تشخیص خودکار اردر بلاک ها با اندیکاتور اوردربلاک Order Block Breaker برای متاتریدر 4

Order Block Breaker اندیکاتور اردر بلاک

اندیکاتور Order Block Breaker برای MT4 بهترین سیگنال های معاملاتی خرید و فروش فارکس را بر اساس اردر بلاک و نقاط پایان حرکت قیمت ارائه می دهد.

توضیحات

اندیکاتور اوردربلاک Order Block Breaker برای متاتریدر 4 اطلاعات ضروری در مورد ساختار بازار را به شما  ارائه می دهد. این اندیکاتور بازگشت روند اصلی و نقاط فرسودگی حرکت را مشخص می کند.

در نتیجه، معامله گران فارکس می توانند مناطق برگشت قیمت صعودی و نزولی را شناسایی کرده و بر این اساس خرید و فروش کنند. علاوه بر این، هر زمان که یک سیگنال معاملاتی در دسترس باشد، این اندیکاتور به شما هشدار می دهد.

اوردربلاک (order block) یک ساختار بازار است که به عنوان آخرین کندل نزولی قبل از حرکت قیمت صعودی و بالعکس شناسایی می شود. این بلوک های سفارش (order block ) به عنوان حمایت و مقاومت عمل می کنند که در آن معامله گران میتوانند پیش بینی  کنند قیمت جهت خود را معکوس خواهد کرد.

اندیکاتور تشخیص اردر بلاک Order Block Breaker برای معامله گران پیشرفته و حرفه ای مناسب است. با این حال، معامله گران مبتدی ممکن است با تمرین زیاد دانش استفاده از آن را کسب کنند.

این اندیکاتور در تمام تایم فریم های درون روزی و همچنین نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه به خوبی کار می کند.

سیگنال های معاملاتی با اندیکاتور اوردر بلاک Order Block Breaker

اندیکاتور اردر بلاک برای MT4

نمودار EURUSD  در M30 فوق اندیکاتور Order Block Breaker را برای MT4 در حال کار نشان می دهد. این نشانگر بلوک های دستور صعودی را در بلوک های آبی رنگ و نزولی را در قرمز ترسیم می کند.

علاوه بر این، نشانگر با پیام، صدا و اعلان‌های فشاری هشدار می‌دهد. اینها را می توان با توجه به نیازهای کاربر در تنظیمات اندیکاتور وارد کرد.

اگر قیمت وارد اردربلاک صعودی شود، نشان دهنده برگشت احتمالی قیمت است. بنابراین، معامله گران تکنیکالی باید به دنبال نقطه ورود خرید بر اساس پرایس اکشن در اردر بلاک صعودی باشند.

از آنجایی که اردربلاک صعودی نشان‌دهنده پشتیبانی قوی است، همه اندیکاتور ها  و استراتژی‌های معاملاتی  برای تأیید اعتبار برای معامله در اردر بلاک صعودی اعمال می‌شوند.

بهترین جا برای حد ضرر زیر اوردربلاک یا نوسان پایین قبلی است. و میتوانید هدف سود را بر اساس نسبت ریسک به پاداش یا در مقاومت بعدی پیش رو در نظر گرفت .

به طور مشابه، اگر قیمت وارد یک اردر بلاک نزولی شود، معامله گران باید موقعیت فروش را قرار دهند و انتظار می رود بازار معکوس شود.

بهترین ورودی در منطقه نزولی بر اساس پرایس اکشن است. حد ضرر بالاتر از اردربلاک یا نوسان قبلی بهترین نتایج را خواهد داشت . با این حال، معامله گران باید به دنبال ثبت سود با نسبت ریسک به ریوارد خوب باشند.

این را در نظر داشته باشید که اردر بلاک غالبا یک منطقه و محدوده  است و نه یک خط یا یک نقطه. بنابراین، معامله گران باید به اردربلاک نگاه کنند و در داخل منطقه مورد نظر واکنش مناسب نشان دهند.

شکست اوردر بلاک نشان دهنده یک نقطه معکوس بالقوه روند در جهت مخالف است. با این حال، اردربلاکهایی که در جهت روند قبلی ادامه می‌یابند، اغلب سود بیشتری دارند و نسبت ریسک به ریوارد خوبی دارند.

نتیجه

اندیکاتور اوردربلاک Order Block Breaker برای MT4 مشابه حمایت و مقاومت است. با این حال، به دلیل ماهیت عملکرد قیمت در اطراف این سطوح، قیمت تمایل دارد به این بلوک ها احترام بگذارد.

همه اردربلاک ها، نمیتوانند نشان دهنده بازگشتهای قیمتی مناسب باشند، بنابراین معامله‌گران باید از سایر اندیکاتورها و همچنین الگوهای پراس اکشن برای تأیید بیشتر سیگنال‌های معاملاتی BUY و SELL استفاده کنند.

شما میتوانید این اندیکاتور تشخیص اردر بلاک را در سایت تی پی چارت بصورت رایگان دانلود و نصب نمایید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات order block breaker indicator

AlertsOn: هشدارها را فعال می‌کند.

AlertsOnCurrent: هشدارهای مربوط به کندل فعلی.

AlertsMessage: پیام های هشدار را فعال می کند.

AlertsSound: هشدار صوتی ارائه می دهد.

AlertsNotify: اعلان‌های فشاری هشدارها را ارسال کنید.

AlertsEmail: هشدارها را ایمیل می‌کند.

دیدگاه ها و نظرات

3 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه