اندیکاتور سیگنال دهی دقیق MSP برای متاتریدر 4

اندیکاتور سیگنال دهی دقیق msp

اندیکاتور سیگنال MSP به طور خودکار بازار را با میانگین محدوده واقعی داخلی (ATR) در پس‌زمینه به‌علاوه سایر پارامترها تجزیه و تحلیل می‌کند و بر این اساس سیگنال خرید و فروش دقیق را نمایش می‌دهد.

توضیحات

اندیکاتور سیگنال دهی دقیق MSP برای متاتریدر 4 در شناسایی مناطق بالقوه بازگشت روند بسیار قدرتمند است و هنگامی که برخی از پارامترهای فنی یک برگشت معتبر را شناسایی میکنند، سیگنال خرید و فروش دقیق را با فلش رنگی نشان میدهد.

در فارکس، تغییر روند در مناطق مختلف بر اساس شرایط بازار اتفاق می افتد. بسیاری از معامله گران فارکس دریافت سریع یک سیگنال از تغییر روند جدید در هنگام تغییر جهت را دلهره آور می دانند. هر چند نمی توان آنها را سرزنش کرد زیرا این به این دلیل است که حرکت بازار توسط پارامترهای مختلف هدایت می شود.

اندیکاتور سیگنال دهی دقیق MSP برای MT4 یک سیگنال خرید یا فروش دقیق را پس از تجزیه و تحلیل سوگیری روند ارائه می دهد. قبل از نمایش سیگنال معاملاتی، به طور خودکار نقاط معکوس قابل توجه و بالقوه را شناسایی می کند.

این اندیکاتور شاخص های معاملاتی مختلفی مانند مناطق مقاومت و حمایت قوی، خطوط روند، ضعف بازار، میانگین محدوده روزانه و غیره را در نظر می گیرد. اما سیگنالی را با میانگین محدوده واقعی (ATR) روند ترسیم می کند.

اندیکاتور سیگنال MSP برای MT4 می تواند به شما کمک کند تا با وقت کمتری در معاملات خود کارآمدتر باشید. استفاده از نشانگر بسیار آسان و ساده است و هنگامی که یک نقطه بازگشت روند معتبر را شناسایی کرد، به سادگی یک فلش BUY یا SELL را ترسیم می کند.

سیگنال خرید و فروش دقیق در این اندیکاتور با فلش های رنگی نشان داده میشود .فلش قرمز یک سیگنال SELL را نشان می دهد. به شما می گوید که روند از UPTREND به DOWNTREND تغییر کرده است. برعکس، فلش آبی نشان دهنده سیگنال خرید است و به شما می گوید که روند از DOWNTREND به UPTREND تغییر کرده است.

شما می توانید از اندیکاتور سیگنال MSP برای متاتریدر 4 برای مشاهده روند معکوس استفاده کنید. این اندیکاتور برای همه انواع معامله‌گران توصیه می‌شود، خواه معامله‌گر روزانه، نوسانی یا درون روزی باشید.

نحوه معامله با اندیکاتور سیگنال دهی دقیق MSP برای MT4

نحوه کار با اندیکاتور سیگنال دهی دقیق msp

می توانید از این اندیکاتور به عنوان تلاقی با هر استراتژی معاملاتی یا سایر اندیکاتورهای معاملاتی استفاده کنید. به عنوان مثال، می‌توانید از نشانگر برای تأیید سیگنال خرید یا فروش دقیق پس از خروج قیمت از خط روند استفاده کنید. صبر کنید تا علامت پیکان نشانگر ظاهر شود و سپس وارد معامله خود شوید. به همین راحتی!

اندیکاتور سیگنال دهی دقیق MSP  هنگامی که به صورت مجزا استفاده می شود قدرتمند است. این بدان معناست که می توانید از آن به عنوان یک شاخص مستقل برای انتخاب معاملات بسیار موفق استفاده کنید.

نتیجه

بدون شک، اندیکاتور سیگنال دهی دقیق MSP برای متاتریدر 4 ابزار مهمی برای معامله گران با تجربه و مبتدی  به حساب می آید. این اندیکاتور به طور خودکار بازار را با میانگین محدوده واقعی داخلی (ATR) در پس‌زمینه به‌علاوه سایر پارامترها تجزیه و تحلیل می‌کند و بر این اساس سیگنال خرید و فروش دقیق را نمایش می‌دهد. اندیکاتور سیگنال دهی دقیق MSP برای MT4 بهتر است به عنوان تلاقی با سایر اندیکاتورها، پرایس اکشن یا هر استراتژی معاملاتی استفاده شود.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

این شاخص در نمودار ساده به نظر می رسد و این به شما امکان می دهد در صورت لزوم تنظیمات را تغییر دهید.

تایمر ATR: تایمر میانگین محدوده واقعی نشانگر.

ضریب ATR: دوره محاسبه مقدار ضریب ATR.

راکتور (0، 1): مقادیر ورودی نشانگر راکتور MT4.

Changing ATR Method: تغییرات ATR را در طول زمان نمایش می دهد.

Is_Text_Display: مقدار متن.

عرض متن: عرض متن.

خرید متن رنگ: رنگ سیگنال خرید.

رنگ متن فروش: رنگ سیگنال SELL

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه