معرفی و بررسی بروکر دلتا اف ایکس | deltafx

دلتا‌ اف‌ ایکس یکی از پیشروترین بروکرهای فارکس در جهان است. تعهد بروکر ، ایجاد امن‌ترین فضای معامله‌گری برای تریدرهای فارکس است. به همین دلیل با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری‌های روز جهان، سعی کرده‌ تا حرفه‌ای‌ترین خدمات معامله‌گری را به کاربران خود ارائه دهد.

معرفی بروکر دلتا اف ایکس | deltafx

بروکر دلتا اف ایکس به عنوان یک بروکر با تجربه کار خودرا از سال 2009 در زمینه بازارهای مالی آغاز کرده است.دلتا اف ایکس یکی از کارگزاری‌های تازه تاسیس و نوپاست که خدمات خود را به ایرانیان آغاز کرده است.شروع ایجاد زیرساخت‌های فنی در  این بروکر در سال 2002 بوده  است.

از همان روزهای اول شروع فعالیت ، مدیران دلتا اف ایکس تلاش کردند تا خدمات خود را به کاربران  خاورمیانه و ایران ارائه کنند،به همین دلیل بیشتر تمرکز خود را بر روی ایجاد رابط کاربری، روش‌های واریز و پرداخت و پشتیبانی فارسی زبان برای جلب رضایت مشتریان ایرانی گذاشتند.

این بروکر  در سال 2022  سایت خود را برای کاربران ایران باز طراحی کرد تا آنها بتوانند به بهترین وجه ممکن از خدمات بروکر استفاده نمایند.

دلتا اف ایکس در مسیر خود تجربیات ارزشمندی را در زمینه ارائه خدمات به کاربران فارکس به دست آورده است.DeltaFX به عنوان یک کارگزار بین المللی فارکس،نمادهای متنوعی را همچون جفت ارزها، ارز دیجیتال ، شاخص های سهام و کالا، انرژی ، کامودیتی ها و … ارائه می کند.

بروکر دلتا اف ایکـس در چند سال گذشته فعالیت خود را با سرعت بیشتری گسترش داده و توانسته چند دفتر در کشورهای مختلف دنیا راه‌اندازی کند. دفتر اصلی بروکر  در سنت وینسنت و گرنادین‌ها (Saint Vincent and the Grenadines) میباشد و به صورت قانونی بروکر DeltaFX مربوط به این کشور می‌باشد.

در بـازار فارکـس طیـف وسـیعی از بروکرهـا بـا خدمـات نسـبتا مشـابه وجـود دارند.آن چـه کـه ایـن بروکرهـا را از یکدیگـر متمایـز میکنـد، ارائـه خدمـات ویژه ای درراسـتای حمایـت از کاربران اسـت.

در ایـن مسیـر بروکـر دلتااف ایکــس بـا حداکثـر تـوان خـود برای منافـع کاربران، اقـدام بـه ارائـه خدمـات ویژه ای نمـوده اسـت که در ادامه به هر کدام از آنها خواهیم پرداخت.

با توجه به سوابق کاری بروکر DeltaFX تابه‌حال هیچ مشکلی از جانب این بروکر گزارش نشده ، و با توجه به گزارشات ارائه شده، این بروکر در چند سال اولیه  فعالیت خود با ۲۰۰۰ کاربر کار خودش را آغاز کرده و حالا ادعا می‌کند که نزدیک به ۱۰۰ هزار کاربر و ۲۰ میلیون معامله در ماه را مدیریت می‌کند.

شما میتوانید برای ورود و ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس از لینک قرار گرفته در زیر اقدام نمایید.

ورود و ثبت نام بروکر دلتا اف ایکس

 

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکرها و سود و ضرر افراد بر عهده خود آنان است و « تی پی چارت» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

Nano

Standard

ECN

Fix Spread

واریز اولیه

10 دلار

لوریج

1 به 1000

حداقل حجم معامله(لات)

0.01 لات

اسپرد

Floating

کمیسیون

ندارد

استاپ اوت لول

20 %

سطح کال مارجین

100 %

ارز پایه

USD

پلتفرم های معاملاتی

mt4

مدل اجرای سفارشات

Hedging

کارمزد عدم فعالیت

دارد

نوع اجرای سفارشات

-

حساب اسلامی

ندارد

واریز اولیه

50 دلار

لوریج

1 به 400

حداقل حجم معامله(لات)

0.01 لات

اسپرد

Floating

کمیسیون

ندارد

استاپ اوت لول

20 %

سطح کال مارجین

100 %

ارز پایه

USD

پلتفرم های معاملاتی

MT4

مدل اجرای سفارشات

Hedging

کارمزد عدم فعالیت

ندارد

نوع اجرای سفارشات

-

حساب اسلامی

ندارد

واریز اولیه

200 دلار

لوریج

1 به 200

حداقل حجم معامله(لات)

0.01

اسپرد

Floating

کمیسیون

دارد

استاپ اوت لول

50 %

سطح کال مارجین

100 %

ارز پایه

USD

پلتفرم های معاملاتی

MT4

مدل اجرای سفارشات

Hedging

کارمزد عدم فعالیت

دارد

نوع اجرای سفارشات

ECN

حساب اسلامی

دارد

واریز اولیه

100 دلار

لوریج

1 به 400

حداقل حجم معامله(لات)

0.01

اسپرد

Fix

کمیسیون

ندارد

استاپ اوت لول

20 %

سطح کال مارجین

100 %

ارز پایه

USD

پلتفرم های معاملاتی

MT4

مدل اجرای سفارشات

Hedging

کارمزد عدم فعالیت

دارد

نوع اجرای سفارشات

-

حساب اسلامی

دارد

ورود به سایت بروکر دلتا اف ایکس | deltafx

پس از ثبت نام و ورود در بروکر دلتا اف ایکس، یک کابین شخصی برای شما اختصاص داده می‌شود که میتوانید کل کارهای خود را در آن انجام دهید. پس از ثبت نام یک کیف پول به شما تعلق می‌گیرد که کل مبالغ واریزی شما ابتدا به آن کیف پول وارد میشود وسپس میتوانید از آن کیف پول حساب‌های معاملاتی خود را شارژ نمایید.

برای ورود به وبسایت اصلی این بروکر فقط کافیست لینک زیر را کلیک کنید تا مستقیما وارد سایت دلتا اف ایکس شوید:

ورود به وبسایت بروکر دلتا اف ایکس 

دلتا اف ایکس ورود

رگوله بروکر دلتا اف ایکس | آیا دلتا اف ایکس معتبر است؟

قطعا یکی از موارد مهمی که بسیاری از تریدر ها در هنگام انتخاب بروکر آن را بررسی میکنند رگولاتوری و اعتبار بروکر مد نظرشان است تا بدانند که آیا میتوانند به آن بروکر اعتماد کرده و دارایی خود را نزد آنها سرمایه گذاری کنند یا نه .

بروکر دلتا اف ایکس مجوز تاسیس بروکر فارکس را از سنت وینسنت و گرنادین‌ها، SVG / (Saint Vincent and the Grenadines) دریافت کرده است که این مجوز به کارگزاران فارکس و سایر خدمات دهندگان مالی کشورهای حوزه کارائیب اعطا می‌شود.

مجوز بعدی این شرکت مربوط به Financial Commission است که یک سازمان بین‌المللی مستقل برای حل اختلافات بین کارگزاران و معامله گران است. اعتبار بروکر دلتا اف ایکس به دلیل عضویت در این نهاد نظارتی بالا رفته و سبب شده تا کاربران متوجه شفافیت آن شوند.

اعتبار بروکر دلتا اف ایکس

مجوز Best Execution برای ضمانت بهترین اجرا در فارکس اشاره به یک الزام قانونی دارد که بر روی کارگزاران فارکس و دیگر ارائه دهندگان خدمات مالی اعمال می‌شود.

رگوله بروکر دلتا اف ایکس

اعتبار بروکر دلتا اف ایکس
تصویر مجوز بروکر دلتا اف ایکس

 

انواع حساب در بروکر دلتا اف ایکس | deltafx

معامله‌گران با توجه به استراتژی معاملاتی خود ،  نیاز دارند که از حساب‌های معاملاتی مختلف و متنوعی استفاده کنند. شما در دلتا اف ایکس مجموعه‌ای از حساب‌های متنوع را در اختیار خواهید داشت.

بروکر دلتااف ایکس 4 حساب معاملاتی مختلف به نام های نانو، استاندارد، ECN و اسپرد ثابت دارد که کاربران می‌توانند بر اساس نیازهای خود یکی از انواع حساب در بروکر دلتا اف ایکس را انتخاب کنند.

خلاصه انواع حساب دلتا اف ایکس

انواع حساب برکر دلتا اف ایکس

 

ورود به وبسایت بروکر دلتا اف ایکس 

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر دلتااف ایکس | deltafx

دلتااف ایکس از پلتفرمهای محبوب متاتریدر 4 و 5 استفاده میکند .

شما میتوانید هر کدام از پلتفرمها را بسته به سلیقه و نیاز خود در همین جا دانلود نمایید.

 

تفاوت بین دو پلتفرم  MT4 و MT5 در دلتا اف ایکس

تفاوت پلتفرم در دلتا اف ایکس

 

 

اسپرد و کمیسیون در بروکر دلتا اف ایکس | deltafx

اسپرد یک عدد کاملا شناور است که بجز به خود حساب، به نوع جفت ارز و ساعت و عوامل دیگری نیز بستگی دارد. کمیسیون و اسپرد بروکر دلتا اف ایکس را می‌توانید در جدول زیر مشاهد کنید.

  نوع حساب   اسپرد کمیسیون
 نانو   شناور از 0   ندارد
 استاندارد   شناور از 0   ندارد
 Fix Spread   ثابت از 3 ندارد
ECN شناور از 0 5 دلار هر لات

نمادهای قابل معامله در دلتا اف ایکس | DeltaFX

در دلتا اف ایکس بیش از 100 دارایی و نماد مختلف برای معامله وجود دارد که البته ممکن است برخی از آنها در حساب شما فعال نباشند.

اگر می‌خواهید بدانید دارایی های قابل معامله بروکر دلتا اف ایکس برای حساب شما کدام است باید به مشخصات آن حساب مراجعه کنید و لیست نمادها را بر اساس حساب مورد نظر مشاهده کنید.

در ادامه ما بطور کلی به تعداد برخی دارایی ها اشاره میکنیم:

 • بیش از 100جفت‌ارز فارکس
 • 20 رمزارز ( مانند بیت کوین، اتریوم، دوج و
 • 18نماد فلزاتی ( از جمله، طلا، نقره، پلاتینیوم و … .)
 • 20 نماد شاخص(از جمله، نزدک، داووجونز، فرانس ۴۰ و…)
 • 3 نماد انرژی (در بخش انرژی Usoli، NatGas و WTlfix وجود دارد)

ورود به وبسایت بروکر دلتا اف ایکس

پرداخت ریبیت دلتا اف ایکس (بازپرداخت کارمزد به مشتری)

کش بک و ریبیت دلتا اف ایکس مانند بونوسهای آن دارای قوانین خاصی است که برای دریافت آن باید از این مقررات پیروی کنید. بیشتر ریبیت این بروکر مربوط به حساب استاندارد است و مثلاً اگر حساب نانو یا فیکس اسپرد داشته باشید امکان دریافت کش بک برایتان فراهم نیست. نرخ کش بک در این بروکر 15% است اما می‌توانید از روش‌های گوناگون تا 55% آن را افزایش دهید.

 

پشتیبانی بروکر دلتا اف ایکس | deltafx

بروکر دلتا اف ایکس از جمله بروکرهایی است که تمرکز  زیادی روی کار با کاربران ایرانی گذاشته است.

یکی از نقاط قوت دلتا اف ایکس، پشتیبانی فارسی زبان قوی آن است.این بروکر پشتیبانی فارسی تلگرامی دارد و شما می‌توانید در تلگرام با بروکر در تماس باشید.

همچنین دلتا اف ایکس یک ربات چت دارد که بسیاری از سوالات معمول و پر تکرار را خیلی سریع پاسخ می‌دهد. اما اگر جواب سوالتان را نگرفتید می‌توانید به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته با پشتیبانی دلتا تماس بگیرید.

پشتیبانی بروکر دلتا اف ایکس

 

واریز و برداشت در بروکر دلتا اف ایکس | DeltaFX

بروکر دلتا اف ایکس یکی از بروکرهایی است که سعی کرده آسان‌ترین روش‌های جابجایی پول را به کاربران خود ارئه کند.

شما می‌توانید بدون پرداخت کمیسیون، با استفاده از

 1. تاپ‌چنج
 2. پرداخت ریالی
 3. وبمانی
 4. حساب خارجی
 5. ارز دیجیتال

واریز و برداشت انجام دهید.

ورود به سایت بروکر دلتا اف ایکس

بونوس بروکر دلتا اف ایکس | deltafx

بروکر دلتا اف ایکس بونوس‌های متفاوت و جذابی را به عنوان پروموشن‌ به کاربران خود اهدا می‌کند. اگر هرزمانی بونوس بروکر دلتا اف ایکس تغییر کند شما میتوانید در کابین شخصی خود از آن طلع شوید.

به طور معمول این بروکر طرح‌های تشویقی خود را برای ثبت نام کنندگان و افرادی که حساب خود را شارژ می‌کنند در نظر گرفته است که در حال خاضر بیشتر به صورت بونوس‌های غیر نقدی است.

این یعنی زمانی که شما در این بروکر ثبت نام میکنید و واریزی در حساب انجام میدهید به میزان واریزی می‌توانید بونوس غیر نقدی بگیرید، که این اتفاق در نوع خودش جالب است هر چند قوانین پیچیده ای دارد.

همچنین در این بروکر بونوس‌های نقدی قابل معامله ای هم وجود دارد که با ثبت نام و واریز به حساب دلتا اف ایکس روی حساب کاربری شما اضافه می‌شود.

 

کپی تریدینگ دلتا اف ایکس | DeltaFX

اگر فرصت معامله و ترید را ندارید و دوست دارید معامله کنید ،استفاده از سیستم کپی تریدینگ بسیار کمک کننده است.

از دیگر خدمات بروکر دلتا اف ایکس امکان کپی ترید است.کپی ترید این بروکر کاملاً شفاف است و اگر به صفحه کپی تریدینگ دلتا اف ایکس بروید ،جدولی برای معرفی بهترین کپی تریدرها را مشاهده خواهید کرد که میتوانید بر اساس تنظیمات دلخواهتان آن را فیلتر کنید تا بهترین تریدرهایی که مد نظرتان است را پیدا کرده و معاملاتتان را از روی انها کپی کنید.

حتی اگر بخواهید به‌عنوان یک تریدر حرفه ای در سیستم کپی ترید بروکر دلتا اف ایکس فعالیت کنید این امکان برای شما فراهم است و فقط کافی است حسابتان را به عنوان یک حساب کپی ترید به سیستم معرفی کنید تا سرمایه‌گذاران بتوانند جزییات آن را مشاهده کنند.

کپی تریدینگ بروکر دلتا اف ایکس

حساب اسلامی در دلتا اف ایکس | deltafx

حساب اسلامی چیست؟

هنگامی که معاملات شما بیش از یک روز باز بماند، به صورت معمول شامل بهره شبانه می‌شود، این بهره می‌تواند مثبت یا منفی باشد. حالا اگر بخواهید بدانید حساب اسلامی چیست؟ باید بگوییم، حسابی که هیچ بهره شبانه‌ای برای آن محاسبه نمیشود را حساب اسلامی می‌گویند که بسیاری از بروکرها بخاطر شرایط اسلامی در کشورهای مسلمان این امتیاز را برای کاربران خود قایل شده اند.

همانطور که قبلا گفتیم بروکر دلتا اف ایکس تمرکز زیادی را برای جذب کاربران منطقه خاورمیانه که خوب قطعا بسیاری از انها مسلمان هستند معطوف کرده است. از این رو داشتن حساب اسلامی در بروکر دلتا اف ایکس یک ضرورت بحساب می آید. البته در ابتدای افتتاح حساب در این بروکر، حسابی با این عنوان وجود ندارد اما  اگر میخواهید یک حساب اسلامی داشته باشید می‌توانید هر کدام که از حساب‌های چهارگانه ای که نام بردیم را  ایجاد کنید، سپس گزینه بدون سواپ را فعال کنید تا حساب شما بدون بهره شبانه ایجاد شود و به نوعی صاحب یک حساب اسلامی شوید.

احراز هویت بروکر دلتا اف ایکس | deltafx

برای اینکه بتوانید در بروکر دلتا اف ایکس به راحتی شروع به فعالیت کنید نیاز به تایید هویت خود را دارید. پس از ثبت نام و ورود ، وقتی وارد پنل کاربریتان شدید، برای احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس باید روی بخش تکمیل پروفایل کلیک کنید.

در این قسمت 5 مرحله وجود دارد که به ترتیب باید آنها را پر کرده و به مراحل بعدی تا پایان تایید پیش بروید ،این اطلاعات شامل: مشخصات شخصی، آدرس، هویت، اثبات آدرس و توافق‌نامه‌ها میباشد که بایدآنها را به صورت کامل و صحیح پر وانجام دهید تا احراز هویت شما انجام شود.

 ورود به وبسایت بروکر دلتااف ایکس

مزایا و معایب بروکر دلتا اف ایکس | deltafx

در این قسمت به مهمترین مزایا و معایب بروکر دلتا اف ایکس  بصورت تیتروار اشاره میکنیم :

مزایا:

 • رابط کاربر مناسب
 • پشتیبانی قوی فارسی زبان
 • رگوله معتبر
 • حساب کپی تریدینگ
 • امکان واریز و برداشت ریالی
 • ثبت نام سریع و راحت

 

معایب:

 •  فعال نشدن روش‌های متنوع واریز و برداشت
 • تاخیر (Delay) زیاد در باز شدن پوزیشن‌ها بخصوص اسکالپ

دیدگاه ها و نظرات

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

بروکرهای مشابه

مشاهده همه
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه