اندیکاتور سیگنال ورود و خروج دقیق Entry Signal Indicator برای متاتریدر4

اندیکاتور سیگنال ورود و خروج Entry Signal

اندیکاتور Intry Signal برای MT4 سیگنال ورود و خروج BULLISH و BEARISH و هشدارها را برای معاملات فارکس ارائه می دهد.


توضیحات

اندیکاتور ورود و خروج Entry Signal Indicator برای متاتریدر4 یک اندیکاتور روند است. روندهای بازار صعودی و نزولی را شناسایی می کند و سیگنال های معاملاتی پیکانی BUY و SELL را ارائه می دهد. این اندیکاتور نه تنها سیگنال های BULLISH و BEARISH را ارائه می دهد، بلکه ماهیت خنثی یا رنج بازار را هم نشان می دهد.

بنابراین معامله گران فارکس می توانند وجود یا عدم وجود روند قیمت را درک کنند و بر این اساس استراتژی های معاملاتی تکنیکالی خود را اعمال کنند.

این اندیکاتور سیگنال ورود و خروج ، روی تمام تایم فریم های زمانی نمودار درون روزی و همچنین نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه کار می کند. بنابراین معامله‌گران می‌توانند از این اندیکاتور برای استراتژی‌های معاملاتی چند زمانه (mtf) استفاده کنند.

اندیکاتورسیگنال دهی Entry Signal برای معامله گران جدید و پیشرفته فارکس مناسب است. معامله گران جدید می توانند جهت روند رابا آن شناسایی کنند. بهترین نقطه ورود را با سیگنال های پیکانی پیدا کنند. علاوه بر این، آنها می توانند حد ضرر را شناسایی و تنظیم کنند و در مقابل به راحتی سود ببرند.

و در مقابل، معامله‌گران پیشرفته فارکس می‌توانند استراتژی‌های معاملاتی پیچیده خود را به کمک این اندیکاتور اعمال کنند و برای بهترین نتایج معاملاتی، با خطوط حمایت و مقاومت، خطوط کانال و روند در کنار آن معامله کنند.

استراتژی معامله با اندیکاتور سیگنال ورود و خروج Entry Signal

نحوه کار اندیکاتور سیگنال Entry Signal

نمودار قیمت AUDCAD H4 فوق، اندیکاتور سیگنال ورود و خروج از معامله Entry signal را برای MT4 در عمل نشان می دهد. این نشانگر سیگنال های معاملاتی پیکانی BUY و نوارهای BULLISH را به رنگ آبی نشان می دهد.

به طور متقابل، سیگنال های معاملاتی فلشی SELL و نوارهای BEARIS را به صورت قرمز نشان می دهدو همچنین از آنجایی که رنگ میله های خنثی را تغییر نمی دهد، میله های خنثی به رنگ سبز نمایش داده می شوند.

هرگاه اندیکاتور رنگ نوار را تغییر می دهد و یک فلش آبی را نمایان میکند یعنی شروع یک روند قیمت  صعودی BULLISH . بنابراین معامله‌گران فارکس می‌توانند با قرار دادن حد ضرر در پایان روند نزولی قبلی یا اولین نوار روند خنثی سبز، وارد موقعیت خرید شوند.

این کار به معامله گر کمک می کند تا ازنوسانات سریع قیمت در امان بوده  و استاپ لاس مناسبی داشته باشد. از سوی دیگر، معامله گران می توانند به حفظ موقعیت خود ادامه دهند و تا زمانی که رنگ میله به خنثی یا قرمز تغییر کند، روند را طی کنند.

در مقابل، اگر رنگ نوار به قرمز تغییر کند و به طور همزمان یک علامت فلش قرمز ظاهر شود، نشان دهنده آغاز روند بازار نزولی است. در این لحظه، معامله گران فارکس می توانند معامله فروش انجام دهند و در جهت نزولی وارد بازار شوند.

بهترین حد ضرر را می توان بالای آخرین میله روند صعودی قبلی یا در بالای اولین نوار روند خنثی قبلی قرار داد. با این حال، معامله گران فارکس می توانند از سیگنال های معاملاتی برای دنبال کردن روند استفاده کنند و تا زمانی که رنگ نوار به رنگ سیگنال خنثی یا مخالف تغییر کند، در روند نزولی باقی بمانند.

روندهایی که در بازه‌های زمانی بالاتر شناسایی می‌شوند، نسبت به همتایان کوچک‌تر خود، پایدارتر و طولانی‌تر هستند. بنابراین معامله گران می توانند جهت روند را در بازه زمانی بالاتر شناسایی کنند و در بازه زمانی پایین تر با بهترین نقطه ورودی ممکن وارد بازارها شوند.

نتیجه

معامله گران فارکس می توانند اندیکاتور سیگنال ورود و خروج Entry Signal را برای MT4 به عنوان یک اندیکاتور مستقل در معاملات استفاده کنند زیرا نقاط ورود و خروج دقیق را فراهم می کند.

اما این نکته قابل توجه است که معامله گران فارکس برای گرفتن بهترین نتایج باید از این اندیکاتور در تلاقی با سایر ابزارهای فنی استفاده کنند. معامله گران می توانند اندیکاتور را به صورت رایگان در سایت تی پی چارت دانلود کرده و به راحتی نصب کنند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

نشانگر هیچ تنظیمات سفارشی دیگری به جز هشدارهای معاملاتی ارائه نمی دهد.

UseSound: هشدارهای صوتی خرید و فروش را فعال می کند.

SendMailPossible: هشدارهای سیگنال تجاری را ایمیل می کند

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترن اندیکاتورها

مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه

لیست 10 مورد از بهترین اندیکاتورها برای بازار خنثی (ساید) بهمراه استراتژی معاملاتی


معامله در بازار فارکس تنها به شناسایی روند محدود نمی شود، بلکه شامل سود بردن از مراحل تثبیت و حرکت افقی قیمت هم می شود. در اینجا اندیکاتورهای پیشرو که برای برتری در بازار خنثی مشخص شده اند را انتخاب

مطالعه مقاله

راهنمای استراتژی معاملاتی فیبوناچی 2024 بهمراه مثال


استراتژی معاملاتی فیبوناچی ابزارهای معاملاتی محبوبی هستند که از برخی از خالص ترین معیارهای ریاضی برای پیش بینی نقاط ورود و خروج معامله استفاده می کنند. توسعه این نظریه به قرن دوازدهم برمی‌گردد و الگوهای عددی مربوط به آن در سراسر

مطالعه مقاله

ورود / ثبت نام

جهت مشاهده لینک های دانلود ابتدا به حساب خود وارد شوید.

ثبت نام و استفاده از تمام امکانات تی پی چارت کاملا رایگان است.