اندیکاتور میانگین متحرک Generalized Double DEMA برای متاتریدر۵

اندیکاتور میانگین متحرک Generalized Double DEMA

اندیکاتور میانگین متحرک DEMA تعمیم یافته برای MT5 سیگنال های متقاطع صعودی و نزولی فارکس را زودتر از میانگین های متحرک کلاسیک می دهد.

توضیحات

اندیکاتور میانگین متحرک Generalized Double DEMA برای متاتریدر ۵ توسط Patrick Mulloy برای کاهش تاخیر میانگین های متحرک توسعه یافته است. DEMA (میانگین متحرک نمایی دو برابری) در مقایسه با میانگین متحرک ساده استاندارد باعث عدم تاخیر یا تاخیر کمتری می شود.

این اندیکاتور ترکیبی از میانگین متحرک نمایی تک و دوگانه با تاخیر کمتر از یک یا دو متحرک متحرک است. بنابراین، این اندیکاتور می تواند برگشت های قیمت را زودتر از میانگین های متحرک کلاسیک نشان دهد. در نتیجه، معامله گران فارکس می توانند از اندیکاتور برای خرید و فروش برای سود بیشتر استفاده کنند.

از آنجایی که استفاده از اندیکاتور بسیار آسان است، معامله گران  جدید و با تجربه فارکس می توانند اندیکاتور را در نمودار خود اعمال کنند و با موفقیت معامله کنند. علاوه بر این، Double DEMA، هنگامی که برای محاسبه سایر شاخص های فنی مانند MACD استفاده می شود، سیگنال هایی زودتر از MACD کلاسیک می دهد.

بنابراین، معامله گران  پیشرفته فارکس می توانند از اندیکاتور میانگین متحرک Double DEMA در اندیکاتورها و سیستم های معاملاتی که از میانگین متحرک کلاسیک و اندیکاتورهای هموارسازی استفاده می کنند، استفاده کنند.

این اندیکاتور در تمام نمودارهای قیمت درون روزی و همچنین نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه به خوبی کار می کند. بنابراین، معامله گران فارکس می توانند از این اندیکاتور برای اسکالپینگ، استراتژی های معاملاتی کوتاه مدت و بلند مدت استفاده کنند. علاوه بر این، شما معامله گران می توانید اندیکاتور را در وبسایت تی پی چارت دانلود و به راحتی نصب کنید.

بیشتر بخوانید : 10 اندیکاتور میانگین متحرک برتر برای دقت در معاملات: تسلط بر روندهای بازار

سیگنال های معاملاتی با اندیکاتور میانگین متحرک Double DEMA برای متاتریدر ۵

اندیکاتور میانگین متحرک Double DEMA

نمودار شمعدانی EURUSD H1 بالا نشانگر را در MT5  در عمل نشان می دهد. نشانگر خط DEMA را به رنگ قرمز ترسیم می کند.
جهت اندیکاتور جهت بالقوه روند بازار را نشان می دهد. اگر خط نشانگر به سمت بالا باشد، وضعیت بازار صعودی را نشان می دهد. به طور مشابه، خط نشانگر رو به پایین نشان دهنده روند نزولی قیمت است.

با این حال، بهترین استراتژی معاملاتی معامله با تقاطع دوره های کند و سریع است. تقاطع این دو نمونه از اندیکاتور شامل استراتژی معاملاتی متقاطع کلاسیک است. اما کراس اوور DEMA در مقایسه با سایر متقاطع‌های میانگین متحرک سیگنال‌های معاملاتی اولیه می‌دهد و معاملات را سودآورتر می‌کند.

اگر DEMA سریع از DEMA کند عبور کند، نشان دهنده یک متقاطع صعودی است. بنابراین، معامله گران فارکس باید در موقعیت خرید با حد ضرر پایینتر از نوسان قبلی قرار بگیرند. این اندیکاتور هدف سود را برایتان تعیین نمیکن، بلکه معامله گران باید با سیگنال  مخالف یا نسبت ریسک/ریوارد خوب خارج شوند.

به طور مشابه، اگر DEMA سریع از DEMA کند عبور کند، نشان دهنده شرایط نزولی بازار است. معامله گران باید معامله فروش را با حد ضرر بالاتر از نوسان قبلی قرار دهند.

بیشتر بخوانید : 10 اندیکاتور برتر برای معاملات طلا : راهنمایی جامع برای به حداکثر رساندن سود

نتیجه

اندیکاتور میانگین متحرک  Double DEMA برای MT5 واقعاً نسبت به میانگین‌های متحرک کلاسیک به تغییرات قیمت واکنش بهتری نشان می‌دهد. با این حال، از آنجایی که خط اندیکاتور بسیار نزدیک به قیمت است، می تواند برای معامله گران جدید فارکس گیج کننده باشد.

در حالی که استراتژی معامله با متقاطع DEMA به خوبی کار می کند، این اندیکاتور به تنهایی قابل استفاده نیست. و در نهایت، مانند هر اندیکاتور فنی دیگری، بهترین نتایج را هنگام معامله با سایر ابزارها و اندیکاتورهای فنی می دهد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

Double DEMA Period: تعداد دوره ها برای محاسبه شاخص.

Double DEMA Volume Factor: مقداری بین 0 و 1 که حجم را تغییر می دهد.

قیمت: نوع قیمت را برای محاسبه شاخص انتخاب کنید.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه