Semafor Alert یک اندیکاتور سیگنال دهی دقیق برای متاتریدر 4

اندیکاتور سیگنال دهی دقیق Semafor Alert

اندیکاتور سیگنال دهی Semafor Alert برای متاتریدر 4 هشدارهای سیگنال خرید و فروش دقیق معاملات فارکس را برای سیگنال های Semafor سطح 1 2 3 با استفاده از Zigzag می دهد.


توضیحات

اندیکاتور سیگنال دهی دقیق Semafor Alert برای متاتریدر 4 سه سطح سیگنال خرید و فروش معاملات فارکس را بر اساس دوره های کم، متوسط ​​و زیاد ارائه می دهد. در نتیجه، معامله‌گران فارکس می‌توانند روند قیمت‌های صعودی و نزولی را شناسایی کرده و بر اساس آن معامله کنند.

این اندیکاتور سیگنال ورود و خروج دقیق ، می تواند هشدارهایی را برای 3 سطح سیگنال معاملاتی ارائه دهد و هر سطح از هشدارهای معاملاتی Semafor را به طور جداگانه فعال کند. بنابراین، معامله‌گران فارکس می‌توانند هشدارها را فعال کرده و تنها سیگنال‌های معاملاتی را معامله کنند که با سبک و الزامات معاملاتی آنها مطابقت دارد. این اندیکاتور سیگنال های معاملاتی را بر اساس اندیکاتور کلاسیک ZigZag محاسبه می کند.

اندیکاتور سیگنال دهی Semafor روی تمام نمودارهای قیمت درون روزی و همچنین نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه کار می کند. علاوه بر این، این اندیکاتور برای معامله گران مبتدی و حرفه ای فارکس به خوبی کار می کند.

معامله گران تازه کار می توانند بلافاصله بهترین نقاط ورود و خروج دقیق را با آن پیدا کنند. از آن طرف، معامله‌گران حرفه ای فارکس می‌توانند سیگنال‌های اندیکاتور را با سایر اندیکاتورها ترکیب کرده و در استراتژی های معاملاتی خود از آن استفاده کنند.

اندیکاتور سیگنال دهی دقیق Semafor Alert چگونه سیگنال ورود و خروج میدهد؟

اندیکاتور سیگنال دهی دقیق Semafor Alert

نمودار قیمت GBPUSD H4 بالا اندیکاتور سیگنال دهی دقیق Semafor Alert برای متاتریدر 4 در عمل نشان می دهد. این اندیکاتور سیگنال های معاملاتی فارکس سطح 1 را به صورت سبز و قرمز نمایش می دهد. علاوه بر این، سیگنال های معاملاتی سطح 2  به رنگ زرد هستند.

در حالی که سیگنال های سطح 3 در نمودارها ترکیبی از رنگ های سفید و قرمز نمایش داده می شوند. بنابراین، معامله گران فارکس می توانند سطح سیگنال مورد نظر خود را انتخاب کرده و آنها را معامله کنند.
با این حال، بسیاری از معامله گران ترجیح میدهند با استفاده از سیگنال های سطح 3 وارد بازار شوند و با استفاده از سیگنال های سطح 2 یا سطح 1 برای خروج زودهنگام از بازار خارج شوند.

علاوه بر این، معامله گران می توانند هشدارها را برای هر سطح خاصی فعال یا غیرفعال کنند.

سیگنال های تشکیل شده در بالای قیمت نشان دهنده روند نزولی قیمت است. پس  معامله‌گران فارکس می‌توانند با حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی، در موقعیت فروش قرار بگیرند. بهترین سطح برای برداشت سود در سیگنال معاملاتی مخالف است.

اگر سیگنال زیر قیمت ظاهر شود، نشان دهنده روند صعودی قیمت است. بنابراین، معامله‌گران می‌توانند معامله BUY را با حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی انجام دهند. سیگنال معاملاتی مخالف یک نقطه برداشت سود خوب است.

اندیکاتور سیگنال دهی دقیق Semafor Alert برای استراتژی های معاملاتی تکنیکی چند تایم فریمی (mtf) به خوبی کار می کند. بنابراین، معامله گران فارکس می توانند از سیگنال های معاملاتی نمودار در بازه زمانی بالاتر برای شناسایی روند استفاده کنند. و از نمودار قیمت تایم فریم کمتر برای شناسایی بهترین نقطه ورودی استفاده کنید.

نتیجه

اندیکاتور سیگنال دهی دقیق Semafor Alert برای متاتریدر 4 بر اساس اندیکاتور ZigZag است. بنابراین، برای بهترین نتایج، معامله گران فارکس باید از اندیکاتور در تلاقی با سایر اندیکاتورهای فنی استفاده کنند.

هشدارهای مستقل برای هر سطح به معامله گر فارکس کمک می کند تا متمرکز بماند. علاوه بر این، معامله گران فارکس می توانند اندیکاتور را به صورت رایگان در سایت ما دانلود کرده و به راحتی نصب کنند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور سیگنال دهی

Period1: مقدار دوره برای semafor کم.

Period2: مقدار دوره semafor متوسط.

Period3: مقدار دوره برای محاسبه sema بالاتر.

Dev_Step_1: مقادیر انحراف و گام برای محاسبه نشانگر دوره پایین تر.

Dev_Step_2: مقادیر انحراف و گام برای رسانه.

Dev_Step_3: مقادیر انحراف و گام برای دوره بالا.

Symbol_1_Kod: نمادی برای نمایش سیگنال سطح 1.

Symbol_2_Kod: نمادی را برای سیگنال های سطح 2 در نمودار انتخاب کنید.

Symbol_3_Kod: نماد نمودار برای سیگنال های معاملاتی سطح 3.

BoxAlerts: پیام های هشدار را ارائه می دهد.

EmailAlerts: هشدارها را ایمیل می کند.

SoundAlerts: هشدارهای صوتی را ارائه می دهد.

AlertLv1: هشدارهای سیگنال تجاری Lv1 را فعال می کند.

AlertLv2: هشدار در مورد سیگنال های معاملاتی Lv2.

AlertLv3: هشدارهای Lv3 را فعال می کند.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

جدیدترن اندیکاتورها

مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه

لیست 10 مورد از بهترین اندیکاتورها برای بازار خنثی (ساید) بهمراه استراتژی معاملاتی


معامله در بازار فارکس تنها به شناسایی روند محدود نمی شود، بلکه شامل سود بردن از مراحل تثبیت و حرکت افقی قیمت هم می شود. در اینجا اندیکاتورهای پیشرو که برای برتری در بازار خنثی مشخص شده اند را انتخاب

مطالعه مقاله

راهنمای استراتژی معاملاتی فیبوناچی 2024 بهمراه مثال


استراتژی معاملاتی فیبوناچی ابزارهای معاملاتی محبوبی هستند که از برخی از خالص ترین معیارهای ریاضی برای پیش بینی نقاط ورود و خروج معامله استفاده می کنند. توسعه این نظریه به قرن دوازدهم برمی‌گردد و الگوهای عددی مربوط به آن در سراسر

مطالعه مقاله

ورود / ثبت نام

جهت مشاهده لینک های دانلود ابتدا به حساب خود وارد شوید.

ثبت نام و استفاده از تمام امکانات تی پی چارت کاملا رایگان است.