اندیکاتور زیگزاگ در متاتریدر بنام ZigZag WS Channel R v2 برای متاتریدر 4 + دانلود

اندیکاتور زیگزاگ در متاتریدر

کانال ZigZag WS یک نشانگر روند فنی است که برای همه انواع جفت ارز فارکس کار می کند. علاوه بر تجزیه و تحلیل روند، به شما کمک می کند تا سطح هدف احتمالی قیمت را پیش بینی کنید. علاوه بر این، می توانید این اندیکاتور را با هر استراتژی معاملاتی MT4 ادغام کنید تا عملکرد معاملاتی خود را افزایش دهید.

توضیحات

اندیکاتور زیگزاگ در متاتریدر بنام WS Chanel R v2 یکی از بهترین شاخص‌های روند برای پلتفرم متاتریدر است. این اندیکاتور شامل دو ابزار تحلیل تکنیکال اساسی برای شناسایی شرایط روند بازار است.

ابتدا خط زیگزاگ را برای نشان دادن دامنه واقعی روند قیمت اعمال می کند. دوم، قله و دره های نوسانی بازار را به هم متصل می کند تا جهت واقعی حرکت قیمت را نشان دهد.

اندیکاتور زیگزاگ در متاتریدر WS Chanel یک اندیکاتور متاتریدر 4 ایده آل برای معامله گران روند فارکس است. علاوه بر تجزیه و تحلیل دستی، می توانید آن را برای دریافت هشدار روند خودکار به روبات های Expert Advisor (EA) خود اضافه کنید.

بیشتر بخوانید:بهترین اندیکاتور تشخیص روند | 8 اندیکاتور تشخیص روند برای فارکس بهمراه استراتژی معاملاتی

اندیکاتور زیگزاگ در متاتریدر ZigZag WS Chanel R v2 چگونه کار می کند؟

اندیکاتور زیگزاگ در متاتریدر WS Chanel R v2 نقاط نوسان قیمت را برجسته می کند. همچنین، نوسان بالا و نوسان پایین قیمت را که به عنوان حمایت و مقاومت خط روند کار می کنند، به هم متصل می کند. با خطوط روند متعدد، این اندیکاتور به عنوان یک کانال قیمت دنبال کننده روند نیز عمل می کند.

اندیکاتور زیگزاگ در متاتریدر

این اندیکاتور به شما کمک می کند تا روند بازار را طبق روش های بالا-کم تعیین کنید. هدف اصلی آن کمک به شما در ارزیابی بهترین سطوح برای ورود به بازار است.

در مثال بالا، این اندیکاتور C را در مقایسه با حرکت از A به B به عنوان بالاترین پایین‌ (hl) نشان می‌دهد. همانطور که می‌بینید، بعداً، قیمت یک حرکت نزولی بزرگ از C به D انجام می‌دهد.

رنگ قرمز خط زیگ زاگ به شما کمک می کند تا مناطق بازگشت روند را تشخیص دهید. طبق قوانین پذیرفته شده عمومی، ما به دنبال فرصت های فروش در بالاترین سطح پایین تر از بازار (C) خواهیم بود. از طرف دیگر، ما اجرای دستورهای خرید از پایین ترین سطح بازار را هدف قرار خواهیم داد.

بیشتر بدانید: بهترین اندیکاتورهای متاتریدر 4 و 5

اندیکاتور زیگزاگ در متاتریدر WS Chanel یک رویکرد جایگزین برای تحلیل بازار بدون نیاز به استفاده از میانگین متحرک و باندهای بولینگر نشان می دهد. زیرا با استفاده از خط ZigZag خود جهت روند را نشان می دهد. در عین حال، خط روند پایین تر و بالاتر آن به عنوان حمایت و مقاومت پویا قیمت عمل می کند.

هر زمان که قیمت قصد بازگشت از منطقه خط روند را دارد، به دنبال سیگنال‌های خرید/فروش قیمت برای ورودی‌های معاملاتی احتمالی باشید. علاوه بر این، می توانید از سطوح نوسانی قیمت به عنوان مناطق حد ضرر برای سفارشات فعال خود استفاده کنید.

علاوه بر این، این اندیکاتور حالت های عددی هر حرکت روند قیمت را نیز نشان می دهد. این شامل میانگین نسبت حرکت، تعداد میله‌های قیمت و تعداد کل پیپ‌ها در هر حرکت است.

بیشتر بخوانید: بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری | معرفی و دانلود 10 اندیکاتور نوسان گیری برای متاتریدر 4

نتیجه

اندیکاتور زیگزاگ در متاتریدر ZigZag WS یک نشانگر روند فنی است که برای همه انواع جفت ارز فارکس کار می کند. علاوه بر تجزیه و تحلیل روند، به شما کمک می کند تا سطح هدف احتمالی قیمت را پیش بینی کنید. علاوه بر این، می توانید این اندیکاتور را با هر استراتژی معاملاتی MT4 ادغام کنید تا عملکرد معاملاتی خود را افزایش دهید

مشاهده بیشتر

تنظیمات

اندیکاتور زیگزاگ در متاتریدر

ExtDepth : دوره متغیر نشانگر را برای محاسبه مقدار ZigZag تنظیم کنید

ExtDeviation : مقدار انحراف نشانگر را تنظیم کنید

ExtBackStep:  حداقل تعداد نوارهایی را که نشانگر برای تعیین نقطه برگشت قیمت شمارش می کند، تنظیم کنید.

FontName : فونت متون عددی را تغییر دهید

اندازه قلم : تنظیمات اندازه فونت را تنظیم کنید

TextColor:  رنگ تمام متون نشانگر را تنظیم کنید

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه