اندیکاتور خطوط روند فرکتال Fractals Adjustable Period Trend Lines برای متاتریدر۴

اندیکاتور خطوط روند

اندیکاتور خطوط روند با قابلیت تنظیم دوره فراکتالی برای MT4 روندهای صعودی ، نزولی ،SUPPORT ، RESISTANCE و سیگنال های خرید و فروش فارکس را نشان می دهد .

توضیحات

اندیکاتور خطوط روند دوره قابل تنظیم فراکتال برای متاتریدر 4 خطوط روند را بر اساس فراکتال ها نمایش می دهد. علاوه بر این، نشانگر می تواند خطوط روند را در سایر بازه های زمانی در نمودار فعلی نمایش دهد. بنابراین معامله گران فارکس می توانند از حمایت، مقاومت بر اساس خطوط روند سایر بازه های زمانی برای یافتن بهترین نقطه ورود استفاده کنند.

علاوه بر این، این خطوط روند، شرایط بازار صعودی و نزولی را در نمودار نشان می‌دهند و به عنوان بهترین نقاط ورود خرید و فروش عمل می‌کنند.

این اندیکاتور برای معامله گران مبتدی و پیشرفته مناسب است و در تمام تایم فریم های درون روزی و نمودارهای روزانه، هفتگی و ماهانه کار می کند.

بیشتر بخوانید :بهترین اندیکاتور سیگنال خرید و فروش + معرفی و دانلود 18 اندیکاتور سیگنال ورود و خروج

اندیکاتور خطوط روند دوره قابل تنظیم فراکتال برای سیگنال های معاملاتی در MT4

اندیکاتور خطوط روندنمودار GBPJPY H4 بالا اندیکاتور خط روند دوره قابل تنظیم فراکتال را برای MT4 در عمل نشان می دهد. اندیکاتور خطوط روند صعودی تکمیل شده را با یک رنگ و خطوط روند صعودی تکمیل نشده را در رنگی دیگر نمایش می دهد و به طور مشابه، خطوط روند نزولی تکمیل شده را با رنگ قرمز کم رنگ و خطوط روند نزولی تکمیل نشده را با رنگ صورتی  نشان می دهد. این نشانگر می‌تواند خطوط روند در سایر بازه‌های زمانی را مطابق با ورودی تنظیمات نشانگر نمایش دهد.

بیشتر بخوانید:بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری | معرفی و دانلود 10 اندیکاتور نوسان گیری برای متاتریدر 4

هنگامی که اندیکاتور یک خط روند نزولی تکمیل شده را نشان می دهد که بازار نزولی است، و معامله گران می توانند معامله فروش را انجام دهند. موقعیت SELL توسط معامله گر با حد ضرر بالاتر از حداکثر قبلی و هدف آن میتواند در فراکتال مخالف در نظر گرفته  شود. برعکس، اگر یک خط روند صعودی کامل باشد، نشان دهنده یک بازار صعودی است و موقعیت خرید را تضمین می کند. استاپ لاس زیر پایین ترین سطح قبلی و با هدف به سمت خط روند یا فراکتال مخالف بهترین نتایج را ایجاد می کند.

این اندیکاتور با استفاده از استراتژی معاملاتی فارکس چند تایم فریم (mtf) بهترین نتایج را ایجاد می کند. از آنجایی که اندیکاتور قادر به نمایش خطوط روند سایر فریم های زمانی در نمودار فعلی است، به معامله گران چند تایم فریمی کمک می کند.

بنابراین معامله گران فارکس می توانند خطوط روند را که به عنوان خطوط حمایت و مقاومت در نمودار تایم فریم بالاتر در نمودار فعلی عمل می کنند، شناسایی کنند. علاوه بر این، توانایی شناسایی حمایت، مقاومت و خطوط روند و کانال هادر نمودارهای بازه زمانی بالاتر، به معامله گر این امکان را می دهد که بهترین نقاط ورود و خروج را در نمودار تایم فریم پایین تر پیدا کند و از استراتژی معاملاتی فنی استفاده کند.

بیشتر بخوانید:الگوهای هارمونیک چیست؟ | 7 الگوی هارمونیک برتر که هر معامله گر باید بداند

نتیجه

در واقع، اندیکاتور خطوط روند دوره قابل تنظیم فراکتال برای MT4 روند صعودی و نزولی را برای معامله گر فارکس فراهم می کند. علاوه بر این، آین اندیکاتور خطوط روندی را ترسیم می کند که به عنوان حمایت و مقاومت عمل می کند و نقاط ورود خرید و فروش را انجام می دهند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور خطوط روند

بازه زمانی: بازه زمانی مورد نظر را از منو انتخاب کنید.

دوره فراکتال: دوره برای محاسبه فراکتال.

جابجایی فراکتال بالایی: مقدار برای محاسبه جابجایی بالایی.

جابجایی فراکتال پایین: مقدار برای محاسبه جابجایی پایین تر.

رنگ تکمیل شده خط روند بالا: رنگ خطوط روند صعودی تکمیل شده.

رنگ ناتمام خط روند بالا: رنگ خطوط روند صعودی تکمیل نشده.

رنگ تکمیل شده خط روند پایین: رنگ خطوط تکمیل شده روند نزولی.

رنگ ناتمام خط روند پایین: رنگ خطوط روند نزولی تکمیل نشده.

عرض خط روند تکمیل شده: عرض خط خطوط روند تکمیل شده.

عرض خط روند ناتمام: عرض خط خطوط روند تکمیل نشده.

شناسه منحصر به فرد خط روند: شناسه خط روند.

 

دیدگاه ها و نظرات

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه