اندیکاتور سیگنال خرید و فروش U Turn Indicator برای متاتریدر4

اندیکاتور سیگنال U TURN

اندیکاتور U Turn برای متاتریدر4 یک اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی رایگان است که تاریخچه قیمت را اسکن می کند و نقاط بازگشت قیمت را ترسیم می کند و سیگنال های خرید و فروش فارکس را با ریسک به ریوارد خوب ارائه می دهد.

توضیحات

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش  U Turn  برای MT4 تاریخچه قبلی قیمت را اسکن می کند و نقاط برگشتی بالقوه قیمت را در نمودار قیمت فارکس ترسیم می کند. علاوه بر این، این نقاط به عنوان حمایت و مقاومت برای تحلیل تکنیکال و استراتژی های معاملاتی عمل می کنند.

از آنجایی که معامله‌گران می‌توانند در بهترین نقاط برگشتی قیمت وارد بازار شوند ، میتوانند نسبت ریسک به ریوارد بهتری را هم برای معامله خود داشته باشند.

استفاده از این اندیکاتور هم برای معامله گران تازه کار و مبتدی و هم برای معامله گران پیشرفته فارکس آسان است، اما معامله گران جدید باید خود را با استراتژی های معاملاتی که بر مبنای حمایت و مقاومت هستند آموزش دهند.

این اندیکاتور سیگنال تغییر روند بر روی تمام نمودارهای قیمت درون روزی و همچنین نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه کار می کند.

استراتژی معامله با اندیکاتور سیگنال خرید و فروش U Turn

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش U TURN

این اندیکاتور سیگنال دهنده خطوط حمایت آبی و خطوط مقاومت قرمز را ترسیم می کند. استراتژی معاملاتی خرید یا فروش بر اساس ظاهر نقطه بازگشت احتمالی است که نمایش داده میشود.

اگر سیگنال معکوسی در طول یک روند نزولی ظاهر شود معامله گران می توانند با معامله خرید وارد بازار شوند و همینطور به طور مشابه، موقعیت های فروش خود را در با سیگنال اندیکاتور در انتهای یک روند صعودی باز کنند.

باید نسبت به همه سیگنال های معاملاتی معکوسی که داده میشود  با احتیاط برخورد شود. بنابراین، معامله گران فارکس باید سیگنال های ورود را با حرکت قیمت یا سایر اندیکاتورها یا اسیلاتورها تأیید کنند.

به طور مثال، معامله گران می توانند نقطه های برگشت بالقوه را در نمودار قیمت در تایم فریم بالاتر شناسایی کنند و در یک بازه زمانی پایین تر به دنبال  نقطه ورود دقیق باشند. اگر قیمت از نقطه بازگشت احتمالی عبور کند، نشانگر هشدار می دهد.

نتیجه

به طور خلاصه، اندیکاتور سیگنال خرید و فروش U Turn برای MT4 به معامله گران فارکس کمک می کند تا سیگنالهای خرید و فروش را در زمان برگشت قیمت پیش بینی کنند و بر اساس آن با بهترین نتایج معاملاتی خرید و فروش کنند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور u turn

Bar Start Calculation: Power Levels محاسبه شروع نوار: سطوح توان : ورودی برای محاسبه نشانگر

Color SupportLevels:, Color Resistance Levels: Line Type:, Conditions for Alert  سطوح پشتیبانی رنگ:، سطوح مقاومت رنگ: نوع خط:، شرایط هشدار : رنگ خط، نوع و شرایط هشدار

Calculation History: تاریخچه محاسبه : تعداد نوارها، تاریخچه شروع: تنظیمات سابقه

Alert:, Push on E-mail:, Push on Mobil Terminal هشدار:، فشار بر ایمیل:، ترمینال فشاری موبایل : هشدارها را فعال می کند

Show Control Panel:, List of symbols:, Horizontal Shift:, Vertical Shift نمایش کنترل پنل:، فهرست نمادها:، تغییر افقی:، تغییر عمودی : تنظیمات پنل کنترل

دیدگاه ها و نظرات

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه