اندیکاتور روبان میانگین متحرک ( Moving Average Ribbon ) برای متاتریدر4

اندیکاتور روبان میانگین متحرک برای متاتریدر 4 سیگنال های خرید و فروش فارکس مبتنی بر فلش را در متقاطع MA ارائه می دهد همچنین با استفاده از این اندیکاتور تشخیص روند آسانتر خواهد شد.

توضیحات

اندیکاتور روبان میانگین متحرک ( Moving Average Ribbon ) برای متاتریدر4 ترکیبی از دو میانگین متحرک است. هر دو میانگین متحرک یک نوار را بر اساس فاصله بین آنها تشکیل می دهند. متقاطع میانگین های متحرک به عنوان یک سیگنال معاملاتی عمل می کند.

این اندیکاتور فلش های سبز و قرمز را بر اساس شرایط بازار صعودی و نزولی روی نمودار ارائه می دهد. بنابراین، معامله گران فارکس می توانند به راحتی سیگنال های معاملاتی را شناسایی کرده و بر اساس آن خرید و فروش کنند.

اندیکاتور روبان میانگین متحرک ( Moving Average Ribbon ) نوار و فلش های سبز و قرمز رادر نمودار نمایش می دهد، که درک  استفاده از این اندیکاتور برای معامله گران جدید فارکس آسان است. با این حال، معامله‌گران حرفهای در فارکس می‌توانند از این اندیکاتور برای تدوین استراتژی‌های معاملاتی فنی پیچیده خود استفاده کنند.

علاوه بر این، این اندیکاتور در نمودارهای قیمت درون روزی و نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه به خوبی کار می کند. در نتیجه، این اندیکاتور برای اسکالپرها و معامله گران کوتاه مدت و بلندمدت مناسب است.

معامله گران فارکس می توانند اندیکاتور را به صورت رایگان در سایت تی پی چارت دانلود کرده و به راحتی نصب کنند.

استراتژی معامله با اندیکاتور روبان میانگین متحرک Moving Average Ribbon برای MT4

نحوه عمل اندیکاتور Moving Average Ribbon

نمودار قیمت کندلی GBPUSD M30 بالا اندیکاتور روبان میانگین متحرک برای MT4 را در عمل نشان می دهد. این اندیکاتور سیگنال معاملاتی پیکانی رو به بالا را به رنگ سبز و فلش پایین را به رنگ قرمز نشان می دهد.

اگر این اندیکاتور یک فلش سبز را در نمودار قیمت ترسیم کند، نشان دهنده آغاز یک بازار صعودی است. بنابراین، معامله گران  باید یک معامله خرید را با قرار دادن حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی انجام دهند. حد سود در این اندیکاتور ارائه نمیشود، بنابراین معامله گران فارکس می توانند سودهایی را با نسبت ریسک به ریوارد خوب یا با سیگنال معاملاتی مخالف ثبت کنند.

به طور مشابه، اگر این اندیکاتور یک فلش قرمز را روی نمودار قیمت ترسیم کند، شروع روند نزولی بازار را نشان می دهد. بنابراین، معامله گران باید با موقعیت فروش وارد بازار شوند و حد ضرر  را بالاتر از نوسان قبلی قرار دهند.

معامله گران فارکس می توانند از این اندیکاتور میانگین متحرک استفاده کنند و جهت روند را در نمودار تایم فریم بالاتر شناسایی کنند. و از نمودار تایم فریم پایین تر برای شناسایی بهترین نقطه ورود استفاده کنید.

در نتیجه، این به معامله گر فنی فارکس کمک می کند تا روند اصلی را تشخیص دهد و در جهت روند باقی بماند. ماندن در جهت روند، سیگنال های نادرست را حذف می کند و نرخ برد یک معامله گر را بهبود می بخشد.

نتیجه

اندیکاتور روبان میانگین متحرک برای MT4 از روش متقاطع میانگین متحرک برای تشخیص روند و شناسایی شرایط بازار صعودی و نزولی استفاده می کند. علاوه بر این، سیگنال های خرید و فروش بر روی نمودار به صورت فلش ترسیم می شوند و به راحتی قابل شناسایی بوده و معامله بر اساس آنها انجام میشود.

شما عزیزان میتوانید این نشانگر را بصورت کاملا رایگان در سایت تی پی چارت دانلود و نصب نمایید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

MA1Period: دوره برای محاسبه میانگین متحرک 1.

روش MA1: روش محاسبه میانگین متحرک 1.

MA1Price: نوع قیمت برای میانگین متحرک 1.

MA2Period: دوره برای میانگین متحرک دوم.

روش MA2: روشی برای میانگین متحرک دوم.

MA2Price: نوع قیمت برای میانگین متحرک 2.

AlertOn: هشدارها را فعال می کند.

EmailOn: هشدارها را ایمیل می کند.

AlertOnClosedCandle: فقط پس از بسته شدن شمع هشدار می دهد.

ShowArrows: فلش های سیگنال معاملاتی را روی نمودار نمایش می دهد.

ArrowWidth: عرض فلش های سیگنال معاملاتی.

ArrowsUpColor: رنگ فلش بالا.

ArrowsDnColor: رنگ فلش رو به پایین.

گوشه: گوشه نمودار برای نمایش جهت روند.

دیدگاه ها و نظرات

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه