اندیکاتور سیگنال دهی بسیار قوی Non Lag Dot برای متاتریدر ۵

اندیکاتور سیگنال دهی بسیار قوی

اندیکاتور سیگنال دهی نقطه بدون تاخیر برای MT5 برای سیگنال خرید و فروش در بازار فارکس بدون ترسیم مجدد، و بر اساس تغییرات رنگ نقطه.

توضیحات

اندیکاتور سیگنال دهی بسیار قوی Non Lag Dot Indicator  یک نشانگر نقطه ای بدون تاخیر است که سیگنال های معاملاتی خرید و فروش فارکس را نشان می دهد. استفاده از اندیکاتور ساده است و سیگنال های معاملاتی بر اساس تغییر رنگ نقاط است. در نتیجه، معامله گران  می توانند روندهای بازار صعودی و نزولی را بلافاصله شناسایی کرده و بر اساس آنها عمل کنند.

این اندیکاتور برای معامله گران مبتدی و پیشرفته فارکس مناسب است. معامله گران تازه کار فارکس می توانند از سادگی اندیکاتور معاملاتی و از نتایج لذت ببرند.

از سوی دیگر، معامله گران پیشرفته فارکس می توانند از اندیکاتور سیگنال دهی بسیار قوی در تلاقی با سایر اندیکاتورها برای تأیید جهت روند استفاده کنند. این اندیکاتور را می توان در تمام نمودارهای قیمت اعمال کرد و می تواند برای تحلیل تکنیکال از تایم بالا به پایین مفید باشد.

نحوه استفاده از اندیکاتور سیگنال دهی بسیار قوی Non Lag Dot

اندیکاتور سیگنال دهی بسیار قوی

نمودار قیمت EURUSD H1 بالا اندیکاتور سیگنال دهی بسیار دقیق نقطه بدون تاخیر برای MT5 را در عمل نشان می دهد. نشانگر نقاط BULLISH را به رنگ سبز و نقاط نزولی را با رنگ بنفش نشان می دهد.

تفسیر سیگنال های معاملاتی در آن بسیار ساده است. وجود نقاط سبز در نمودار قیمت نشان دهنده روند صعودی بازار است. در حالی که وجود نقاط بنفش نشان دهنده روند نزولی قیمت است.

اگر نقطه به سبز تغییر رنگ داد، معامله گران می توانند در موقعیت خرید با حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی قرار بگیرند. بهترین روش سود بردن، ثبت سود با نسبت ریسک به ریوارد خوب یا بر اساس سیگنال معاملاتی مخالف اندیکاتور است.

به همین ترتیب، اگر قیمت از روند صعودی به روند نزولی تغییر کند، نشانگر یک نقطه بنفش بر روی نمودار قیمت ترسیم می کند. بنابراین، معامله گران فارکس باید با معامله SELL با حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی وارد بازار شوند. و برای خروج می توانند سود را با سیگنال مخالف یا نسبت پاداش خوب سیو کنند.

اندیکاتور سیگنال دهی بسیار قوی نقطه بدون تاخیر، برای تحلیل تکنیکال از تایم بالا به پایین به خوبی کار می کند زیرا این اندیکاتور را می توان در تمام نمودارهای قیمت اعمال کرد.

نمودارهای قیمت تایم فریم بالاتر تمایل به ارائه سیگنال های معاملاتی بلندمدت پایدار دارند. بنابراین، معامله‌گران فارکس می‌توانند از نمودارهای قیمت در تایم فریم بالاتر برای شناسایی روند بلندمدت قیمت و از نمودارهای قیمت در بازه زمانی پایین‌تر برای شناسایی بهترین نقطه ورودی استفاده کنند.

همچنین معامله‌گران باید سیگنال‌های معاملاتی کوتاه‌مدت را نادیده بگیرند و فقط آن سیگنال‌هایی را که در راستای بازه زمانی بالاتر هستند معامله کنند. این به معامله گر فنی اجازه می دهد تا در جهت روند باقی بماند و در عین حال از معاملات خلاف روند اجتناب کند.

نتیجه

اندیکاتور سیگنال دهی بسیار قوی Non Lag Dot برای متاتریدر 5 یک نشانگر بدون تاخیر است و نسبت به سایر اندیکاتورهای عقب مانده در تولید نتایج بهتر عمل میکند. علاوه بر این، اندیکاتور دوباره رنگ نمی‌شود یعنی نقاط را جابجا نمیکند، ترکیب این دو ویژگی به معامله‌گران فارکس کمک می‌کند تا سیگنال‌های خرید و فروش را با اطمینان اعمال کنند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

 

تنظیمات اندیکاتور سیگنال دهی بسیار دقیق

قیمت کاربردی: روش محاسبه قیمت.

روش صاف کردن: روش صاف کردن نشانگر.

دوره محاسبه اندیکاتور: دوره محاسبه اندیکاتور.

فیلتر: طول فیلتر.

Deviation: مقدار برای محاسبه انحراف.

جابجایی افقی نشانگر در میله ها: تغییر فاصله از نقاط نشانگر.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه