اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Half Trend Buy Sell برای متاتریدر 4

اندیکاتور اندیکاتور خرید و فروش Half Trend Buy Sell

بهترین سیگنال های خرید و فروش با استفاده از اندیکاتور سیگنال Half Trend Buy Sell . سیگنال های ورود و خروج آن مبتنی بر فلش زنده بدون جابجایی مجدد و با شناسایی روند میباشد.

توضیحات

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش  Half Trend Buy Sell  بهترین اندیکاتور زیر روند است که جهت روند دقیق را در اختیار معامله گران آنلاین فارکس قرار می دهد. این نشانگر متاتریدر 4 ، سیگنال های خرید و فروش فارکس زنده را با یک فلش و بدون جابجایی مجدد می دهد. همچنین اندیکاتور Half Trend Buy Sell متاتریدر نیز بهترین سیگنال های خروج را ارائه می دهد.

اندیکاتورسیگنال خرید و فروش Half Trend Buy Sell  از میانگین متحرک برای محاسبه سیگنال های دقیق استفاده می کند. معامله گران  می توانند به عنوان یک شاخص دنبال کننده روند، آن را در هر تایم فریمی برای انجام معاملات روزانه با موفقیت اعمال کنند.

از آنجایی که این اندیکاتور سیگنال های پیکان مانند ورودی و خروجی را بدون جابجایی مجدد ارائه می دهد، معامله گران فارکس آن را بهترین ابزار معاملاتی روند می دانند.

علاوه بر این،  اندیکاتور خرید و فروش HalfTrend Buy Sell متاتریدر 4 قدرت روند را نشان می دهد. و اگر روندی در کار نباشد ، اندیکاتور ثابت می ماند. با این حال، اگر روندی وجود داشته باشد، شاخص به سمت آن جهت شیب و حرکت  می کند.

در این اندیکاتور زمانی که شیب تندتر باشد نشان دهنده وجود یک روند قوی است. در طول یک روند صعودی قوی، نشانگر با شیب تند رو به بالا به رنگ آبی در می‌آید و از سوی دیگر، نشانگر در طول یک روند نزولی قوی، شیب تند با رنگ قرمز رو به پایین خواهد داشت.

استراتژی استفاده از اندیکاتور خرید و فروش Half Trend Buy Sell

اندیکاتور خرید و فروش

نمودار H1  EUR/JPY بالا سیگنال هایی با پیکان خرید و فروش ارائه شده توسط این اندیکاتور را نشان می دهد.

برای موقعیت خرید:

  • اولاً، قیمت باید بالاتر از اندیکاتور باشد.
  • در مرحله دوم، نشانگر باید به رنگ آبی باشد.
  • ثالثاً، سیگنال فلش آبی رنگ باید از زیر نشانگر ظاهر شود.

برعکس برای وضعیت فروش:

  • قیمت باید زیر شاخص باشد.
  • رنگ نشانگر باید قرمز باشد
  • ظاهر فلش قرمز سیگنال فروش را تأیید می کند.

هنگامی که یک موقعیت تایید شده باز کردید و معامله با موفقیت انجام شد .شما میتوانید تا زمانی که اندیکاتور سیگنال مخالف روند نداده موقعیت خود را نگه داشته و با مشاهده سیگنالهای مخالف توسط اندیکاتور از معامله خارج شوید.

یک استاپ لاس را می توان برای موقعیت BUY در زیرآخرین نوسان قبلی قرار داد. برعکس سیگنال فروش، شما می‌توانند استاپ‌ها را بالاتر از قله قبلی قرار دهید.

از آنجایی که نشانگر برای درک بصری سیگنال های ورود و خروج و تأیید قدرت روند ساده است،میتواند برای معامله گران تازه کار و با تجربه فارکس روزانه و معامله گران نوسانی بهترین باشد. ما در تی پی چارت ، اندیکاتور سیگنال دهی Half Trend Buy Sell را برای دانلود رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم .

شاید بخواهید مقاله معرفی و دانلود 18 اندیکاتور سیگنال ورود و خروج را هم مطالعه کنید.

نتیجه:

اندیکاتور خرید و فروش Half Trend Buy Sell  تمام جنبه های لازم را برای معاملات روند در فارکس را فراهم می کند. این نشانگر سیگنال های ورود و خروج دقیق همراه با قدرت روند را ارائه می دهد.

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Half Trend Buy Sell رایگان متاتریدر 4 بهترین سیگنال های پیکانی را بدون جابجایی مجدد ارائه می دهد و  از آنجایی که این شاخص بدون جابجایی مجدد است،میتواند برای شما ابزار بسیار قابل اعتمادی باشد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور Half Trend Buy Sell

Amplitude: مقدار بالاتر سیگنال های بهتری را ارائه می دهد. با این حال، تعداد سیگنال ها کمتر خواهد بود.

ShowBars: نوارهای روند را نشان می دهد.

ShowArrows: فلش های سیگنال را نشان می دهد. فلش های آبی برای سیگنال های خرید و فلش قرمز برای سیگنال های فروش.

alertsOn: هشدارهای MT4 را روشن می‌کند.

alertsOnCurrent: درست( True ) سیگنال‌های هشدار را در شمع فعلی نشان می‌دهد. نادرست (False) – هشدار هنگام بسته شدن شمع.

alertsMessage: پیام هشدار را نمایش می دهد.

alertsSound: هشدارهای صوتی ارائه می دهد.

alertsEmail: پیام هشدار MT4 را ایمیل می کند.

دیدگاه ها و نظرات

3.7 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه