اندیکاتور فیبوناچی الیوت (Elliot Fibonacci ) برای متاتریدر 4 + دانلود

اندیکاتور فیبوناچی الیوت

شاخص فیبوناچی الیوت برای MT4 به طور خودکار امواج الیوت را شناسایی و محاسبه می کند و سطوح فیبوناچی را روی نمودار برای معاملات فارکس رسم می کند.

توضیحات

اندیکاتور فیبوناچی الیوت برای متاتریدر 4 به طور خودکار امواج الیوت را در نمودار قیمت محاسبه کرده و آنها را رسم می کند. علاوه بر این، اندیکاتور سطوح فیبوناچی را محاسبه کرده و آنها را بر روی موج جاری ترسیم می کند. در نتیجه معامله‌گران فارکس می‌توانند امواج الیوت و نسبت فیبوناچی را برای شناسایی بهترین سطوح ورودی، کسب سود و حد ضرر ترکیب کنند.

به طور کلی، معامله گران امواج الیوت سطوح فیبوناچی را برای درک اصلاحات ترکیب می کنند. با این حال، معامله گران فیبوناچی ممکن است از امواج الیوت استفاده کنند یا نکنند. از آنجایی که این اندیکاتور هر دو را فراهم می کند، معامله گران مبتدی فارکس باید با تئوری امواج الیوت و شناسایی و اهمیت امواج پیش رونده و امواج اصلاحی آشنا باشند. علاوه بر این، معامله گران جدید باید بهترین سطوح اصلاح فیبوناچی را بدانند.

با این حال، معامله‌گران پیشرفته فارکس می‌توانند از این اندیکاتور استفاده کنند و استراتژی‌های دنباله‌روی روند را ترکیب کنند. معامله گران باید توجه داشته باشند که سطوح هدف برای هر موج بر اساس اصل امواج الیوت همراه با سطوح فیبوناچی است. در نتیجه، این اندیکاتور سطوح هدف سود متعددی را ارائه می کند.

اندیکاتور فیبوناچی الیوت برای سیگنال های معاملاتی MT4

اندیکاتور فیبوناچی الیوت

نمودار قیمت شمعدانی EURUSD H1 بالا اندیکاتور فیبوناچی الیوت را در حال عمل نشان می دهد. نشانگر امواج الیوت و خطوط روند را به رنگ سبز ترسیم می کند. با این حال، سطوح فیبوناچی را به رنگ سبز برای سطوح بالا و قرمز برای سطوح پایین ترسیم می کند.

معامله گران فارکس می توانند با استفاده از اندیکاتور فیبوناچی الیوت به روش های مختلف معامله کنند. با این حال، هدف اصلی شناسایی روند است. خط روند سبز که نشان دهنده امواج الیوت است روند فعلی را نشان می دهد. یک خط روند صعودی روند صعودی بازار را نشان می دهد، در حالی که خط روند نزولی نشان دهنده روند نزولی است.

بیشتر بدانید :معرفی بهترین بروکرهای معتبر برای ایرانیان

هدف بعدی شناسایی یک نقطه ورودی بر اساس سطوح اصلاحی فیبوناچی است. سطوح اصلاحی فیبوناچی بهترین نقاط قیمت را برای ورود به بازارها ارائه می دهد. بنابراین، معامله گران فارکس باید منتظر باشند تا قیمت به سطح مناسبی برای ورود بازگردد.

به طور کلی، سطوح فیبوناچی مجاور یک خط حمایت و مقاومت برای یک نقطه ورودی عمل می کنند. به طور مشابه، آنها همچنین به عنوان حد ضرر عمل می کنند و سطوح سود را می گیرند. بنابراین معامله گران می توانند با استفاده از سطوح فیبوناچی مجاور از معامله خارج شوند.

بنابراین، اگر قیمت مطابق با امواج الیوت در یک روند صعودی است، معامله گران باید به دنبال موقعیت خرید در سطح اصلاح فیبوناچی مناسب باشند. با این حال، اگر قیمت در حالت اصلاحی باشد و امواج الیوت در یک خط روند نزولی قرار گیرد، معامله گران باید به دنبال معامله فروش در بهترین سطح اصلاح فیبوناچی باشند. با این حال، ورود و خروج را باید با نظریه امواج الیوت  به عنوان یک کل در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید : بهترین اندیکاتور سیگنال خرید و فروش + معرفی و دانلود 18 اندیکاتور سیگنال ورود و خروج

نتیجه

اندیکاتور فیبوناچی الیوت برای MT4 یک اندیکاتور جالب برای تحلیل تکنیکال فارکس با استفاده از اصل امواج الیوت و نسبت فیبوناچی است. جنبه مهم این اندیکاتور این است که به طور خودکار تعداد موج پیشرونده و اصلاحی الیوت را شناسایی و محاسبه می کند.

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

 

تنظیمات اندیکاتور فیبوناچی

تاریخچه: تعداد میله های قبلی برای محاسبه موج الیوت.

Begin_draw_down، Begin_draw_up، sektor_bar، f_period_draw، clear_opposite: تنظیمات محاسبه موج الیوت.

Wave_bar، f_draw_wawe_fibo، f_draw_target_level: سطوح فیبوناچی و سطوح هدف را بر اساس فیبوناچی ترسیم می کند.

DM_sdvig,DM_xvost: خط روند بالا و پایین را رسم می کند.

F_draw_mini_trend: خطوط روند میانی را ترسیم می کند.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه