامه بیایید هر اندیکاتور را بطور جداگانه بررسی کنیم. مزیت های اصلی و اطلاعات اولیه ای که باید برای ایجاد یک استراتژی سودآور با آنها را بدانید.

 

 

1. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Lucky Reversal

اندیکاتور سیگنال lucky

بازه های زمانی : همه
جابجایی آلارم  : بله
هشدارها : ندارد
فرکانس سیگنال : 5 تا 10 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4       برای متاتریدر 5

بازگشت ها همیشه نقاط ورود به معامله جدیدی را برای ما فراهم می کنند. ابزاری که به شما کمک می‌کند آن‌ها را به موقع تشخیص دهید، باعث می‌شود معامله آنها حتی ارزش ریسک را داشته باشد.

اندیکاتورLucky Reversal ، اگرچه با تأخیر مواجه است، اما تلاقی کافی برای شما فراهم می کند تا معاملات را در جهت روند تازه شکل گرفته انجام دهید.

اندیکاتور سیگنال ورود و خروج لاکی همان کاری را انجام می دهد که از نامش پیداست: نشان می دهد که چه زمانی روند از یک روند صعودی به یک روند نزولی یا از یک روند نزولی به یک روند صعودی تبدیل شده است. سیگنال های خود را به شکل فلش های آبی و قرمز  نشان می دهد که هر کدام با خطوط افقی مواج دنبال می شوند.

2. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Buy Sell Magic

اندیکاتور سیگنال دهی Buy-Sell-Magic

بازه زمانی : M1 – M30
جابجایی آلارم  : بدون
هشدار : بله
فرکانس سیگنال : 13 – 17 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4       

این اندیکاتور سیگنال ورود و خروج ، ترکیبی از سه اندیکاتور است، و راه آسانی را برای مبتدیان و اسکالپرهای حرفه ای برای ورود و خروج از معاملات خود فراهم می کند. این اندیکاتور برای همه جفت های فارکس مناسب است، به خصوص در جلسات لندن که بازار نوسان بیشتری دارد.

در حین استفاده از اندیکاتورهایی مانند Buy Sell Magic ، باید به اندازه کافی مراقب باشید تا از ابزارهای دیگر به عنوان تأییدیه استفاده کنید تا سرمایه خود را به خطر نیندازید.

این نشانگر با یک فلش سبز نشان می دهد که زمان ورود به یک موقعیت بای است. هنگامی که سیگنال تشخیص داده شد، هشدار در صفحه به شما اطلاع می دهد. بهترین چیز در مورد اندیکاتور این است که استاپ لاس شما را به صورت خودکار محاسبه می کند. شما فقط باید سفارشتان را تکمیل کنید.

اگر نشانگر یک فلش قرمز داد، یک هشدار و یک سیگنال برای فروش را نشان داده است ، پس امکان باز کردن یک موقعیت فروش وجود دارد. یک حد ضرر مناسب نیز در هشدار پاپ آپ نمایش داده می شود. همچنین می‌توانید با قرار دادن آن در بالای خطوط نقطه‌دار، حد ضرر ریسکی تری را تنظیم کنید.

3. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Half Trend Buy Sell

اندیکاتور سیگنال ورود و خروج Half Trend Buy Sell

بازه زمانی : همه
جابجایی آلارم  : ندارد
هشدار : بله
فرکانس سیگنال : 6 – 7 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4       برای متاتریدر 5

استفاده از فلش‌های بدون رنگ‌آمیزی مجدد برای راهنمایی معامله‌گر نه تنها ورود به معامله را آسان‌تر می‌کند و بلکه یکی از بهترین اندیکاتورهای خروج از معامله در این لیست ما است. شاخص Half Trend Buy Sell فقط به شما کمک می کند روند غالب در بازار را معامله کنید.

هنگامی که اندیکاتور سیگنال داد، به خصوص در سطوح کلیدی قیمت، می توانید به آن اعتماد کنید. این اندیکاتور یک اندیکاتور منحصر به فرد دنبال کننده و تشخیص روند است که در طول تثبیت قیمت ثابت می ماند.

اندیکاتور Half Trend  از میانگین متحرک برای محاسبه سیگنال های خرید و فروش دقیق استفاده می کند. معامله گران آنلاین فارکس به عنوان یک شاخص دنبال کننده روند، می توانند از آن در هر بازه زمانی برای معاملات روزانه موفق خود استفاده کنند.

4. اندیکاتور سیگنال ورود و خروج Chandelier Exit

اندیکاتور سیگنال ورود و خروج

بازه زمانی : M1 – H4
جابجایی آلارم  : ندارد
هشدار : بله
فرکانس سیگنال : 3 – 4 بار در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4     

Chandelier Exit یک اندیکاتور مبتنی بر نوسانات است که به یک معامله گر امکان می دهد تا زمانی که روند معکوس مشخصی ایجاد نشده در یک معامله بماند. همانطور که در زیر توضیح داده شده، یک معامله گر می تواند با استفاده از اندیکاتور خروج لوستر، از خروج زودهنگام اجتناب کند و حداکثر بازده را در پیپ ها دریافت کند.

اگر خیلی زود از معامله خارج میشوید، این اندیکاتور جزو معدود اندیکاتورهای خروج از معامله برای پلتفرم های MT4 و MT5 است که به شما در معامله روند کمک میکند. نشانگر خروج لوستر از ATR (متوسط ​​محدوده واقعی) برای ارائه یک حد ضرر مطمئن برای معاملات شما استفاده می کند.

با استفاده از داده‌های ATR، این اندیکاتور سطح نشانگر را به بهترین مناطق حمایت و مقاومت تبدیل می‌کند، که از آنجا می‌توانید ورود به بازار را نیز پیش‌بینی کنید (مخصوصاً پس از شکست)، این اندیکاتور را با سایر ابزارهای فنی ترکیب کنید، تا بتوانید یک ابزار بالقوه سودآور برای خود ایجاد کنید .

5. اندیکاتور سیگنال ورود و خروج Super Arrow

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Super Arrow

بازه های زمانی : همه
جابجایی آلارم  : ندارد
هشدار : بله
فرکانس سیگنال : 2 تا 3 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4      

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Super Arrow یک اندیکاتور سیگنال ورود و خروج برای معامله گران mt4 است. این اندیکاتور نشانگرهایی مانند میانگین متحرک، باندهای بولینگر، RSI و فیلتر جادویی را برای تولید یک پیکان قدرتمند ترکیب می کند. نشانگر Super Arrow در تمام شرایط بازار (بازار رونددار و رنج) و در تمام بازه های زمانی کار می کند.

این نشانگر فلش های قرمز (فروش) و سبز (خرید) را روی نمودار نشان میدهد. هنگامی که بازار نزولی است و هنگامی که سیگنال فروش قوی وجود دارد، این نشانگر یک فلش قرمز را نشان می دهد.

و در مقابل، هنگامی که بازار صعودی است و هنگامی که سیگنال خرید قوی وجود دارد، نشانگر یک فلش سبز رنگ را نشان می دهد. می توانید رنگ فلش ها را به دلخواه تغییر دهید.

می‌توانید این اندیکاتور را با ابزارهای قیمتی مانند حمایت و مقاومت یا خطوط روند جفت کنید تا دقیق‌تر شود.

 

6. اندیکاتور سیگنال QQE

سیگنال دهی با اندیکاتور qqe

بازه زمانی : همه
جابجایی آلارم  : ندارد
هشدار : ندارد
فرکانس سیگنال : 6 – 7 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4      

QQE مخفف Qualitative Quantitative Estimation است. این اندیکاتور مبتنی بر RSI افزایش یافته با استفاده از تکنیک هموارسازی است. این اندیکاتور امتحان خود را پس داده است و تأخیر ندارد.

معامله گران می توانند از آن برای شناسایی نقاط ورود و خروج در حین معامله یک معامله بازگشتی استفاده کنند. همچنین می توانید از آن برای معاملات ادامه روند استفاده کنید.

می‌توانید از این نشانگر برای شناسایی زمانی که قیمت در موقعیت‌های فروش بیش از حد و خرید بیش از حد(اشباع خرید و فروش) است استفاده کنید.

اندیکاتور QQE تأییدیه اضافی مورد نیاز برای ورودی های معامله گران را فراهم می کند. یک معامله گر پرایس اکشن باید ورود خود را با استفاده از QQE زمانی که قیمت به خط روند او رسید تأیید کند. به این ترتیب او می تواند از ورود خیلی زود و توقف جلوگیری کند.

7. اندیکاتور سیگنال RSI Divergence

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش rsi

بازه زمانی : همه
جابجایی آلارم : بدون
هشدار : بله
فرکانس سیگنال : 10+ در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4       

RSI (شاخص قدرت نسبی) حرکت بازار را برای یک دارایی خاص اندازه گیری می کند و می تواند یک سیگنال سریع در زمانی که بازار در شرف معکوس شدن است ارائه دهد.

اغلب اوقات، برای اینکه یک بازگشت اتفاق بیفتد، حرکت بر خلاف آنچه در حال حاضر در بازار اتفاق می افتد خواهد بود. اگر بازار  قله های متوالی بالاتر داشته باشد، RSI شروع به نشان دادن قله های پایین‌تر می‌کند که نشان‌دهنده بازگشت به حرکت صعودی غالب است.

این واکنش متضاد به عنوان واگرایی شناخته می شود. شاخص واگرایی RSI می‌تواند تأییدی عظیم برای ورودی‌ به معاملات معکوس ارائه کند.

8. اندیکاتور سیگنال ورود و خروج Swing ZZ Zigzag

دانلود اندیکاتور سیگنال دهی zig-zag

بازه زمانی : همه
جابجایی آلارم : بدون
هشدار : بدون
فرکانس سیگنال : 10+ در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4   

اگر شما یک معامله گر نوسانی فارکس هستید، بهترین نتایج را می توانید با استفاده از اندیکاتور ZIG-ZAG  بدست آورد. Swing ZZ Zigzag Indicator همچنین رویکرد معاملاتی فارکس بالا به پایین را برای معامله‌گر فراهم می‌کند. با این اندیکاتور روند در نمودارهای با بازه زمانی بالاتر در نمودارهای تایم پایین تر به وضوح قابل شناسایی است.

در نتیجه، نمودارهای بازه زمانی پایین تر، نقاط ورود و خروج بسیار بهتری را در جهت تایم فریم بالاتر ارائه می دهند. سطوح حمایت و مقاومت در بازه‌های زمانی بالاتر توسط معامله‌گران دقیقاً با استفاده از نمودارهای بازه زمانی پایین‌تر شناسایی می‌شوند که امکان سیگنال ورود و خروج دقیق را فراهم می‌کند.

این اندیکاتور با افزودن به توانایی ظریف خود در تشخیص نقاط ورود و خروج ، حس عمیق تری از روند بازار به معامله گر می دهد.

این اندیکاتور ساده و قابل درک،بسیاری از نوسانات جزئی بازار را در حین تجزیه و تحلیل نقاط نوسان بازار آسان می کند. بعداً می‌توانید از این نقاط نوسانی برای ترسیم حمایت و مقاومت یا خطوط روند برای تحلیل‌های آینده استفاده کنید.

9. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Forex Entry Point

دانلود اندیکاتور سیگنال entry point

بازه زمانی : M1 – D1
جابجایی آلارم : بدون
هشدار : بله
فرکانس سیگنال : 3 – 4 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4      

اندیکاتور نقطه ورود فارکس برای دانلود رایگان MT4 یک پنجره جداگانه در زیر نمودار قیمت ایجاد می کند. تغییرات احتمالی قیمت را در حرکت بازار پیش بینی می کند و خطوط عمودی فیروزه ای و بنفش را نشان می دهد.

نشانگر نقطه ورود فارکس ، ورود و خروج به یک موقعیت را بسیار آسان می کند. تنها پس از بررسی دقیق روند، فرصت های جدیدی را نشان می دهد و به این ترتیب، سیگنال خرید و فروش دقیق تری می دهد.

اگرچه نمی توانید به این اندیکاتور رایگان اعتماد کنید تا به شما بگوید چه زمانی زودتر از معاملات خود خارج شوید،اما می توانید هر استراتژی خروج از معامله دیگری را با آن اعمال کنید.

اگرچه می‌توانید از این اندیکاتور در هر جفت ارز و تایم فریم‌ی استفاده کنید، اما اسکالپرهایی که جفت‌های فراری مانند GBP/JPY را در بازه‌های زمانی 1 و 5 دقیقه معامله می‌کنند، بهتر است ابتدا بک تست گرفته و بعد استفاده نمایند .

10.اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Heiken Ashi

سیگنال خرید و فروش با هیکن آشی

بازه زمانی : همه
جابجایی آلارم : بدون
هشدار : بدون
فرکانس سیگنال : 10+ در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4       برای متاتریدر 5

اندیکاتور هیکن آشی Heiken Ashi نوعی شمعدان ژاپنی است که میانگین 2 دوره را می گیرد و در نتیجه نرم تر از کندل های معمولی است.

اندیکاتور Heiken Ashi، یکی از سه نوع نمودار اصلی ، به شما امکان می دهد روندی طولانی تر از نمودار کندل استیک سنتی داشته باشید. با انتشار متوالی شمع های سبز در یک روند صعودی یا شمع های قرمز در روند نزولی، مطمئناً زمانی که روند در شرف معکوس شدن و تغییر است، از آن خارج خواهید شد.

اندیکاتور Heiken Ashi توسط معامله گران فنی برای شناسایی و تشخیص روند ها استفاده می شود.

شمع های قرمز نشانگر Heiken Ashi به این معنی است که روند در یک روند نزولی است و از سوی دیگر، شمع های سبز به این معنی است که روند یک روند صعودی است ، همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است.

11.اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Best Scalping

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش اسکالپ Best Scalping

بازه‌های زمانی : همه
جابجایی آلارم  : بله
هشدارها: بله
فرکانس سیگنال : 10+ در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4  

یک مثال عالی از نحوه سیگنال ورود و خروج از اندیکاتور اسکالپ:

  • به دنبال فلش های آبی روی نمودار بگردید
  • روی فلش آبی رنگ وارد معامله شوید
  • استاپ لاس را 15 تا 20 پیپ از نقطه ورود قرار دهید
  • وقتی فلش قرمز ظاهر شد از آن خارج شوید

فریب نام اسکالپ در این اندیکاتور را نخورید. بهترین اندیکاتور اسکالپینگ برای ورودی‌های تایم فریم پایین‌ و یا حتی تمام تایم فریم‌ها میباشد. اگرچه این اندیکاتور در تایم فریم های پایین تر مانند نمودار 1 دقیقه ای بهترین عملکرد را دارد، اما، تایم فریم های پایین تر می تواند سیگنال های نادرست زیادی تولید کند.

بنابراین، برای اعمال استراتژی، باید اندیکاتور را در بازه های زمانی بالاتر وارد کنید. با دانستن این موضوع، اگر حرفه ای هستید به راحتی می توانید آن را در استراتژی موجود خود ادغام کنید یا اگر تازه شروع کرده اید از آن بک تست گرفته و بعد استفاده کنید.

می‌توانید ابزارهای پرایش اکشن مانند عرضه و تقاضا یا شاخص‌های فنی مانند میانگین‌های متحرک را با هم ترکیب کنید تا یک سیستم معاملاتی قدرتمندتر ایجاد کنید.

12. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Entry Signal++

دانلود اندیکاتور سیگنال دهی entry signal

بازه زمانی : همه
جابجایی آلارم  : ندارد
هشدار : بله
فرکانس سیگنال : 5 – 6 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4   

نمودار بالا اندیکاتور Entry signal++ را برای MT4 در عمل نشان می دهد. نشانگر رنگ نوارها را تغییر می دهد و یک فلش آبی نشان می دهد که شروع روند قیمت صعودی BULLISH را نشان می دهد. بنابراین معامله‌گران فارکس می‌توانند با حد ضرر در پایان روند نزولی قبلی یا اولین نوار روند خنثی، وارد موقعیت خرید شوند.

این اندیکاتور به معامله گر کمک می کند تا از استاپ کوچک جلوگیری کند و استاپ لاس مناسبی داشته باشد. از سوی دیگر، معامله گران می توانند به حفظ موقعیت خود ادامه دهند و تا زمانی که رنگ نوار به خنثی یا قرمز تغییر کند، روند را طی کنند.

معامله گران روزانه می توانند از  پیکانهای اندیکاتور استفاده کنند تا تحلیل خود را کمتر پیچیده کنند. با این حال، معامله گران حرفه ای می توانند این شاخص را با سایر اندیکاتور های فنی ترکیب کنند تا سیگنال ورود و خروج دقیق تری را تشخیص دهند.

این اندیکاتور روی تمام فریم های زمانی نمودار درون روزی و همچنین نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه کار می کند. بنابراین معامله‌گران فارکس می‌توانند از این اندیکاتور برای معامله در استراتژی مولتی تایم فریم (mtf) خود استفاده کنند.

استفاده از نشانگر ورودی سیگنال Entry signal می تواند به کاهش وقتی که میخواهید در نمودار صرف کنید به شما کمک کند و در عین حال سودآوری شما را در طولانی مدت افزایش دهد.

13. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Forex Signals

اندیکاتور سیگنال دقیق forex signals

بازه زمانی : M1 – M30
جابجایی آلارم  : بله
هشدارها : بله
فرکانس سیگنال : 7 تا 11 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4 

اگر زمان کافی برای نشستن در پای نمودار روزانه را ندارید، ممکن است بخواهید اندیکاتور سیگنال فارکس را امتحان کنید.

همه چیزهایی را که برای یک جلسه اسکالپینگ موفق نیاز دارید فراهم می کند: ورود، خروج، sl و tp. این اندیکاتور یک کانال و فلش را نشان می دهد که به ترتیب روند بازار و سیگنال ورود و خروج را نشان می دهد.

هنگام استفاده از اندیکاتور سیگنال خرید و فروش فارکس، تعیین اهداف نسبتاً آسان است. به عنوان مثال، هدف شما پس از انجام معامله خرید روی کانال قرمز بعدی تنظیم می شودو برعکس آن برای معامله فروش نیز صادق است. در حال حاضر، این نشانگر فقط در MT4 موجود است.

14.اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Semafor Alert

دانلود اندیکاتور سیگنال ورود و خروج دقیق semafor

بازه‌های زمانی : همه
جابجایی آلارم : بله
هشدارها : بله
فرکانس سیگنال : 5 تا 7 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4   

Semafor Indicator از داده های کلاسیک ZigZag Indicator برای شناسایی نقاط ورود و خروج استفاده می کند. این اندیکاتور هشدارها را بر اساس دوره‌های کم، متوسط ​​و زیاد تولید می‌کند و برای استراتژی معاملاتی شما بسیار قابل تنظیم است. معامله گران می توانند هشدارها را برای هر سطح خاصی فعال یا غیرفعال کنند.

سیگنال های تشکیل شده در بالای قیمت نشان دهنده روند نزولی قیمت است. بنابراین، معامله‌گران فارکس می‌توانند با حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی، در موقعیت فروش قرار بگیرند. بهترین موقعیت برداشت سود در سیگنال معاملاتی مخالف است.

اگر سیگنال زیر قیمت ظاهر شود، نشان دهنده روند صعودی قیمت است. بنابراین، معامله‌گران می‌توانند معامله BUY را با حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی انجام دهند. سیگنال معاملاتی مخالف یک نقطه برداشت سود خوب است.

همچنین، می‌توانید این اندیکاتور را در یک سیستم معاملاتی موجودی که دارید ادغام کنید و آن را قوی‌تر کنید زیرا به عنوان یک تلاقی اضافی برای اعتبارسنجی هر معامله عمل می‌کند.

15. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش TRIX.Crossover

سیگنال خرید و فروش trix

بازه زمانی : همه
جابجایی آلارم  : ندارد
هشدار : بله
فرکانس سیگنال : 3 تا 5 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4 

اندیکاتور متقاطع Trix یک نسخه ارتقا یافته از نشانگر پیش‌فرض «میانگین متحرک نمایی سه‌گانه» در ترمینال MT4 است. سیگنال های نشانگر دو میانگین متحرک تولید می کنند ، سریع (سیگنال) و آهسته (اصلی).

هنگامی که یک خط سریع از یک خط آهسته عبور می کند، نشانگر سیگنالی برای معامله ایجاد می کند. چنین لحظاتی با نقطه مشخص می شوند. هرچه دوره میانگین متحرک سریع را در تنظیمات اندیکاتور بیشتر مشخص کرده باشید،  توصیه هایی بیشتری برای باز کردن معاملات دریافت خواهید کرد و بالعکس.

کاری که این اندیکاتور انجام می دهد این است که اطمینان حاصل کند که شما فقط با انجام معاملات در زمان هایی که بازار روند رو به رشد دارد معامله میکنید و  با اجتناب از بازارهای رنج و متلاطم ، شانس برنده شدن خود را افزایش می دهید.

16. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش SFI Indicator Entry And Exit

دانلود رایگان اندیکاتور سیگنال خرید و فروش

بازه های زمانی : همه
جابجایی آلارم  : ندارد
هشدار : بدون
فرکانس سیگنال : 5 تا 10 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4   

این یک ابزار بدون رنگ آمیزی مجدد با الگوریتمی است که روند یک دارایی را دنبال می کند و داده های قیمت تاریخی را برای سطح ورود و خروج بهینه معامله ردیابی می کند.

اندیکاتور سیگنال ورود و خروج  SFI سیگنال خرید و فروش ممتازی را ارائه می دهد که می توانید از آن به عنوان یک نشانگر مستقل و یا در کنار سایر نشانگرها یا ابزارهای فنی استفاده کنید تا نقاط ورودی یا خروجی دقیق تری را بدست آورید.
این اندیکاتور تقریباً 70٪ دقیق است و آن را به یکی از بهترین اندیکاتور های متاتریدر 4  برای سیگنال ورود و خروج تبدیل می کند. درصد موفقیت بالا و سادگی کلی این اندیکاتور آن را برای مبتدیان و معامله گران حرفه ای محبوب کرده است.

17. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش EntryExit-Trend

دانلود اندیکاتور ورود و خروج دقیق entry-exit

بازه زمانی : همه
جابجایی آلارم  : بله
هشدارها : بدون
فرکانس سیگنال : 3 تا 5 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4 

اندیکاتور EntryExit-Trend از ATR برای نمایش نقاط ورودی و خروجی خود استفاده می کند. این اندیکاتور یک خط روند را با یک فلش ترکیب می کند و به معامله گران اجازه می دهد تا روند بازار و نقاط ورود و خروج را به راحتی رمزگشایی و شناسایی کنند.

این سهولت استفاده، آن را برای مبتدیانی که مایل به افزایش عملکرد سودآوری خود هستند، سازگار می کند.

بسیاری از معامله گران نیز از ابزارهای دیگری برای تلاقی این اندیکاتور قبل از معامله استفاده می کنند. با این حال، از آنجایی که این اندیکاتور به تازگی معرفی شده است، توصیه می شود آن را با جفت ها و تایم فریم های انتخابی خود آزمایش کنید.

18. اندیکاتور سیگنال خرید و فروش MSP

بهترین اندیکاتور سیگنال ورود و خروج msp

بازه زمانی : همه
جابجایی آلارم : بله
هشدارها : بله
فرکانس سیگنال : 3 تا 8 در روز

دانلود اندیکاتور سیگنال خرید و فروش     برای متاتریدر 4  

این اندیکاتور به طور خودکار بازار را با میانگین محدوده واقعی داخلی (ATR) در پس‌زمینه به‌علاوه سایر پارامترها تجزیه و تحلیل می‌کند و بر این اساس سیگنال خرید و فروش را نمایش می‌دهد.

اگرچه اندیکاتور MSP از داده‌های ابزارهای دیگر مانند حمایت و مقاومت، خط روند یا حتی ضعف بازار در یک منطقه خاص استفاده می‌کند، اما عمدتاً سیگنال خود را پس از تجزیه و تحلیل ATR بازار برای جفت معامله شده نشان می‌دهد.

از این اندیکاتور عمدتاً برای گرفتن معاملات معکوس از ابتدای حرکت استفاده می شود. استفاده از ابزار کاملی مانند این اندیکاتور ،لایه ای از اطمینان را به سیستم معاملاتی شما اضافه می کند و باعث میشود تا زمان صرف شده برای تجزیه و تحلیل در نمودار را کاهش دهید و به طور بالقوه شما را سودآورتر می کند.

 

کلام آخر

این اندیکاتورهای سفارشی چندین سال است که وجود دارند و به این زودی ها هم از کار نخواهند افتاد. بگذارید آن ها تحلیل های سنگین را در نمودار  برای شما انجام دهند تا شما بتوانید بیشتر روی مدیریت ریسک و افزایش سود خود تمرکز کنید.

بسته به اندیکاتوری که امتحان می‌کنید، ممکن است مجبور شوید آنها را با سایر ابزارهای فنی مانند حمایت و مقاومت، خطوط روند یا سایر شاخص‌های سفارشی دیگر ترکیب کنید.

با این حال، اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه پول نقد واقعی خود را برای استفاده از آنها در معاملات زنده درگیر کنید، تا آنجا که ممکن است سعی کنیداز آنها بک تست بگیرید.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پایگاه دانش

مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه