اندیکاتور میانگین متحرک رنگی (Moving Averages) برای متاتریدر 5

اندیکاتور میانگین متحرک Moving Averages

تشخیص روند بازار فارکس از بهترین اندیکاتور میانگین متحرک برای MT5. قدرت روند را با استفاده از میانگین متحرک رنگی تعیین کنید.

توضیحات

اندیکاتور میانگین متحرک رنگی (Moving Averages) برای متاتریدر 5 نسخه به روز شده میانگین متحرک سنتی است. میانگین متحرک منفرد در نمودار در سه رنگ رسم شده است. صورتی، سبز و همه رنگ های بین آنها.

سبز نشان دهنده روند صعودی است، در حالی که صورتی نشان دهنده روند نزولی است. این نشانگر علاوه بر رنگ های بالا و پایین، یک دوره مسطح را نیز نشان می دهد. این دوره به عنوان روند خنثی نامیده می شود.

نکته خوب این است که این اندیکاتور در تمام تایم فریم ها درست مانند MA سنتی کار می کند. با این حال، برای جلوگیری از سیگنال های نادرست، بهتر است از نشانگر در بازه های زمانی طولانی تر استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: 10 اندیکاتور میانگین متحرک برتر برای دقت در معاملات: تسلط بر روندهای بازار

چگونه از اندیکاتور میانگین متحرک (Moving Averages)  برای MT5 استفاده کنیم؟

اندیکاتور میانگین متحرک Moving Averages

برای دانستن سیگنال های BUY/SELL، باید به رنگ MA نگاه کنید. هنگامی که رنگ MA به صورتی تغییر می کند و قیمت به سمت MA کاهش می یابد، روند نزولی است و می توانید سل بگیرید.

از طرف دیگر، زمانی که میانگین متحرک به سبز تغییر رنگ می دهد و قیمت از آن بالاتر می رود، می توانید وارد پوزیشن خرید شوید.

رنگ ها نیز نشان دهنده تغییر روند هستند. به عنوان مثال، اگر رنگ میانگین متحرک از صورتی به سبز تغییر کند، به معنای برگشت صعودی است.

مانند میانگین متحرک سنتی، اندیکاتور میانگین متحرک (Moving Averages) از محاسبات بر اساس داده های قبلی استفاده می کند، بنابراین بهتر است برای تایید بیشتر سیگنالها، سایر اندیکاتورها را با آن ترکیب کنید.

نتیجه

اندیکاتور میانگین متحرک (Moving Averages)  برای متاتریدر 5 یک میانگین متحرک سنتی را روی نمودار اعمال می کند و با توجه به روند فعلی رنگ را تغییر می دهد. اندیکاتور همچنین دوره تثبیت را در رنگ میانی نشان می دهد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور Moving Averages

Period: مقدار پیش فرض 14 است. دوره MA را نشان می دهد.

قیمت: نشان می دهد که نوع قیمت از چه چیزی برای محاسبات استفاده می کند.

روش میانگین متحرک: روش MA را نشان می دهد.

Fast Up Color: رنگ پیش فرض سبز است.

رنگ سریع پایین: رنگ پیش فرض صورتی عمیق است.

آستانه زاویه برای مراحل رنگ: مقدار پیش‌فرض 20 است. این نشان می‌دهد که چقدر سریع رنگ با روند تغییر می‌کند

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه