اندیکاتور بای و سل Buy & Sell Magic برای متاتریدر 4

اندیکاتور بای و سل

اندیکاتور buy & sell magic یا اندیکاتور سیگنال خرید و فروش جادویی ، بهترین اندیکاتور MT4 برای سیگنال های خرید و فروش مستقیم و تشخیص دهنده دقیق بازگشت روند است.

توضیحات

استفاده از برخی اندیکاتورها برای معامله گاهی اوقات ممکن است گیج کننده باشد. تسلط بر خطوط، رنگ ها و اعداد متعدد کار دشواری است. خوشبختانه، یک اندیکاتور فارکس میتواند این را برای شما ساده کند. در ادامه ما اندیکاتور بای و سل buy & sell magic را برای گرفتن سیگنال خرید و فروش به شما معرفی می کنیم.

اندیکاتور بای و سل buy and sell magic چیست؟

اندیکاتور بای و سل buy and sell magic برای متاتریدر 4 ترکیبی از سه اندیکاتور و فیلتر پرایس اکشن سفارشی است. نوارها، هیستوگرام یا خطوط نامرتبطی را نشان نمی دهد.

اندیکاتور بای و سل Buy Sell Magic

این اندیکاتور فقط با فلش های رنگ آمیزی شده ارائه می شود که به شما می گوید چه زمانی خرید و فروش کنید.

همچنین علاوه بر نقاط ورودی، نقاط خروجی مناسبی را مشخص میکند و این باعث می شود که هم برای معامله گران تازه کار و هم برای معامله گران با تجربه مناسب باشد.

یک نکته بسیار مهم درباره اندیکاتور buy and sell magic  این است که این شاخص برای تایم فریمهای پایین تر مانند (M1، M5، M15، M30) در طول سشن های لندن و نیویورک که بازار نوسان بیشتری دارد، ایده آل است.

و جالبتر اینکه می توانید از آن برای معامله هر جفت ارز استفاده کنید. با این حال، استفاده از این اندیکاتور در تعطیلات و هنگام اخبار مهم اقتصادی توصیه نمی شود.

حال شاید بپرسید که این اندیکاتور چگونه استفاده می‌شود؟

چگونه با استفاده از اندیکاتور سیگنال بای و سل  buy and sell magic معامله کنیم؟

سیگنال خرید

اندیکاتور بای و سل  buy and sell magic در نمودار یک فلش سبز را نشان می دهد که این نشان می دهد زمان ورود به یک موقعیت بای است. یک هشدار صفحه نمایش برای اطمینان از شناسایی سیگنال در زمان واقعی ظاهر می شود. بهترین بخش این است که اندیکاتور استاپ لاس بهینه را برای شما محاسبه می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که سفارشگذاری را انجام دهید . همچنین، می توانید استاپ لاس را درست زیر خط نقطه چین آبی قرار دهید.

حال سوال اینجاست که کجا باید از معامله خارج شوید؟ خوب، شما سودتان را با استفاده از نسبت ریسک به ریوارد حداقل 1:2 تنظیم می کنید.

یا اینکه شما میتوانید هدف سود خودتان را بر اساس پیپ تعیین کنید، مثلاً 50 پیپ. همچنین، می توانید منتظر بمانید تا اندیکاتور buy & sell magic  سیگنال نزولی را در چارت ارسال کند و پس از آن از معامله خرید خارج شوید.

 سیگنال فروش

هنگامی که اندیکاتور سیگنال خرید و فروش buy and sell magic  فلش قرمز و هشدار فروش را نشان می دهد، شما میتوانید یک موقعیت سل/ فروش باز کنید.

هشداری که توسط  پاپ آپ  اعلام میشود میتواند پایان موقعیت فروش مناسب را نشان دهد. همچنین، می‌توانید با قرار دادن حد ضرر در بالای خط نقطه‌ چین، از استاپ لاس محکم‌تر و بهینه استفاده کنید. اگر در مورد تنظیم حد سود خود مطمئن نیستید، زمانی که نشانگر سیگنال خرید داد ، میتوانید به سادگی از معامله خارج شوید.

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور بای و سل

در نمودار بالا حرکت قیمت یورو/دلار را مشاهده میکنید. فلش قرمز روی 1.2236 نقطه مناسبی برای ورود به موقعیت فروش را نشان می دهد.

می توانید استاپ لاس خود را روی خط قرمز نقطه چین قرار دهید که به عنوان مقاومت عمل می کند. فلش سبز روی 1.2165 نشان دهنده سیگنال خرید مناسب است. خط نقطه آبی به عنوان پشتیبان و حد ضرر مناسب عمل می کند.

نتیجه

اندیکاتور بای و سل  buy & sell magic سیگنالهای عالی را برای ورود به پوزیشن های خرید و فروش ارائه می دهد و به هیچ تحلیل پیچیده ای هم نیاز ندارد و بقولی نیاز نیست شما برای استفاده از آن حرفه ای باشید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که فلش های سبز و قرمز را شناسایی کرده و حد ضرر توصیه شده را در حالت هشدار بررسی کنید. و در اخر اینکه عاقلانه است که اندیکاتور buy & sell magic  را با تست و تجزیه و تحلیل بیشتر تکمیل و استفاده کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور bsm

SignalPeriod: دوره محاسبه سیگنال. می توانید مدت زمان به تاخیر انداختن سیگنال را افزایش دهید و به درخواست خود تعداد سیگنال های نادرست را کاهش دهید

ArrowPeriod: محدوده علامت گذاری عمودی را نشان می دهد (طبق آزمایش های قبلی بر عملکرد سیگنال تأثیر نمی گذارد)

SL_Pips: ارزش استاپ لاس به جای پیپ بر حسب امتیاز

AlertON: هشدارها را فعال یا غیرفعال می کند

ایمیل: ارسال اعلان ایمیل را فعال یا غیرفعال می کند. پارامتر “True” به شما امکان می دهد از طریق آدرس ایمیل خود اعلان دریافت کنید

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه