اندیکاتور سیگنال دهی رایگان Super Arrow برای متاتریدر 4

اندیکاتور سیگنال دهی رایگان

اندیکاتور Super Arrow برای MT4 از چندین اندیکاتور برای ایجاد سیگنالهای معاملاتی با برد بالا استفاده می کند.

توضیحات

اندیکاتور سیگنال دهی رایگان Super Arrow برای متاتریدر 4 از چندین اندیکاتور برای ایجاد سیگنال های معاملاتی با برد بالا استفاده می کند.

استفاده از سیگنال های تولید شده توسط یک اندیکاتور واحد می تواند در حین معامله ریسک داشته باشد واین به این دلیل است که استفاده از تنها یک اندیکاتور برای معامله می تواند سیگنال های نادرست بیشتری را ارائه بدهد.

بنابراین، بسیاری از معامله گران فارکس از سه یا چند اندیکاتور برای فیلتر کردن تنظیمات معاملات خوب استفاده میکنند.

با این حال، استفاده از چندین نشانگر برای سیگنال ها نیز می تواند پیچیده و گیج کننده باشد ، مخصوصا زمانی که این شاخصها سیگنالهای متناقصی تولید میکنند.

با این حال، اندیکاتور سیگنال Super Arrow با استفاده از چندین نشانگر سیگنال های خوبی ارائه می دهد. بنابراین، اندیکاتور  Super Arrow برای متاتریدر4 از مشکل تناقض نشانگرها جلوگیری می کند.

معرفی اندیکاتور سیگنال دهی Super Arrow

این اندیکاتورها ترکیبی از میانگین متحرک، شاخص قدرت نسبی( rsi)، باندهای بولینگر و فیلتر جادویی(Magic Filter) هستند. این نشانگرها توسط اندیکاتور Super Arrow برای فیلتر کردن سیگنال های نادرست و همچنین تولید سیگنال های خوب استفاده می شوند.

نمودار زیر نحوه نمایش اندیکاتور Super Arrow در نمودار پلتفرم متاتریدر4 را نشان می دهد

معرفی اندیکاتور سیگنال دهی رایگان Super Arrow

نمودار H1 EUR/USD در بالا اندیکاتور Super Arrow را نشان می دهد. در این نشانگر فلش های قرمز (فروش) و سبز (خرید) را روی نمودار نشان میدهد.

هنگامی که بازار نزولی است و هنگامی که سیگنال فروش قوی وجود دارد، این نشانگر یک فلش قرمز را نشان می دهد. در نتیجه، و هنگامی که بازار صعودی است و هنگامی که سیگنال خرید قوی وجود دارد، نشانگر یک فلش سبز رنگ را نشان می دهد.

این اندیکاتور هم برای معامله گران حرفه ای و هم برای معامله گران مبتدی فارکس مناسب است.این اندیکاتور برای مبتدیان از این نظر ارزشمند است که برای استفاده هیچ تحلیلی لازم ندارد و همچنین معامله گران حرفه ای می توانند از این اندیکاتور همراه با سایر اندیکاتورها و تحلیل بازار استفاده کنند.

علاوه بر این، این نشانگر می تواند در تمام بازه های زمانی برای تشخیص ورود و خروج از بازار استفاده شود.همچنین اندیکاتور Super Arrow  در بازارهای روند دار برای ورود، استاپ لاس و قرار دادن حد سود و بستن معاملات کار می کند.

نحوه استفاده از اندیکاتور سیگنال دهی رایگان Super Arrow

همانطور که قبلا ذکر شد، اندیکاتور Super Arrow در تمام محیط های بازار عالی عمل می کند. نمودار USD/CAD H4 زیر مثالی را در مورد نحوه استفاده از این اندیکاتور در بازارهای رونددار نشان می دهد.

استفاده از اندیکاتور سیگنال دهی رایگان

در یک بازار رونددار، توصیه می شود زمانی که این نشانگر یک فلش سبز در خط روند پایین کانال نزولی نشان میدهد، خرید کنید. و همچنین توصیه می شود زمانی که  فلش قرمز رنگ ظاهر میشود و از ان طرف هم قیمت به خط روند بالای کانال نزولی می رسد، معامله خرید بسته شود.

در نتیجه، زمانی که این نشانگر فلش قرمز را در خط روند بالای کانال نزولی نشان می‌دهد، توصیه می‌شود یک موقعیت فروش باز شود و زمانی که اندیکاتور فلش سبز را نشان می دهد یا زمانی که قیمت به خط روند پایین کانال نزولی می رسد، معامله فروش بسته شود.

نتیجه

اندیکاتور سیگنال دهی رایگان Super Arrow برای MT4 از چندین نشانگر برای دادن سیگنال های با سود بالا استفاده می کند. این سیگنال ها توسط معامله گران جدید و حرفه ای به راحتی قابل درک است. همچنین می توان از این اندیکاتور برای ورود و خروج از معامله استفاده کرد.

اندیکاتور Super Arrow در تمام شرایط بازار (بازار رونددار و رنج) و در تمام تایم فریم ها کار می کند. همچنین این اندیکاتور می تواند صرفاً تنها و یا در ترکیب با سایر اندیکاتورها و همچنین با پرایس اکشن و تحلیل ساختار بازار مورد استفاده قرار گیرد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور super arrow

اندیکاتور Super Arrow دارای پارامترهای زیر در تنظیمات MT4 است.

Fast Moving Average میانگین متحرک سریع: دوره میانگین متحرک سریع.

Slow Moving Average: دوره میانگین متحرک کُند.

RSI period دوره RSI: دوره شاخص قدرت نسبی (RSI)

Magic Filter period دوره فیلتر جادویی: دوره فیلتر جادویی.

Bollinger Bands period دوره باندهای بولینگر: دوره باندهای بولینگر.

Bollinger Bands shift شیفت باندهای بولینگر: تغییر باندهای بولینگر.

Bollinger bands deviation انحراف باندهای بولینگر: انحراف باندهای بولینگر.

Bulls Power period دوره قدرت خریدارها: دوره قدرت گاو نر.

Bears power period دوره قدرت فروشنده ها: دوره قدرت خرس.

هشدارها: نمایش هشدار نشانگر.

Utest up: نمایش Utest up.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه