اندیکاتور ورود و خروج دقیق SFI برای تشخیص روند و خروج از معامله در متاتریدر 4

اندیکاتور ورود و خروج دقیق و تشخیص روند sfi

اندیکاتور ورود و خروج دقیق SFI برای متاتریدر 4  اساساً یک ابزار تشخیص روند و دنبال کننده آن بدون جابجایی و تغییر در آلارمها است و سطح ورود یا خروج BUY/SELL ایجاد می کند. این اندیکاتور برای دانلود رایگان است.

توضیحات

اندیکاتور ورود و خروج دقیق SFI یک ابزار معاملاتی سفارشی برای متاتریدر 4 است که ورودی و خروجی های سیگنال خرید و فروش را ایجاد می کند. این اندیکاتور یک ابزار بدون رنگ آمیزی مجدد آلارم ها با الگوریتمی است که روند یک دارایی را دنبال می کند و داده های قیمت گذشته را برای سطح ورود و خروج بهینه به معامله ردیابی می کند.

اندیکاتور ورود و خروج از معامله SFI چیست؟

نشانگر SFI یک ابزار فنی است که بهترین سطح ورود و خروج دقیق معامله را نشان می دهد. به عبارت دیگر، یک اندیکاتور خروج، زمان خرید و فروش دقیق  یا خروج از معامله را نشان می‌دهد.

بهترین اندیکاتور خروج از معامله چیست؟

امروزه اندیکاتورهای زیادی وجود دارد که برای خروج و بستن یک معامله باز استفاده می شود. به عنوان مثال، میانگین متحرک (MA) با پارامترهای مختلف معمولا برای خروج از معاملات استفاده می شود. با این وجود، اندیکاتور ورود و خروج SFI بهترین اندیکاتور برای متاتریدر 4 است که منطقه خروج از معامله دقیق تری نسبت به سایرین ارائه می دهد.

علاوه بر این، این اندیکاتور درصد موفقیت بیش از 70٪ را ثبت کرده است که آن را برای معامله گران مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته فارکس ایده آل می کند.همچنین استفاده از این اندیکاتور، برای اسکالپینگ، معاملات درون روزی / روزانه و نوسان گیری نیز مناسب است.

نحوه معامله با اندیکاتور ورود و خروج دقیق SFI

نحوه معامله با اندیکاتور روند sfi

تصویر بالا نشان می دهد که نشانگر در پلتفرم MT4 شما چگونه به نظر می رسد. همچنین نحوه شناسایی موقعیت ها  با احتمال بالا را نشان می دهد.

نشانگر ممکن است به عنوان یک ابزار مستقل برای ورود و خروج یا خرید/فروش استفاده شود. با این حال، استفاده از آن همراه با پرایس اکشن می تواند به طور بالقوه درصد برنده شدن شما را افزایش دهد.

فلش های آبی و زرد اندیکاتور خروج از معامله SFI به ترتیب حرکت های صعودی و نزولی را نشان می دهند. برعکس، فلش‌های سیگنال قرمز و سبز نشان‌دهنده سیگنال‌های خرید و فروش بالقوه یا مکان های خروج از معامله است.

سیگنال خرید: ابتدا منتظر بمانید تا نشانگر یک فلش سیگنال سبز را ترسیم کند و سپس یک موقعیت BUY/LONG را همگام با حرکت قیمت باز کنید (به عنوان مثال با الگوهای کندلی مثل پین بار و اینگالف و غیره).

سیگنال فروش: ابتدا منتظر بمانید تا نشانگر یک فلش سیگنال قرمز رنگ ارائه دهد و سپس یک موقعیت SELL/SHORT را در همگام با حرکت قیمت باز کنید (مثلاً الگو های نزولی، پین بارها و غیره).

نتیجه

اندیکاتور ورود و خروج دقیق SFI برای متاتریدر 4  اساساً یک ابزار تشخیص روند و دنبال کننده آن است و سطح ورود یا خروج BUY/SELL ایجاد می کند. این اندیکاتور برای دانلود رایگان در سایت ما قرار گرفته است.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

این اندیکاتور با توجه به کد نویسی های انجام شده توسط توسعه دهنده تنظیمات قابل تغییر ندارد.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه