اندیکاتور مکدی برای متاتریدر 5 بنام MACD True Alerts یک مکدی پیشرفته

اندیکاتور مکدی برای متاتریدر 5

MACD True Alerts یک نشانگر سنتی MACD بهبود یافته است که به تشخیص تغیر روندها کمک می کند. شما می توانید از آن به عنوان یک استراتژی معاملاتی انحصاری استفاده کنید.

توضیحات

اندیکاتور مکدی برای متاتریدر 5 بنام MACD True Alerts یک اندیکاتور روند ضربه ای است که رابطه بین دو MA (میانگین متحرک) را نشان می دهد.

معامله گران می توانند از اندیکاتور MACD (واگرایی همگرایی میانگین های متحرک) در ارتباط با هر سیستم یا استراتژی معاملاتی فارکس برای تأیید نقاط ورود و خروج استفاده کنند.

در این راهنما، تفاوت های ظریف و ویژگی های معاملات را با استفاده از اندیکاتور MACD True Alerts تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

اندیکاتور مکدی MACD True Alerts چیست؟

جرالد آپل اندیکاتور MACD را در اواخر دهه 1970 توسعه داد. نشانگر MACD برای نمایش تغییرات در قدرت، حرکت و جهت بازار فعلی طراحی شده است.

برای پیش بینی کراس های MACD، توماس آسپری در سال 1986 یک “هیستوگرام” به اندیکاتور اضافه کرد. برای معامله گرانی که از اندیکاتور MACD استفاده می کنند، این به عنوان یک استاندارد در معاملات تبدیل شده است.

با این حال، اندیکاتور MACD پیش فرض در متاتریدر 5 از فرمول کلاسیک Appell و Asprey استفاده نمی کند و این موضوع می تواند برای معامله گران گیج کننده باشد، به خصوص اگر با بازار فارکس آشنا نباشند.

خوشبختانه اندیکاتور مکدی برای متاتریدر 5 این مشکل را حل کرده و از فرمول سنتی Appell و Asprey استفاده می کند.

بخشی از MACD سنتی را می گیرد و یک خط سیگنال اضافی به آن اضافه می کند. این خط سیگنال به تعیین روند کلی قیمت کمک می کند. علاوه بر این، هنگام عبور خطوط سیگنال و خطوط صفر ، سیگنال هایی را با فلش یا نمادهای دیگر نشان می دهد.

بیشتر بخوانید :اندیکاتور چیست؟

چگونه از اندیکاتور مکدی MACD True Alerts برای متاتریدر 5 استفاده کنیم؟

اندیکاتور مکدی برای متاتریدر 5

بسیاری از معامله گران دو EMA را در معاملات خود ترکیب می کنند که معمولا با دوره سریع و کند هستند. استفاده از دو EMA به شما این امکان را می دهد که شناسایی روند کلی یا حتی نقاط ورود یا خروج سیگنال را بهبود ببخشید.

اندیکاتور مکدی برای متاتریدر 5 MACD True این اصل را با حفظ خطوط کند و سریع گسترش می دهدو  از یک خط سیگنال هم استفاده می کند.

تقاطع خطوط سریع و آهسته به عنوان سیگنالی برای ورود و خروج عمل می کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید لانگ بگیرید، منتظر می مانید تا خط سریع به سمت پایین حرکت کند و سپس به بالای خط آهسته برود. از آنجا می توانید موقعیت خرید باز کنید.

قبل از خروج منتظر بمانید تا خط سریع به سمت پایین برود. این احتمالا ساده ترین راه برای معامله با این اندیکاتور است.

برای درک بهتر حرکت قیمت باید به نوارهای MACD True Alerts هم نگاه کنید.

هنگامی که میله بلندتر باشد قیمت شتاب بیشتری دارد. چیزی که غیرعادی است این است که می توانید حرکت میله فعلی را با مومنتوم میله یا میله های قبلی مقایسه کنید تا به راحتی قدرت یا ضعف حرکت را تعیین کنید.

بیشتر بخوانید :اندیکاتور مکدی چیست ؟

نتیجه

اندیکاتور مکدی برای متاتریدر 5 بنام MACD True Alerts مشابه MACD سنتی عمل می کند. با این حال، یک خط سیگنال 9 دوره ای اضافی را در اختیار شما قرار می دهدکه می تواند به شما در تجزیه و تحلیل جهت کلی قیمت کمک کند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور مکدی برای متاتریدر 5

تنظیمات پیش فرض برای نشانگر MACD True Alerts عبارتند از:

  • 12 برای دوره Fast MA
  • 26 برای دوره MA کند
  • 9 برای دوره MA سیگنال

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه