TRIX Arrows یک اندیکاتور سیگنال خرید و فروش فارکس برای متاتریدر 5

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش فارکس trix-arrows

TRIX – اندیکاتور میانگین متحرک نمایی سه گانه برای متاتریدر 5 بهترین سیگنال های معاملاتی فارکس را با فلش ارائه می دهد.

توضیحات

اندیکاتور سیگنال فارکس TRIX Arrows برای متاتریدر 5 تغییرات جزئی و نوسانات قیمتی را که برای معاملات فارکس ناچیز در نظر گرفته می شوند، فیلتر می کند. و بهترین سیگنال خرید و فروش فارکس را با فلش ارائه می دهد. علاوه بر این، سیگنالهای  خرید و فروش بیش از حد را نشان می دهد زیرا این اندیکاتور یک نوسانگر یا همان اسیلاتور است.

واگرایی بین اندیکاتور و قیمت، نشانه بازگشت احتمالی روند است. بنابراین، به عنوان بهترین اندیکاتور پیشرو برای معامله گران فنی فارکس عمل می کند. اندیکاتور TRIX  بر اساس میانگین متحرک نمایی هموار شده است. این اندیکاتور به طور گسترده توسط معامله گران فارکس برای تهیه بهترین استراتژی معاملاتی فنی استفاده می شود.

 اندیکاتور سیگنال خرید و فروش فارکس TRIX Arrows چگونه کار میکند؟

trix اندیکاتور سیگنال فارکس

نمودار EURUSD H1 بالا نشانگر TRIX Arrows را برای متاتریدر نشان می دهد. اسیلاتور در یک پنجره نشانگر جداگانه نمایش داده می شود و سیگنال خرید و فروش فارکس را به صورت فلش در داخل پنجره نشانگر نمایش می دهد. اندیکاتور TRIX Arrows سیگنال های BUY را با فلش آبی رنگ و سیگنال های SELL را با فلش قرمز رنگی نمایش می دهد.

TRIX (Triple Exponential Moving Average) یک نوسان ساز مبتنی بر مومنتوم است و از میانگین متحرک نمایی هموار برای محاسبه سیگنال خرید و فروش معاملاتی استفاده می کند.

معامله‌گران می‌توانند به محض ظاهر شدن فلش آبی، خرید کرده و در سیگنال مقابل از موقعیت خارج شوند. برعکس، معامله گران می توانند زمانی که فلش قرمز رنگی ظاهر می شود،وارد پوزیشن سل شوندو  به حفظ موقعیت خود ادامه داده و در سیگنال مخالف از معامله خارج شوند.

از آنجایی که اندیکاتور یک نوسان ساز است، معامله گران فارکس می توانند از آن برای شناسایی شرایط خرید و فروش بیش از حد استفاده کنند. اندیکاتور  TRIX Arrows به عنوان یک اندیکاتور پیشرو عمل می کند زیرا واگرایی را نشان می دهد. هر گونه واگرایی بین جهت قیمت و اندیکاتور نشان دهنده معکوس شدن بالقوه قیمت است.

اگر قیمت به سمت بالا حرکت کند و اندیکاتور در جهت مخالف حرکت کند. در این حالت،نشان دهنده یک بازگشت قریب الوقوع است و معامله گران فارکس می توانند استراتژی معاملاتی خود را بر این اساس آماده کنند.

معامله گران می توانند TRIX را با اندیکاتور TEMA برای نتایج بهتر ترکیب کنند، متاتریدر  TEMA را در پنجره نمودار و روی قیمت و TRIX را در پنجره نشانگر نمایش می دهد. TRIX و TEMA هر دو بر اساس هموارسازی میانگین متحرک نمایی هستند و می توانند مکمل یکدیگر باشند.

این اندیکاتور برای معامله گران مبتدی ارزشمند است زیرا سیگنال های معاملاتی فارکس، اطلاعات خرید بیش از حد و فروش بیش از حد را همراه با واگرایی ارائه می دهد. معامله گران با تجربه می توانند آنها را با سایر اندیکاتورها ترکیب کنند تا بهترین استراتژی معاملاتی فنی را برای آنها تشکیل دهند.

نتیجه

اندیکاتور سیگنال فارکس TRIX Arrows برای متاتریدر 5 یک شاخص عالی برای فیلتر کردن نویزها هنگام معامله در بازار فارکس است. همانطور که میدانید مهمترین عامل زیان در معاملات فارکس ، جهش یا نوسانات ناخواسته بازار است.

با این حال، ترکیب TRIX با TEMA برای ایجاد یک استراتژی معاملاتی فنی، سیگنال های معاملاتی فارکس  بسیار بهتری را برای معامله گران فارکس  فراهم می کند زیرا آنها از میانگین متحرک نمایی استفاده می کنند.

این اندیکاتور به راحتی دانلود و نصب می شود و معامله گران می توانند تنظیمات آن را به سلیقه خود سفارشی کنند تا بهترین نتایج معاملاتی را به دست آورند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور trix

دوره EMA: دوره برای محاسبه TRIX.

دوره سیگنال: دوره برای محاسبه سیگنال ها.

کد نماد بالا: شماره نماد فلش بالا.

کد نماد پایین: شماره نماد فلش رو به پایین

دیدگاه ها و نظرات

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه