سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور فن زیگزاگ فیبوناچی (ZigZag Fibonacci Fan)

اندیکاتور فن زیگزاگ فیبوناچی

سیگنال های خرید و فروش فارکس از بهترین اندیکاتور فن فیبوناچی زیگزاگ. با آن سطوح حمایت و مقاومت را بر اساس نسبت های فیبوناچی تعیین کنید.

توضیحات

اندیکاتور فن زیگزاگ فیبوناچی یک نشانگر برای متاتریدر 5 است که از نسبت های فیبوناچی برای ترسیم سطوح حمایت و مقاومت استفاده می کند. این اندیکاتور از نسبت های فیبوناچی مانند 23.6، 38.2، 50، 61.8 درصد و 80.9 درصد برای محاسبات خود استفاده می کند. نشانگر این نسبت ها را به پنج خط تبدیل می کند.

این اندیکاتور خطوط را از یک نقطه بالا یا پایین ترسیم می کند و جهت روند را تعیین می کند. به طور خودکار خطوط آبی و قرمز را ترسیم می کند تا روند صعودی یا نزولی را شناسایی کند تا معامله گران بتوانند موقعیت های مناسب را باز کنند.

در حالی که این اندیکاتور در هر بازه زمانی کار می کند، اما بهتر است معامله گران  از تایم فریم های بالاتر برای محدود کردن سیگنال های نادرست استفاده کنند.

بیشتر بخوانید : 10 اندیکاتور فیبوناچی برتر برای معاملات فارکس

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور فن زیگزاگ فیبوناچی

اندیکاتور فن زیگزاگ فیبوناچی

نمودار GBP/CHF H1 بالا سیگنال های خرید و فروش را با این اندیکاتور نشان می دهد. برای شناسایی سیگنال های خرید و فروش، معامله گران باید خطوط را پیدا کنند. این اندیکاتور خطوط آبی و قرمز را برای نشان دادن روند بازار ترسیم می کند. این خطوط به عنوان حمایت و مقاومت عمل می کنند. هر زمان که اندیکاتور خطوط قرمز ترسیم می کند، یک سیگنال روند نزولی است و معامله گران باید پوزیشن های سل باز کنند.

برعکس، وقتی اندیکاتور فن زیگزاگ فیبوناچی خطوط آبی را ترسیم می کند، این یک سیگنال بای است و معامله گران باید موقعیت های خرید را وارد کنند یا از موقعیت های فروش خود خارج شوند. معامله گران همچنین می توانند این اندیکاتور را با سایر اندیکاتورها مانند RSI یا MACD برای تأیید بیشتر سیگنال اعمال کنند.

نتیجه

اندیکاتور فن زیگزاگ فیبوناچی از نسبت های فیبوناچی برای ترسیم پنج سطح در نمودار استفاده می کند. از طریق این سطوح، معامله گران می توانند جهت روند را تعیین کنند. علاوه بر این، می توانید نشانگر فن فیبوناچی زیگ زاگ را از وب سایت ما دانلود کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

ExtDepth: تعداد میله‌هایی که نشانگر برای ایجاد اوج و پایین‌ها در آنها فاکتور می‌کند.

ExtDeviation: درصد تغییر قیمت برای تغییر خط روند از مثبت به منفی.

ExtBackstep: حداقل تعداد میله‌ها را می‌توان بین اوج‌های نوسانی و نوسان پایین ترسیم کرد.

و تنظیمات رنگ و سبک بیشتر

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه