اسیلاتور هیکن آشی (Heiken Ashi Oscillator) برای متاتریدر۴ و ۵

اسیلاتور هیکن آشی

اندیکاتور اسیلاتور هیکن آشی Heiken Ashi بر اساس اندیکاتور پیش فرض Heiken Ashi است.با این اندیکاتور میتوانید زمان طولانی تری را در روند ها بمانید.

توضیحات

اندیکاتور اسیلاتور هیکن آشی Heiken Ashi برای متاتریدر 4و5 بر اساس نشانگر پیش فرض Heiken Ashi  است. میانگین متحرک اسیلاتور، هموارسازی بیشتری را برای هایکن اشی فراهم می‌کند در حالی که به معامله‌گر فارکس اجازه می‌دهد برای مدت طولانی‌تری در روند صعودی و نزولی باقی بماند.

سیگنال‌های خرید و فروش به روش‌های متعدد تفسیر می‌شوند و طبق صلاحدید معامله‌گر فارکس معامله می‌شوند. هیستوگرام یک تفسیر بصری از ضعف و قدرت روند ارائه می دهد.

اسیلاتور هیکن آشی  Ashi Oscillator

Heiken Ashi قیمت را صاف می کند و بخشی جدایی ناپذیر از بسیاری از اکسپرتها همراه با بسیاری از استراتژی های معاملاتی فنی فارکس است. علاوه بر این، اسیلاتور هیکن آشی مقادیر را با استفاده از میانگین متحرک صاف می کند. معامله گران مبتدی و با تجربه فارکس می توانند این اندیکاتور را در استراتژی معاملاتی فنی خود بگنجانند.

اسیلاتور هیکن آشی Heiken Ashi برای سیگنال های معاملاتی

نمودار روزانه EURUSD پایین اندیکاتور اسیلاتور Heiken Ashi را  در حال عمل نشان می دهد. این اندیکاتور نوار هیستوگرام صعودی را به صورت آبی و نوار هیستوگرام نزولی را به صورت قرمز نشان می دهد در حالی که میانگین متحرک را در برنگ سبز ترسیم می کند.

هیستوگرام می تواند توسط معامله گران فارکس به روش های مختلف برای تولید سیگنال های معاملاتی استفاده شود. روش اصلی این است که وقتی رنگ هیستوگرام از قرمز به آبی تغییر رنگ می دهد، موقعیت های خرید را وارد کنید، زیرا این نشان دهنده روند صعودی بازار است. معامله گران می توانند حد ضرر را در پایین نوسان قبلی قرار دهند و در تغییر رنگ هیستوگرام از آن خارج شوند.

در مقابل، تغییر رنگ هیستوگرام از آبی به قرمز آغاز روند بازار نزولی را مشخص می کند. معامله گران می توانند معامله فروش را با قرار دادن حد ضرر در بالای نوسان انجام دهند و با رنگ نوار هیستوگرام مخالف از معامله خارج شوند.

اسیلاتور هیکن آشی

روش بعدی که توسط معامله گران تکنیکال فارکس استفاده می شود، خرید است. هنگامی که میانگین متحرک اسیلاتور هیکن آشی Heiken Ashi  از خط صفر به سمت بالا عبور می کند. این استراتژی معاملاتی  اجازه می دهد تا موقعیت را تا زمانی که میانگین متحرک از جهت مخالف عبور کند، حفظ کنید. در نهایت، این استراتژی به معامله گر اجازه می دهد تا با استفاده از میانگین متحرک، روند را طی کند.

اندیکاتور اسیلاتور هیکن آشی در تمام تایم فریم های درون روزی و نمودارهای بالاتر مانند روزانه، هفتگی و ماهانه کار می کند. برای بهترین نتایج، معامله گران می توانند از رویکرد چند تایم فریم (mtf) استفاده کنند و در جهت روند نمودار تایم فریم بالاتر معامله کنند. گنجاندن پرایس اکشن و نزدیکی خطوط و کانال های مقاومت و حمایت یا سطح شکست، نتایج معاملات را چندین برابر بهبود می بخشد.

نتیجه

اسیلاتور هیکن آشی Heiken Ashi برای متاتریدر 4 و 5 یک نوار قیمت متوسط ​​را ارائه می دهد. این اندیکاتور با افزودن میانگین متحرک مقادیر را بیشتر صاف می کندو این به معامله‌گر فارکس امکان می‌دهد روند صعودی و نزولی را شناسایی کند و بر این اساس خرید و فروش انجام دهد.

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور برای متاتریدر۴

تنظیمات اندیکاتور

نشانگر اسیلاتور هیکن آشی Heiken Ashi برای MT4 تنها یک تنظیمات برای تنظیم دوره میانگین متحرک دارد. عدد بالاتر میانگین متحرک نرم تری از نوسانگر هایکن اشی را ارائه می دهد. این اندیکاتور برای عملکرد خود به نشانگر پیش فرض Heiken Ashi در متاتریدر نیاز دارد.

AvPeriod: دوره ای برای محاسبه میانگین متحرک.

 

تنظیمات برای متاتریدر۵

نشانگر اسیلاتور هیکن آشی Heiken Ashi برای MT5 تنها دو تنظیم برای تنظیم دوره میانگین متحرک و روش آن دارد. عدد بالاتر میانگین متحرک نرم تری از نوسانگر هایکن اشی را ارائه می دهد. این اندیکاتور برای عملکرد خود به نشانگر پیش فرض Heiken Ashi متاتریدر نیاز دارد.

تنظیمات اندیکاتور

دوره متوسط: دوره برای محاسبه میانگین متحرک.

روش میانگین: روش محاسبه میانگین متحرک.

 

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه