سیگنال ورود و خروج دقیق با اندیکاتور اسکالپینگ Scalper Signal برای متاتریدر 4

اندیکاتور اسکالپینگ

سیگنال های خرید و فروش از بهترین اندیکاتور اسکالپ .با اندیکاتور اسکالپینگ Scalper Signal سیگنال ها و نقاط ورود و خروج دقیق را پیدا کنید.


توضیحات

اندیکاتور اسکالپینگ برای متاتریدر 4 بنام Scalper Signal یک نشانگر ساده است که جهت روند را به طور خاص برای استراتژی اسکالپینگ نشان می دهد. این اندیکاتور حرکت قیمت را دنبال می کند و جهت بازار را پیش بینی می کند. همچنین این اندیکاتور یک روند معکوس را نشان می دهد.اندیکاتور اسکالپ Scalper Signal فلش هایی را روی نمودار ایجاد می کند تا به معامله گران در یافتن نقاط ورود و خروج دقیق کمک کند.

فلش ها به رنگ قرمز و سبز هستند. فلش سبز رنگ زیر شمعدان ظاهر می شود و افزایش قیمت را نشان می دهد. از سوی دیگر، فلش قرمز رنگ در بالای شمعدان قرار می گیرد و یک جهت رو به پایین را نشان می دهد.

این اندیکاتور با نمایش فلش های سبز و قرمز، استراتژی اسکالپینگ را ساده می کند. فلش های قرمز نشان دهنده سیگنال های فروش هستند، در حالی که فلش های سبز نشان دهنده سیگنال های خرید هستند. از آنجایی که این اندیکاتور اسکالپ به طور خاص برای استراتژی اسکالپینگ است، معامله گران باید از اندیکاتور در بازه های زمانی کوتاه تری مانند 1M، 5M یا 15M برای تعیین نقاط ورود و خروج استفاده کنند.

 سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور اسکالپینگ Scalper Signal

اندیکاتور اسکالپینگ

نمودار فوق EUR/USD M5 سیگنال های BUY و SELL را برای اندیکاتور اسکالپینگ نشان می دهد. برای تعیین سیگنال های خرید و فروش، معامله گران باید به فلش های روی نمودار نگاه کنند. فلش سبز همیشه در پایین است، در حالی که فلش قرمز همیشه در بالا است. اگر دوره تغییر کند، اندیکاتور اسکالپینگ Scalper Signal فلش های زیادی را در نمودار ترسیم می کند. ظاهر فلش ها زمان ورود یا خروج از معامله را نشان می دهد.

اگر فلش سبز رنگ آمد، زمان ورود به لانگ و خروج از معاملات فروش است. از طرف دیگر، اگر فلش قرمز رسید، وقت آن است که از پوزیشن های بای خارج شده و وارد پوزیشن های سل شوید.

نکته کلیدی که باید در اینجا اضافه شود این است که معامله گران باید قبل از ورود به معامله منتظر رشد روند باشند. اندیکاتور اسکالپینگ ممکن است هر چند وقت یکبار دو پیکان متوالی با رنگ های مختلف را دوباره رنگ آمیزی کند پس در نتیجه، مهم است که قبل از ورود کامل به موقعیت ها، منتظر بمانید تا یک روند شروع به حرکت بکند.

کدام اندیکاتور برای اسکالپینگ بهتر است؟

شاخص های زیادی برای اسکالپینگ وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. از آنجایی که استراتژی اسکالپینگ نیاز به اقدام سریع‌تری دارد، نشانگر ها اساساسیگنال های نادرست هم زیاد نشان میدهند. شما می توانید اندیکاتور اسکالپ Scalper Signal را هم امتحان کنید زیرا سیگنال های نادرست کمتری نسبت به سایرین ارائه می دهد.

چگونه فرصت های اسکالپ را شناسایی می کنید؟

با استفاده از اندیکاتور اسکالپ Scalper Signal می توانید فرصت های اسکالپ را شناسایی کنید. با کشیدن نوارهای سبز و قرمز می توانید به کمک این اندیکاتور نقاط ورود و خروج دقیق را پیدا کنید.

نتیجه

اندیکاتور اسکالپ برای متاتریدر 4 Scalper Signal برای تعیین سیگنال های خرید و فروش عالی است. معامله گران با مشاهده فلش های سبز و قرمز می توانند از نقاط ورود و خروج دقیق مطلع شوند. علاوه بر این، می توانید این اندیکاتور را به صورت رایگان از وب سایت ما دانلود کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور اسکالپینگ

CountBars: مقدار پیش فرض 300 است. خطوط را روی 300 میله ترسیم می کند.

FS: حساسیت فیلتر نشانگر را ذکر می کند.

حساسیت: مقدار پیش فرض 2 است. این نشانگر حساسیت نشانگر است.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترن اندیکاتورها

مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه

پرایس اکشن یا اندیکاتور ،کدام بهتر است | مزایا و معایب هر روش معاملاتی


هر دوی این رویکردها مزایا و معایبی دارند. معاملات پرایس اکشن به معامله گران اجازه میدهد تا درک بهتری از پویایی و حرکت بازار پایه داشته باشند و نسبت به معاملات مبتنی بر اندیکاتور کمتر ذهنی هستند. با این حال،

مطالعه مقاله

10 اندیکاتور میانگین متحرک برتر برای دقت در معاملات: تسلط بر روندهای بازار


 همانطور که به توانایی های بهترین اندیکاتور میانگین متحرک می پردازیم تلاش خود را برای تسلط بر بازار  آغاز کنید،. در قلمرو همیشه در حال تحول معامله و معامله گری، توانایی درک و مهار روندهای بازار از اهمیت بالایی برخوردار

مطالعه مقاله

ورود / ثبت نام

جهت مشاهده لینک های دانلود ابتدا به حساب خود وارد شوید.