اندیکاتور فیبوناچی MA بنام KG Fibonacci برای تشخیص روند در متاتریدر 4

KG فیبوناچی MA یک شاخص فنی است که سطوح قیمت را در متاتریدر 4 نشان می دهد.

توضیحات

یکی از مهم ترین شاخص های فنی برای معاملات فارکس، اندیکاتور فیبوناچی MA است. این اندیکاتور بر اساس دنباله فیبوناچی است که مجموعه ای از اعداد است که اعتقاد بر این است که حرکات بازار را پیش بینی می کند.

اندیکاتور فیبوناچی MA به معامله گران سیگنالی می دهد که وقتی قیمت به یک سطح معین می رسد، وارد معامله شوند یا از آن خارج شوند. به عنوان مثال، اگر قیمت یک جفت ارز در حال افزایش است و به سطح فیبوناچی خاصی می رسد، ممکن است سیگنالی برای فروش باشد.

برعکس، اگر قیمت به سطح پایین‌تری برسد، ممکن است سیگنالی برای خرید باشد.

اندیکاتور فیبوناچی MA می تواند به عنوان بخشی از یک استراتژی معاملاتی بزرگتر استفاده شود، یا می تواند به تنهایی مورد استفاده قرار گیرد. در هر صورت، ابزار مهمی برای هر معامله گر فارکس است که در زرادخانه خود داشته باشد.

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور فیبوناچی ma

بسیاری از اندیکاتورهای فنی مختلف وجود دارد که معامله گران از آنها برای پیش بینی اینکه بازار در آینده چه خواهد کرد استفاده می کنند.اندیکاتور MA فیبوناچی یکی از این شاخص‌ها است و می‌توان از آن برای تولید سیگنال‌های خرید و فروش استفاده کرد.

این اندیکاتور بر اساس دنباله فیبوناچی است و از میانگین های متحرک برای تولید سیگنال های خود استفاده می کند.

در گوشه سمت راست بالای نمودار، کاربران این احتمال را دارند که جفت‌ها بر اساس بازه‌های زمانی مختلف (M1 تا MN) مسیر خاصی را دنبال کنند.

همچنین به اندازه تعداد تایم فریم ها در اختیار کاربر خطوط وجود دارد (در مجموع 8 تایم فریم).

هنگامی که اندیکاتور سیگنال خرید تولید می کند، به این معنی است که جفت در یک روند صعودی قرار دارد و می تواند به حرکت بالاتر ادامه دهد. به همین ترتیب، هنگامی که اندیکاتور سیگنال فروش تولید می کند، به این معنی است که جفت در یک روند نزولی قرار دارد و می تواند به حرکت پایین تر ادامه دهد. اندیکاتور فیبوناچی MA می تواند ابزار مفیدی برای معامله گرانی باشد که سعی در اعمال استراتژی فنی در معاملات خود دارند.

اندیکاتور فیبوناچی ma

نتیجه

همانطور که در مقاله دیدیم، اندیکاتور فیبوناچی MA یک ابزار ارزشمند برای هر معامله گر علاقه مند به درک حرکات آتی قیمت و پیش بینی های آماری است. اگر از اندیکاتور ما استفاده می کنید، نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

و اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد شاخص‌هایتحلیل تکنیکال هستید، حتماً سایر پست‌ها و مقالات وبلاگ ما را بررسی کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

گوشه: جایی که فلش ها و سطوح قیمت قرار می گیرند.

MA_Mode: نوع میانگین متحرک.

MA_***_Color: رنگ ها در هر میانگین متحرک.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه