اندیکاتور سیگنال خرید و فروش قوی بنام Half Trend Buy Sell برای متاتریدر5

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Half Trend

بهترین سیگنال های خرید و فروش فارکس بدون جابجایی و تغییر مجدد با اندیکاتور تشخیص روند Half Trend Buy Sell1 . سیگنال‌های ورود و خروج لحظه ای بر اساس فلش‌هایی با شناسایی روند.

توضیحات

اندیکاتور تشخیص روند و سیگنال خریدو فروش Half Trend Buy Sell برای متاتریدر5 بهترین اندیکاتور پیروی از روند است که جهت دقیق روند را به معامله گران آنلاین فارکس ارائه می دهد.

این اندیکاتور متاتریدر 5 بدون جابجایی ، سیگنال های خرید و فروش فارکس را به صورت بلادرنگ با یک فلش نشان می دهد. جالب اینجاست که اندیکاتور تشخیص روند Half Trend  سیگنال های خروج بهتری را ارائه می دهد.

اندیکاتور سیگنال Half Trend  از میانگین متحرک برای محاسبه سیگنال های دقیق استفاده می کند. معامله گران فارکس  به عنوان یک شاخص دنبال کننده و تشخیص دهنده روند، می توانند آن را در هر بازه زمانی برای معاملات روزانه موفق اعمال کنند.

از آنجایی که این اندیکاتور سیگنال‌های ورود و خروج پیکانی زنده را بدون ترسیم مجدد ارائه می‌کند، معامله‌گران فارکس آن را بهترین ابزار برای معاملات روند می‌دانند.

علاوه بر این، اندیکاتور روند Half Trend  قدرت روند را نشان می دهد. در صورت عدم وجود روند، شاخص ثابت می ماند. با این حال، اگر روندی وجود داشته باشد، نشانگر به آن جهت متمایل می شود.

شیب تندتر نشان دهنده روند قوی تر است. در حین صعود قوی ، نشانگر با شیب به سمت بالا به رنگ آبی می چرخد. از طرف دیگر ، نشانگر با یک شیب به سمت پایین  در طی یک روند نزولی قوی قرمز می شود.

استراتژی معامله با اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Half Trend

نمودار EURGBP H1 پایین سیگنال های خرید و فروش پیکانی ارائه شده توسط اندیکاتور را نشان می دهد. برای وضعیت خرید، ابتدا قیمت باید بالاتر از اندیکاتور باشد. در مرحله دوم، نشانگر باید بنفش باشد. سوم، سیگنال فلش آبی باید در زیر نشانگر ظاهر شود.

استراتژی معامله با اندیکاتور تشخیص روند Half Trend

برعکس، برای وضعیت فروش، قیمت باید زیر شاخص باشد  و رنگ نشانگر باید قرمز باشد و ظاهر شدن یک فلش قرمز بالای نشانگر سیگنال فروش را تایید می کند.

پس از تأیید ورود و قرار دادن موفقیت آمیز معامله، معامله گران می توانند با روند حرکت کنند و از سیگنال مخالف برای خروج استفاده کنند . برای حد ضرر میتوان از زیر نوسان قبلی برای موقعیت خرید استفاده کردو بالاعکس ، برای معاملات فروش می توانند حدضرر های بالاتر از سطح قبلی را قرار دهند.

از آنجا که با اندیکاتور سیگنال دهی Half Trend  به راحتی می توان سیگنال های ورود و خروج را از نظر بصری درک کرد و قدرت روند را بررسی کرد این میتواندبرای معامله گران جدید و با تجربه و همچنین معامله گران نوسانی مناسب باشد.

نتیجه

اندیکاتور تشخیص روند و سیگنال خرید و فروش  Half Trend Buy Sell  تمام جنبه های لازم برای معاملات روند در فارکس را ارائه می دهد. این اندیکاتور سیگنال های ورود و خروج دقیق همراه با قدرت روند را ارائه می دهد.

اندیکاتور تشخیص روند رایگان Half Trend برای متاتریدر 5 بهترین سیگنال های پیکانی را که تغییر و جابجا نمیشوند را ارائه می دهد و از آنجایی که این یک مزیت بالقوه به حساب میآید، ابزار بسیار قابل اعتمادی است.علاوه بر این ، اندیکاتور Half Trend Buy Sell  برای بارگیری و دانلود در سایت تی پی چارت رایگان است.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور سیگنال half

دامنه: مقدار بالاتر سیگنال های بهتری را ارائه می دهد. با این حال، تعداد سیگنال ها کمتر خواهد بود.

ShowBars:  نوارهای روند را نشان می دهد.

ShowArrows: فلش های سیگنال را نشان می دهد. فلش های آبی برای سیگنال های خرید و یک فلش قرمز برای سیگنال های فروش.

alertsOn: هشدارهای MT4 را روشن می کند.

alertsOnCurrent: True- سیگنال های هشدار را در شمع فعلی نشان می دهد. نادرست – هشدار هنگام بسته شدن شمع.

alertsMessage: پیام هشدار را نمایش می دهد.

alertsSound: هشدارهای صوتی را ارائه می دهد.

alertsEmail: پیام هشدار MT4 را ایمیل می کند.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه