TRIX Indicator یک اندیکاتور پیشرو برای سیگنال خرید و فروش در متاتریدر۴

بهترین سیگنال خرید و فروش با trix

TRIX – اندیکاتور میانگین متحرک سه گانه برای MT4 بهترین سیگنال های معاملاتی فارکس را با فلش ارائه می دهد و همچنین بهترین اندیکاتور واگرایی برای تغییر قیمت.

توضیحات

اندیکاتور TRIX برای متاتریدر 4 تغییرات جزئی قیمت و نوسانات را که برای معاملات فارکس ناچیز در نظر گرفته می شوند را فیلتر می کندو بهترین سیگنال خرید و فروش معاملاتی را با فلش ارائه می دهد.

علاوه بر این، شرایط اشباع خرید و فروش را نشان می دهد زیرا این اندیکاتور یک اسیلاتور بحساب میاید. بعلاوه، واگرایی بین اندیکاتور و قیمت، نشانه یک معکوس شدن بالقوه روند است.

بنابراین، به عنوان بهترین اندیکاتور پیشرو برای معامله گران فنی فارکس و شاخص عمل می کند. اندیکاتور TRIX متاتریدر 4 بر اساس میانگین متحرک نمایی هموار شده است. این شاخص به طور گسترده توسط معامله گران فارکس برای تهیه بهترین استراتژی معاملاتی فنی استفاده می شود.

بهترین سیگنال خرید و فروش معاملاتی با اندیکاتور TRIX

1-TRIX

نمودار EURUSD H1 فوق، اندیکاتور TRIX را برای متاتریدر نشان می دهد. اسیلاتور در یک پنجره نشانگر جداگانه نشان داده می شود و سیگنال خرید و فروش معاملاتی را به صورت فلش در پنجره نشانگر نمایش می دهد. نشانگر TRIX سیگنال های BUY را با فلش زرد رنگ و سیگنال های فروش را با فلش رنگی سبز نشان می دهد.

TRIX (Triple Exponential Moving Average) یک نوسانگر مبتنی بر تکانه است و از میانگین متحرک نمایی هموار برای محاسبه سیگنال های خرید و فروش معاملاتی استفاده می کند. معامله گران می توانند به محض ظاهر شدن فلش زرد رنگ، خرید کرده و با فلش موقعیت سیگنال مخالف از معامله خارج شوند.

در مقابل، معامله گران می توانند پس از ظاهر شدن فلش رنگی سبز، معامله فروش باز کنند همچنین آنها می توانند به حفظ موقعیت خود ادامه دهند و با  سیگنال مخالف از معامله خارج شوند.

از آنجایی که اندیکاتور یک نوسان ساز(اسیلاتور) است، معامله گران فارکس می توانند از آن برای شناسایی شرایط خرید و فروش بیش از حد استفاده کنند. اندیکاتور TRIX به عنوان یک اندیکاتور پیشرو عمل می کند زیرا واگرایی را نشان می دهد. هر گونه واگرایی بین جهت حرکت قیمت و اندیکاتور نشان دهنده معکوس شدن قیمت بالقوه است.

اگر قیمت در جهت صعودی حرکت کند در حالی که اندیکاتور در جهت مخالف حرکت کند. در این صورت، نشان دهنده یک بازگشت قریب الوقوع است و معامله گران فارکس می توانند استراتژی معاملاتی را بر این اساس آماده کنند.

معامله گران می توانند TRIX را با TEMA برای نتایج بهتر ترکیب کنند، متاتریدر TEMA را در پنجره نمودار و TRIX را در یک پنجره نشانگر در پایین نمایش می دهد. هر دو TRIX و TEMA بر اساس هموارسازی میانگین های متحرک نمایی هستند و می توانند مکمل یکدیگر باشند.

معامله گران مبتدی TRIX را بسیار مفید می دانند زیرا سیگنال خرید و فروش معاملاتی، اطلاعات خرید بیش از حد و فروش بیش از حد را همراه با واگرایی ارائه می دهد.و از آن سو معامله گران با تجربه می توانند آن را با سایر اندیکاتورها ترکیب کنند تا بهترین استراتژی معاملاتی فنی مناسب برای خود را بسازند.

نتیجه

اندیکاتور پیشرو TRIX برای متاتریدر 4 یک نشانگر عالی برای فیلتر کردن نویزها هنگام معامله در فارکس است. مهمترین دلیل ضرر در معاملات فارکس و ایندکس، هیجانات یا نوسانات ناخواسته بازار است. با این حال، ترکیب TRIX با TEMA برای ایجاد یک استراتژی معاملاتی فنی، سیگنال های بسیار بهتری را برای معامله گران فارکس  ارائه می دهد، زیرا آنها از میانگین متحرک نمایی استفاده می کنند.

این اندیکاتور به راحتی دانلود و نصب می شود و شما میتوانید این اندیکاتور را بصورت رایگان در وبسایت ما دانلود نمایید،همچنین میتوانید تنظیمات این اندیکاتور را برای بدست آوردن بهترین نتایج معاملاتی تغییر و تنظیم نمایید.

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

 

تنظیمات اندیکاتور trix

TRIX_Period: دوره برای محاسبه TRIX.
Signal_Period: دوره برای محاسبه سیگنال ها.
سیگنال ها: فلش های سیگنال را نمایش می دهد.
CountBars: تعداد شمع ها برای نمایش نشانگر.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه