اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی Nonlagdot Non Repaint برای متاتریدر۴

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی

Nonlagdot Non Repaint Indicator برای MT4 سیگنال های معاملاتی فارکس را بدون رنگ آمیزی و جابجایی سیگنال و بر اساس تغییر رنگ نقطه ای به شما نشان میدهد.

توضیحات

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی Nonlagdot Non Repaint Indicator برای متاتریدر 4 یک نشانگر نقطه ای بدون تاخیر است که سیگنال های معاملاتی خرید و فروش فارکس را نشان می دهد.

استفاده از این اندیکاتور ساده است و سیگنال های معاملاتی در آن بر اساس تغییر رنگ نقاط است. در نتیجه، معامله گران فارکس می توانند روندهای بازار صعودی و نزولی را بلافاصله شناسایی کرده و بر اساس آنها عمل کنند.

 اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار دقیق Nonlagdot Non Repaint برای معامله گران مبتدی و پیشرفته فارکس مناسب است. معامله گران مبتدی فارکس می توانند از سادگی اندیکاتور معاملاتی  و نتایج بدست آمده از آن لذت ببرند.

از سوی دیگر، معامله گران پیشرفته فارکس می توانند از اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار دقیق Nonlagdot Non Repaint در تلاقی با سایر اندیکاتورها برای تأیید جهت روند استفاده کنند. این اندیکاتور را می توان در تمام نمودارهای قیمت اعمال کرد و می تواند برای تحلیل تکنیکال از بالا به پایین مفید باشد.

نحوه استفاده از اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی Nonlagdot Non Repaint

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی

نمودار قیمت AUDUSD M30 بالا اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی  Nonlagdot Non Repaint برای متاتریدر 4 را در حال کار نشان می دهد. نشانگر نقاط BULLISH را به رنگ سبز و نقاط نزولی را با قرمز نشان می دهد.

تفسیر سیگنال های معاملاتی آن بسیار ساده است. وجود نقاط سبز در نمودار قیمت نشان دهنده روند صعودی بازار است. در حالی که وجود نقاط قرمز نشان دهنده روند قیمت نزولی است.

اگر نقطه به سبز تغییر رنگ داد، معامله گران فارکس می توانند  موقعیت خرید باز کنند، با حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی قرار بگیرند. بهترین روش سود بردن، ثبت سود با نسبت ریسک به ریوارد خوب یا بر اساس سیگنال معاملاتی مخالف است.

به طور مشابه، اگر قیمت از روند صعودی به روند نزولی تغییر کند، نشانگر یک نقطه قرمز در نمودار قیمت ترسیم می کند. بنابراین، معامله گران  باید با معامله SELL و با حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی وارد بازار شوند. معامله گران می توانند سود را با سیگنال مخالف یا نسبت ریوارد خوب سیو کنند.

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی Nonlagdot Non Repaint برای تحلیل تکنیکال در تایم های بالا به پایین به خوبی کار می کند زیرا این اندیکاتور را می توان در تمام نمودارهای قیمت اعمال کرد. نمودارهای قیمت تایم فریم بالاتر تمایل به ارائه سیگنال های معاملاتی بلندمدت پایدارتر دارند.

بنابراین، معامله‌گران فارکس می‌توانند از نمودارهای قیمت تایم فریم بالاتر برای شناسایی روند بلندمدت قیمت و از نمودارهای قیمت بازه زمانی پایین‌تر برای شناسایی بهترین نقطه ورودی استفاده کنند.

توجه داشته باشید که باید سیگنال‌های معاملاتی کوتاه‌مدت را نادیده بگیرید و فقط آن سیگنال‌ها را در راستای بازه زمانی بالاتر معامله کنید. این به معامله گر فنی اجازه می دهد تا در جهت روند باقی بماند و در عین حال از معاملات خلاف روند اجتناب کند.

نتیجه

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار قوی و بدون تاخیر Nonlagdot Non Repaint Indicator   نسبت به سایر اندیکاتورهای تاخیری در تولید نتایج بهتر عمل میکند.

علاوه بر این، این نکته مهم است که این اندیکاتور دوباره رنگ نمی‌شود یعنی سیگنالها را جابجا نمیکند، ترکیب این دو ویژگی به معامله‌گران فارکس کمک می‌کند تا سیگنال‌های خرید و فروش را با اطمینان اعمال کنند. همچنین،شما می توانید این اندیکاتور را در اینجا دانلود و براحتی نصب نمایید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

 

تنظیمات اندیکاتور سیگنال خرید و فروش بسیار دقیق

قیمت: روش محاسبه قیمت.

Length: طول برای محاسبه نشانگر.

جابجایی: تغییر فاصله از نقاط نشانگر.

فیلتر: طول فیلتر.

رنگ: رنگ نقاط. 0=همه نقاط به رنگ زرد، 1=نقاط صعودی به رنگ سبز و نقاط نزولی به رنگ قرمز.

ColorBarBack: 0=بدون رنگ آمیزی، 1=نقطه آخر را دوباره رنگ می کند.

Deviation: مقدار برای محاسبه انحراف.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه