معرفی و بررسی بروکر ارانته | Errante

بروکر ارانته (Errante)، یک کارگزار معاملات آنلاین است که خدمات سطح بالا در راستای ایجاد ارتباط مداوم و مطمئن به مشتریان خود ارایه میدهد

بروکر ارانته در سال 2018 در کشور قبرس فعالیت خود را آغاز کرد و در اواخر سال 2020 وارد بازار ایران شد.

معرفی بروکر ارانته | Errante

بروکر ارانته در سال 2018 در کشور قبرس فعالیت خود را آغاز کرد و در اواخر سال 2020 وارد بازار ایران شد

با توجه به اینکه افراد بیشماری در سراسر جهان و بویژه در ایران قصد شروع معامله در بازارهای جهانی چه در بازار فارکس و چه در بازار ارز دیجیتال را دارند ، بروکرها و صرافی های جدیدی پا به عرصه ظهور گذاشته اند که همگی آنها با هدف آسان کردن راه ارتباطی با بازارهای جهانی و بین المللی پایه گذاری شده اند.

این کارگزاریها با خدمات گسترده ای که ارائه میدهند شرایطی را برای معامله گران محیا نموده اند تا بتوانند در یک محیط امن و بدور از هرگونه لغزش به سرمایه گذاری و خرید و فروش کالا،سهام،شاخص و ارزها و … بپردازند .

تی پی چارت در ادامه به معرفی و بررسی یکی از این بروکرهای نوپای بازار یعنی ارانته پرداخته است.

کارگزاری Errante، یک کارگزار معاملات آنلاین است که خدمات سطح بالا در راستای ایجاد ارتباط مداوم و مطمئن به مشتریان خود ارائه میدهد.

بروکر ارانته با ارائه خدمات گوناگون، تیم قوی، پشتیبانی مناسب و تنوع در ارائه حساب‌های معاملاتی، اسپردهای کم، تنوع دارایی‌های معاملاتی، پشتیبانی فارسی تریدرهای زیادی بویژه در ایران را بخود جذب کرده است.

ورود و ثبت نام در بروکر ارانته

در میان خیل عظیم بروکرهای فارکس با سابقه های طولانی و قدرت مالی زیاد، یک بروکر تازه تاسیس باید خدمات عالی و تیم حرفه ای داشته باشد تا بتواند خودی نشان دهد.

و این ویژگی ها را  میتوانید در بروکر ارانته (Errante) شاهد باشید،شاید سابقه ی کم این بروکر شما را دچار تردید کند ولی با کمی بررسی متوجه میشوید که این بروکر در حال حاضر در ایران از محبوبیت خوبی برخوردار است.

برای ورود و ثبت نام در بروکر ارانته از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

ورود و ثبت نام در بروکر ارانته

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکرها و سود و ضرر افراد بر عهده خود آنان است و « تی پی چارت» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

Standard

Premium

VIP

Tailor Made

واریز اولیه

50

لوریج

1:1000

حداقل حجم معامله(لات)

0.01

اسپرد

از 0.8 پیپ

کمیسیون

ندارد

استاپ اوت لول

20%

سطح کال مارجین

100%

حداکثر لات هر معامله

50

حداکثر تعداد سفارشات

نامحدود

نوع اجرای سفارشات

ECN

مدل اجرای سفارشات

Hedging

پلتفرم های معاملاتی

MT4, MT5, C-Trader

ارز پایه

USD, EUR

حساب اسلامی

به محض درخواست

واریز اولیه

1000

لوریج

1:1000

حداقل حجم معامله(لات)

0.01

اسپرد

از 0.6 پیپ

کمیسیون

ندارد

استاپ اوت لول

20%

سطح کال مارجین

100%

حداکثر لات هر معامله

50

حداکثر تعداد سفارشات

نامحدود

نوع اجرای سفارشات

ECN

مدل اجرای سفارشات

Hedging

پلتفرم های معاملاتی

MT4, MT5, C-Trader

ارز پایه

USD, EUR

حساب اسلامی

به محض درخواست

واریز اولیه

5000

لوریج

1:1000

حداقل حجم معامله(لات)

0.01

اسپرد

از 0.2 پیپ

کمیسیون

3 دلار

استاپ اوت لول

20%

سطح کال مارجین

100%

حداکثر لات هر معامله

50

حداکثر تعداد سفارشات

نامحدود

نوع اجرای سفارشات

ECN

مدل اجرای سفارشات

Hedging

پلتفرم های معاملاتی

MT4, MT5, C-Trader

ارز پایه

USD, EUR

حساب اسلامی

به محض درخواست

واریز اولیه

15000

لوریج

1:1000 - اهرم معاملاتی پایین تر ممکن است اعمال شود

حداقل حجم معامله(لات)

0.01

اسپرد

از 0 پیپ

کمیسیون

کمیسیون 3 دلار

استاپ اوت لول

20%

سطح کال مارجین

100%

حداکثر لات هر معامله

مقادیر پایین تر ممکن است اعمال شود

حداکثر تعداد سفارشات

نامحدود

نوع اجرای سفارشات

ECN

مدل اجرای سفارشات

Hedging

پلتفرم های معاملاتی

MT4, MT5, C-Trader

ارز پایه

USD, EUR

حساب اسلامی

به محض درخواست

رگوله و اعتبار بروکر ارانته| Errante

بسیاری از کاربران می خواهند بدانند که آیا اِرانته ی نوپا از اعتبار و رگوله کافی برخوردار است یا خیر؟ اِرانته در حال حاضر با توجه به فعالیت 5ساله جایگاه مناسبی در بازارهای جهانی بدست آورده، و مشغول به ارائه خدمات زیر نظر دو رگولاتور معتبر است.

بروکر Errante ، به شرکت Errante Securities (Seychelles) Limited تعلق دارد و با شماره ثبت 8425493-1 در سیشلز ثبت شده است.

بروکر اِرانته تحت نظارت Cysec با شماره ثبت 383/20 فعالیت می‌کند و این بروکر برای کاربران اروپایی مناسب است، اما مشتریان ایرانی تحت پوشش این رگولاتور قرار نمی‌گیرند. با این حال، داشتن یک رگولاتور معتبر باعث آرامش خاطر  مشتریان می‌شود.

جزئیات رگوله CySec بروکر ارانته

شعبه آفشور این بروکر دارای مجوز FSASeychelles است، که مختصر شده Financial Services Authority Seychelles می‌باشد. این رگوله‌ اعتبار بالایی ندارد و به ایرانیان اجازه فعالیت در این شعبه بروکر را می‌دهد.

جزئیات مجوز FSASeychelles بروکر ارانته

 

یکی از نگرانی های معامله گران همیشه امنیت دارایی آنها نزد بروکرهاست.در بروکر اِرانته به این نگرانی تریدرها توجه شده است تا بتوانند با ذهنی آرام و بدور از دغدغه های اینچنینی به معامله بپردازند.

حساب کاربران در یکی از معتبرترین بیمه های انگلستان یعنی Lloyd’s بیمه شده است. حساب هر یک از تریدرها تا سقف یک میلیون یورو در برابر خطاهای سیستمی، قصور و سهل انگاری، تقلب ، از قلم افتادگی ها و سایر ریسک هایی که منجر به ضرر و زیان مالی شوند بیمه شده است.

این اقدام بروکر می تواند سطح اعتبار و امنیت مالی معامله گرانش را به میزان قابل قبولی افزایش دهد. در تصویر زیر می توانید گواهی بیمه این بروکر را مشاهده کنید.

جزئیات بیمه بروکر ارانته

 

انواع حساب در بروکر ارانته| Errante

در ادامه ی بررسی کارگزار اِرانته نگاهی به انواع حساب‌های معاملاتی آن خواهیم داشت.در مجموع میزان حسابی که می توانید در این بروکر ایجاد کنید 4 نوع است که البته هر 4 نوع آنها دارای ECN نیز هستند.

ECN Standard

ECN Premium

ECN VIP

Tailor Made

در جدول اصلاعات حساب میتوانید مقایسه 4 نوع حساب بروکر اِرانته و مشخصات آنها را  بینید.

حساب استاندارد اِرانته با مبلغ واریز اولیه 50 دلاری، بهترین حساب برای کسانی است که قصد دارند با سرمایه‌ی محدود وارد معاملات فارکس شوند

 

 

 

اسپرد در بروکر ارانته|Errante

کم بودن میزان اسپرد در بروکرها میتواند یکی از ویژگیهای برتر برای جذب بیشتر تریدرها باشد . این موضوع یکی دیگر از ویژگی‌های این بروکر تازه کار می‌باشد.بروکر اِرانته را می‌توان جزو کارگزاری‌هایی قرار داد که کمترین اسپرد را از مشتریان خود دریافت می‌کند.در زیر ما به چند نمونه از میزان اسپردها بر روی جفت ارزهای پرطرفدار در این بروکر اشاره کرده ایم:

 • جفت ارز EUR/USD : میانگین اسپرد 1.03 پیپ
 • جفت ارز GBP/USD : میانگین اسپرد 1.30 پیپ
 • جفت ارز USD/JPY : میانگین اسپرد 1.07 پیپ
 • جفت ارز USD/CHF : میانگین اسپرد 1.50 پیپ
 • اسپرد طلا : میانگین اسپرد 36 پیپ
 • اسپرد بیتکوین : تقریبا 65 دلار

با توجه به شرایط تمام اسپردهای گفته  شده ،در کارگزاری اِرانته با پرداخت 50 دلار که کمترین میزان برای یک حساب فاقد کمیسیون محسوب می شود، واقعا بروکر از موقعیت منحصر به فردی برخوردار است. حتی در حساب «Premium» موقعیت ایده آل تری نیز فراهم می شود و در شرایط عدم پرداخت کمیسیون، شما تنها 0.7 اسپرد برای جفت ارزی مانند USD و EUR پرداخت میکنید.

نمادهای قابل معامله‌ در بروکر ارانته| Errante

نمادها معاملاتی بروکر اِرانته در نوع خود بی نظیر است. اکثر بروکرهایی که رگولاتوری CySec را دریافت کرده‌اند، لیست جامعی از نمادها را ارائه نکرده و وسواس بسیار بالایی در سبدهای معاملاتی خود به خرج داده‌اند. اما اِرانته با ارائه‌ی نمادهای زیر، توانسته یک سر و گردن بالاتر از سایر رقبای خود در ایران قرار بگیرد:

 • جفت ارزهای فارکس شامل 50 جفت ارز ماژور و مینور
 • 6 فلزات گران‌بها از جمله نقره، پلاتین، طلا و …
 • 3 کالا شامل  انرژی نفت و گاز
 • نمادهای کالاهای اساسی شامل قهوه، کاکائو، کتان، شکر و …
 • 9 شاخص بورس‌های بزرگ و معتبر دنیا از جمله اس اند پی 500، داوجونز، بورس آلمان، استرالیا و …
 • 26 نماد رمزارز شناخته شده شامل بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین، ریپل و بیت‌کوین کش و…
 • بیش از 100 سهام از شرکت‌های تراز اول جهانی از جمله اپل، آمازون، بانک آمریکا، گوگل، تسلا و

نکته :

همان‌طور که در بالا مشاهده کردید، در بروکر اِرانته امکان معامله کریپتوکانسی ها با کمسیون قابل‌قبول فراهم شده است.

رمز ارزهای که در این بروکر قابل معامله هستند شامل:

Bitcoin – Ethereum – LiteCoin – Bitcoin Cash – Ripple – Dash Coin – EOS Coin – IOTA Coin – Neo Coin – OmiseGo – Qtum – Tron – Monero – Zcash

کارگزاری Errante اهرم دینامیک تا 1:100 برای بیت کوین بر روی پلتفرم معاملاتی MT4 ارائه می دهد. حداکثر میزان قرار گرفتن در معرض ریسک معاملات بیت کوین با اهرم 100: 1 روی 2 لات یا به عبارتی 2 بیت کوین خواهد بود. پس از این مقدار، اهرم معاملاتی به 1:20 کاهش می یابد.

توجه داشته باشید میزان اهرم قابل استفاده برای معامله کریپتوکارنسی ها 20 است. سعی کنید در استفاده از اهرم‌ها طمع نکنید، چرا که  اهرم‌های معاملاتی شمشیر دو لبه هستند و همان‌قدر که پتانسیل کسب سود بالا برای شما ایجاد می‌کنند، میتوانند به‌راحتی کل سرمایه شما را نیز از بین ببرند.

ارائه‌ی حساب اسلامی در بروکر ارانته| Errante

یکی از  دغدغهای تریدرهای سویینگ تریدینگ یا همان تریدرهای بلند مدتی و یا آن دسته از افرادیکه به مسائل شرعی معتقد هستند بهره شبانه معاملات است.

غالبا در بسیاری از بروکرها فقط در یک نوع حساب خاص، با محدودیت در نمادها و همچنین زمان باز بودن معاملات حساب بدون سواپ ارائه می شود

اما در بروکر اِرانته شرایط حساب اسلامی قابل قبول است و شما بر روی هر 4 نوع حساب می توانید درخواست حساب اسلامی بدهید که از طریق پرتال شخصی و ارتباط با پشتیبانی میتوانید این کار را انجام دهید .

با این کار روی هیچ نمادی حتی سهام، نفت و کریپتو کارنسی ها هم سواپ دریافت نمی شود. تنها محدودیتی که وجود دارد، این است که هر معامله برای مدت 7 شب بدون سواپ است، از شب 8 ام سواپ اعمال می شود.البته برای کریپتوها و جفت ارزهای فرعی فقط 3 شب بدون بهره خواهد بود.

واریز و برداشت بروکر ارانته| Errante

شما می توانید به روش های زیر حساب خود را شارژ کنید و یا از آن برداشت کنید.

 • پرفکت مانی
 • حواله بانکی
 • شارژ ریالی از طریق صرافی هایی مانند IrPay و Pro
 • بیتکوین
 • تتر
 • اتریوم
 • ریپل

errante از معدود بروکرهای معتبر داخل ایران هست که قابلیت واریز و برداشت ریالی خود را بدون هیچ کارمزدی و بدون هیچ‌گونه واسطه‌ای و با نرخ یکسان ارائه می‌دهد.

طرح‌های تشویقی(بونوس) ارانته| Errante

بروکر ارانته به مناسبت های مختلف  طرح های پاداش متفاوتی را ارائه میدهد.

به عنوان مثال در سال نو میلادی و یا عید نوروز و مناسبت های دیگر طرح های تشویقی از طرف بروکر اعلام می شود.این بونوس می‌تواند برای واریز اولیه، هر بار واریز، قرعه کشی و … باشد. برای اطلاع از بونوس‌های ارانته کافی است پس از ثبت نام رایگان در این کارگزاری، از طریق تلگرام با تیم پشتیبانی در تماس باشید و از شرایط مشوق‌های موجود با خبر شوید.

ورود به سایت بروکر ERRANTE (نیاز به V P N)

طرح تشویقی بونوس به میزان حداکثر ۳۰ درصد تا سقف 2000 دلار بر اساس جدول است.

این بونوس به یک واریز به حساب معاملاتی تعلق می گیرد که می توانید از آن در معاملات خود استفاده کنید.بونوس قابل ضرر است ولی قابل برداشت نیست و سود حاصل از آن به شما تعلق دارد.در صورتیکه از حساب مربوطه برداشت کنید به نسبت برداشت از بونوس کسر خواهد شد.

برای دریافت بونوس باید بعد از واریز و قبل از شروع معامله اطلاع دهید.

بونوس ارانته

 

 

مقایسه پلتفرمهای بروکر ارانته| Errante

شما میتوانید در  جدول زیر تفاوت‌های کلیدی هر سه پلتفرم کارگزاری اِرانته را مورد بررسی قرار دهید.

مقایسه ی پلتفرمهای ارانته

 

همین حالا ثبت نام در بروکر ارانته را انجام دهید (کلیک کنید)

پشتیبان فارسی بروکر ارانته| Errante

طبیعتا پشتیبانی مشتریان یکی از مهمترین فاکتورها در هر کسب و کاری  و به خصوص در مورد بروکرهای فارکس است. بروکری که با ایران کار می کند طبیعتا انتظار داریم که پشتیبان فارسی زبان نیز داشته باشد.چرا که  ممکن است حین انجام معامله با مبلغ زیاد، خطایی ناخواسته پیش بیاید و شما نیاز به برقراری ارتباط با پشتیبانی بروکر داشته باشید؛ به همین خاطر پشتیبانی لحظه ای و آنلاین میتواند بسیار بااهمیت باشد.

خوشبختانه در ارانته  پشتیبان فارسی وجود دارد و پاسخگویی خوبی هم دارند.

شما می توانید با پشتیبانی بروکر اِرانته از طریق چت تلگرام از ساعت 9 صبح تا 12 شب و 7 روز هفته در تماس باشید. همچنین چت آنلاین سایت بروکر هم از ساعت 9 صبح تا 12 شب از دوشنبه تا جمعه پاسخگوی سوالات شما به زبان فارسی هستند.

 

کلاهبرداری بروکر ارانته

باید به این موضوع اشاره کنیم که تا کنون فعالیتهای مشکوکی از این بروکر گزارش نشده ،تریدرهای زیادی از خدمات منحصر به فرد این بروکر به دلیل ارائه خدمات با کیفیت بالا و پاسخگویی تیم پشتیبانی فارسی آن، اسپردهای کم، تنوع دارایی‌های معاملاتی و… اعلام رضایت کرده‌اند .

errante با گذر زمان هم میزان رضایت کاربران خود را افزایش داده و هم بر اعتبار جهانی خودافزوده است. با این حال، اگر در آینده مشکلاتی در خصوص این کارگزاری بروز نماید، حتما در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد

مزایا و معایب بروکر ارانته|errante

مزایای بروکر ارانته:

 • امنیت بالا
 • ارائه حساب کپی تریدینگ
 • دسترسی آسان و سریع
 • تنوع در واریز و برداشت
 • قابلیت واریز و برداشت ریالی
 • تنوع در ارائه نمادهای معاملاتی
 • اسپرد بسیار پایین در برخی از حساب‌ها
 • در نظر گرفتن بیمه تا سقف مشخص شده
 • پشتیبانی از زبان فارسی در سایت، تلگرام و ایمیل
 • عدم دریافت هزینه صرافی در واریز و برداشت‌های ریالی
 • ارائه حساب‌های اسلامی در تمامی حساب‌های معاملاتی

معایب بروکر ارانته:

 1. حداکثر لوریج 1:500
 2. عدم ارائه حساب نانو یا Cent
 3. شب های محدود در حساب اسلامی
 4. عدم ارائه حساب اسپرد ثابت

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بروکرهای مشابه

مشاهده همه
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه