اندیکاتور تشخیص روند Lucky Reversal2 برای متاتریدر 5

اندیکاتور Lucky Reversal2

با استفاده از اندیکاتور Lucky Reversal2 ، می توانید تغییر روندهای اصلی را مشاهده کنید . نحوه استفاده از آن را در مقاله ما دنبال کنید.
همچنین اندیکاتور تغییر روند برای متاتریدر5 را میتوانید همینجا بصورت رایگان دانلود کنید.

توضیحات

تغییر روند در بازار فارکس همیشه اتفاق می افتد. تا زمانی که روندها وجود داشته باشد، همیشه برگشت هم وجود خواهد داشت. بسیاری از ابزارها و استراتژی ها برای معامله روند وتغییر روند بر اساس این مفهوم ساده است. اکنون تنها سوال این است که چگونه یک معامله گر می تواند از ابزارهای مناسب برای گرفتن بازگشت ها و معامله با روندها استفاده کند. اندیکاتور تشخیص روند Lucky Reversal2 برای متاتریدر5 یکی از چندین اندیکاتور برگشت روند است.

اما این اندیکاتور دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را از سایر شاخص های تغییر روند فارکس متمایز می کند.

یک اندیکاتور برگشت روند خوب چیست؟

اندیکاتور شناسایی روند Lucky Reversal2 همانند نامی که دارد ، به شما می گوید که چه زمانی روند از بالا به پایین یا از پایین به بالا تغییر کرده است.

سیگنال هایی به شکل فلش های آبی و قرمز می دهد که هر کدام با خطوط افقی مواج دنبال می شوند. فلش آبی شروع یک روند صعودی را نشان می دهد، در حالی که فلش قرمز نشان دهنده بازگشت بازار به یک روند نزولی است.

اندیکاتور تغییر روند برای متاتریدر5

عیب اصلی اندیکاتور برگشت روند Lucky Reversal2

اندیکاتور تغییر روند Lucky Reversal2 با بسیاری دیگر از اندیکاتورهای تغییر روند متفاوت است و دلیلش هم این است که این اندیکاتور از قیمت عقبتر است ، بنابراین بعید است که یک معامله گر بتواند با آن در شکست های برگشتی در لحظه معامله کند.

بسیاری از معامله گران از تلاش برای استفاده از اندیکاتور برای تشخیص شروع برگشت ناامید شده اند و به همین خاطر نمیشود آنها را سرزنش کرد.

اگر اندیکاتور را تست کنید، متوجه خواهید شد که سیگنال‌های صعودی و نزولی درست در پایین‌ترین یا بالاترین نقطه‌های برگشتی بازگشتهای روند اصلی قرار دارند.

نمونه ای را در تصویر زیر ببینید. متوجه خواهید شد که به محض ظاهر شدن فلش، قیمت معکوس خواهد شد.

با این حال، هنگام آزمایش این اندیکاتور در یک بازار لایو، متوجه خواهید شد که سیگنال‌های صعودی یا نزولی که ارائه میشوند تنها پس از تکمیل بازگشت بازار ظاهر می‌شوند.

فلش معکوس فقط پس از تأیید برگشت در نمودار ظاهر می شود. به همین خاطر است که میگوییم این نشانگر از قیمت عقب تر است.

جنبه مثبت اندیکاتور تغییر روند برای متاتریدر5

نقطه ضعف اصلی اندیکاتور برگشت روند Lucky Reversal2 قدرت آن است. از آنجایی که  این اندیکاتور عقبتر از ثیمت حرکت میکند تقریبا بعید به نظر میرسد که شما بتوانید به موقع تغییر روند را با آن معامله کنید.

اما نکته قوت آن این است که می توان از آن برای تأیید معاملات در یک روند نوظهور استفاده کرد. به عنوان مثال، شما می توانید یک روند صعودی را که پس از بازگشت بازار از یک روند نزولی به یک روند صعودی رخ می دهد، معامله کنید.

استراتژی های معاملاتی با اندیکاتور برگشت روند برای متاتریدر5

بهترین راه برای معامله با اندیکاتور Lucky Reversal2(برگشت شانس) این است که آن را در سیستم معاملاتی خود بگنجانید تا بتوانید از آن به همراه سایر ابزارهای معاملاتی استفاده کنید.

منظور ما از سایر ابزارهای معاملاتی در استراتژی می تواند اندیکاتورها یا ساختارهای بازار (حمایت و مقاومت، الگوهای کندل استیک، الگوهای نمودار و غیره) باشند.

سیگنالهای اندیکاتور تغییر روند

برای کمک به درک نحوه ترکیب اندیکاتور Lucky Reversal2 با سایر اندیکاتورها، از این اندیکاتور با اندیکاتور میانگین متحرک برای تشکیل اولین استراتژی معاملاتی استفاده می کنیم.

مدیریت معامله

برای هر یک از استراتژی های معاملاتی، بهترین راه برای تعیین اندازه سود، تعیین قیمت های هدف است. قبل از خروج از معامله منتظر نباشید تا هیچ یک از اندیکاتورها سیگنال مخالف را بدهد.

و هنگامی که می خواهید استاپ لاس خود را تنظیم کنید، به یاد داشته باشید که بیش از حد توان خود ریسک نکنید.یک  قانون سرانگشتی این است که بیش از 2٪ سرمایه خود را در یک معامله به خطر نیاندازید. با در نظر گرفتن این موضوع، می توانید از هر روشی که با آن آشنا هستید برای تنظیم استاپ لاس استفاده کنید.

مزیت اندیکاتور بازگشت روند Lucky Reversal2 این است که وقتی خطوط موجی را ترسیم می کند، قیمت به ندرت به طرف دیگر می رسد. همچنین می‌توانید از این برای تنظیم حدضررهای خود استفاده کنید، اما ممکن است همیشه نسبت ریسک/ریوارد قابل قبولی به شما ارائه نکند.

اندیکاتور تغییر روند Lucky برای چه کسی بهتر است؟

اندیکاتور تغییر روند لاکی برای معامله گران متوسط ​​و حرفه ای بهترین ابزار است.

معامله گران تازه کار فارکس که می دانند اندیکاتورهای فارکس عقب مانده چیست و می دانند چگونه با آنها معامله کنند می توانندبا احتیاط از این اندیکاتور استفاده کنند، برای استفاده حداکثری از این اندیکاتور، ممکن است ابتدا لازم باشد بدانند که چگونه تغییر روند ارز را شناسایی کنند.

شما میتوانید اندیکاتور تغییر روند برای متاتریدر5 را در سایت تی پی چارت بصورت کاملا رایگان دانلود و نصب نمایید.

 

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

نشانگر برگشت خوش شانس یک تنظیم دارد. SRZZ است.

SRZZ : SRZZ تعیین می کند که نشانگر معکوس روند هر چند وقت یکبار به شما سیگنال می دهد. تنظیم پیش‌فرض 60 است. هر عددی کمتر از 60 سیگنال‌های مکرر را به شما می‌دهد. و هر عددی بالاتر از 60 سیگنال های کمتری به شما می دهد

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه