اندیکاتور مکدی پیشرفته برای متاتریدر ۵ بنام MACD-2

اندیکاتور مکدی پیشرفته

جایگزینی راحت و کاربردی تر برای اندیکاتور استاندارد MACD برای MT5. همچنین اندیکاتور MACD-2 به شما نقاط ورود می دهد.

توضیحات

معرفی اندیکاتور مکدی پیشرفته MACD-2

متأسفانه، برخی از شاخص های استاندارد MT5 به اندازه کافی برای تجزیه و تحلیل شرایط در حال تغییر در بازار فارکس آماده نیستند. این به دلیل افزایش تعداد شرکت کنندگان واقعی نیست، بلکه به دلیل استفاده از ربات ها و الگوریتم ها در حین معاملات است.بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم تا با اندیکاتور مکدی پیشرفته MACD-2 آشنا شوید که نسخه به روز شده و بهبود یافته اسیلاتور استاندارد MACD برای متاتریدر 5 است.

مهم نیست که از کدام رویکرد معاملاتی استفاده می کنید ، معاملات نوسانی، روزانه یا بلند مدت، این اندیکاتور می تواند مکمل خوبی برای استراتژی معاملاتی شما باشد.

اندیکاتور مکدی MACD-2 دارای چندین مزیت نسبت به MACD استاندارد است:

ابتدا، نشانگر یک ابر رنگی را ترسیم می کند ، مانند EMA سریع و EMA آهسته. هنگامی که ابر رنگ خود را تغییر می دهد سیگنال های ورودی تولید می شوند.

دوم اینکه حجم هیستوگرام چهار رنگ دارد. اگر رنگ حجم قهوه ای یا بنفش است، فقط فروش باید در نظر گرفته شود. اگر رنگ حجم آبی یا آبی روشن است، باید فقط معاملات خرید را در نظر بگیرید.

در حالی که MACD استاندارد یک هیستوگرام حجم مشترک و یک EMA دارد، اندیکاتور مکدی پیشرفته MACD-2 حجم هیستوگرام اندیکاتور را به صعودی و نزولی تقسیم می‌کند و میانگین متحرک ابری تعداد بیشتری از نقاط ورودی احتمالی را برای معاملات فراهم می‌کند.

درباره اندیکاتور چیست بخوانید.

نحوه معامله با اندیکاتور مکدی پیشرفته MACD-2

برای نشان دادن نحوه استفاده از اندیکاتور مکدی پیشرفته برای متاتریدر 5 بنام  MACD-2، می‌خواهیم معامله خرید را در بازه زمانی H1 تحلیل کنیم.

اندیکاتور مکدی پیشرفته

همانطور که در مثال بالا می بینید، خط روند صعودی در اینجا به عنوان یک ابزار تجزیه و تحلیل تکنیکال اضافی عمل می کند: ما باید به دنبال فرصت های خرید باشیم تا زمانی که قیمت در زیر خط روند شکسته شود.

نمودار بالا شرایط خرید را نشان می دهد که از ترکیب حجم هیستوگرام آبی، خطوط روند صعودی و سیگنال تولید شده توسط اندیکاتور MA تشکیل شده است.

Stop Loss برای یک معامله خرید باید پایینتر از خط روند قرار گیرد و موقعیت می تواند پس از رسیدن به حداکثر خوانش اشباع خرید بسته شود.

نتیجه

اندیکاتور مکدی پیشرفته برای متاتریدر 5 بنام  MACD-2 یک جایگزین عالی برای MACD استاندارد است که می خواهید در معاملات خود از آن استفاده کنید. MACD-2 برای MT5 سیگنال های تحلیل تکنیکال را برای معاملات بر اساس میانگین متحرک و هیستوگرام حجم تولید می کند.

به لطف سیگنال های قابل توجه ، همیشه از سودآورترین نقاط ورود معامله آگاه خواهید بود. علاوه بر این، می توانید این اندیکاتور را در این صفحه برای متاتریدر 5 خود دانلود و نصب کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات نشانگر فقط شامل مهمترین پارامترها هستند ، دوره های میانگین متحرک. بسته به رویکرد معاملاتی خود، می‌توانید دوره‌های EMA را انتخاب کنید که کارآمدترین سیگنال‌های اندیکاتور را در سیستم معاملاتی خود دریافت کنید.

 

تنظیمات اندیکاتور

FastMACD : به شما امکان می دهد دوره میانگین متحرک سریع را انتخاب کنید.

SlowMACD : شما را قادر می سازد دوره میانگین متحرک کند را انتخاب کنید.

SignalMACD : به شما امکان می دهد دوره میانگین متحرک سیگنال را انتخاب کنید.

PriceMACD : قیمت (باز، زیاد، کم و بسته) را که برای انجام محاسبات در نظر گرفته می شود را تعیین می کند.

پس از دانلود و نصب نشانگر، باید مدتی را صرف سفارشی کردن دوره های میانگین متحرک کنید.

از مسائل گفته شده در بالا غافل نشوید: در نهایت شانس خود را برای انجام معاملات سودآور و قابل اعتماد افزایش خواهید داد، اگر از اندیکاتور MACD-2 همراه با سیستم معاملاتی اصلی خود یا سایر اندیکاتورها استفاده کنید.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه