اندیکاتور تقویم اقتصادی FXSSI Calendar برای متاتریدر5

اندیکاتور فارکس فکتوری انتضار اخبار FXSSI Calendar

با اندیکاتور تقویم اقتصادی FXSSI انتشار اخبار را در ترمینال MT5 خود دریافت کنید. هرگز یک خبر را از دست ندهید. بهترین ابزار برای معاملات تحلیل بنیادی.

توضیحات

اندیکاتور تقویم اقتصادی FXSSI Calendar به معامله گران کمک می کند اخبار را از اینترنت به پایانه معاملاتی خود انتقال دهند. با این حال، این تحول سبک معاملاتی بسیاری از معامله گران را بهبود بخشیده است. یک انتشار اقتصادی واحد، مانند NFP یا اعلام نرخ بهره بانک مرکزی، می تواند روند بازار را معکوس کند.

از آنجایی که قیمت ها در برابر حرکات ناگهانی در حین انتشار اخبار بسیار آسیب پذیر هستند.

این اندیکاتور فارکس فکتوری FXSSI هشدارهای بسیار مهم مورد نیاز و همچنین یک فرصت معاملاتی عالی را به معامله گران ارائه می دهد.

نحوه معامله با اندیکاتور تقویم اقتصادی FXSSI Calendar برای متاتریدر5

نحوه کار اندیکاتور FXSSI Calendar

معامله گران بنیادی ممکن است با مقایسه داده های قبلی و داده های مورد انتظار، معامله خرید یا فروش را قبل از انتشار خبری انجام دهند. برخی دیگر از معامله گران بنیادی منتظر انتشار اخبار هستند و سپس آن را تفسیر می کنند و بر اساس آن معامله انجام می دهند.

از طرف دیگر ، معامله گران تکنیکال از تاریخ های انتشار جدید اخبار  استفاده می کنند تا یا پوزیشن های باز موجود را نگه دارند یا از آن خارج شوند و یا از نوسانات لحظه ای استفاده کنند و سود کسب کنند.

اندیکاتور تقویم اقتصادیFXSSI Calendar یک ابزار ضروری برای معامله گران فارکس جدید و با تجربه است. معامله گران بنیادی و تکنیکال می توانند از این اندیکاتور متاتریدر5 بهره مند شوند. یک معامله گر بنیادی می تواند از اخبار معاملاتی سود ببرد. از سوی دیگر، معامله گران فنی می توانند با پیش بینی نوسانات قیمت و تنظیم استراتژی معاملاتی خود بر این اساس سود ببرند.

نتیجه:

بدیهی است که اندیکاتور انتشار اخبار اقتصادی سیگنال خرید یا فروش نمی دهد. اما به معامله گر کمک می کند تا نوسانات و حرکات قیمت را در یک زمان معین پیش بینی کند. نمایش زمان باقی مانده تا انتشار اخبار اقتصادی بعدی نیز احتیاط بسیار لازم را به معامله گر می دهد.

در نتیجه، به معامله گر کمک می کند تا موقعیت موجود را حفظ کند یا از آن خارج شود. در نتیجه، این اندیکاتور MT5 برای معامله گران فارکس فنی و بنیادی بسیار ارزشمند است.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

Filter News by Currencies:اخبار فیلتر توسط ارزها: به شما امکان می دهد تا با کمک این که داده ها نشانگر  ساخته می شوند را انتخاب کنید: جفت ارز که در حال حاضر انتخاب کرده اید ، یا یک ارز تعیین شده دستی از نمودار ارزهای تعریف شده.

Defined Currencies:ارزهای تعریف شده: به شما امکان می دهد ارز را به صورت دستی تجویز کنید، که نشانگر اطلاعات مربوط به آن را نمایش می دهد (شما باید در قالب زیر تجویز کنید: GBP، EUR و غیره).

Filter By Volatility: به شما امکان می دهد اخبار را بر اساس اهمیت آن مرتب کنید.

Hours Ahead: نمایش اخبار آینده را برای تعداد ساعات انتخاب شده در آینده روشن/خاموش می کند.

Hours Behind: نمایش اخبار گذشته را برای تعداد ساعات انتخاب شده قبل روشن/روشن می کند.

Update Interval: به شما امکان می دهد فاصله زمانی را برای به روز رسانی خودکار نشانگر اخبار انتخاب کنید.

Server Time Offset: به شما امکان می دهد منطقه زمانی را انتخاب کنید.

Show till TimeFrame: به شما امکان می دهد تا بازه زمانی را که نشانگر نمایش داده می شود انتخاب کنید.

Display Symbol Namesنمایش نام های نماد: فعال/غیرفعال کردن نام های کوتاه ارز در نزدیکی خط نمایش عمودی.

Text Positionموقعیت متن: به شما امکان می دهد مکان نام کوتاه ارز را در نمودار – بالا یا پایین انتخاب کنید.

Text Size:اندازه متن: به شما امکان می دهد اندازه متن را انتخاب کنید.

Show Tooltips:نمایش راهنمای ابزار: راهنمای ابزار را روشن/خاموش می کند. هنگام قرار دادن مکان نما روی نام ارز کوتاه، نکات ابزار با داده های اصلی اخبار ظاهر می شود.

Indicator Position: به شما امکان می دهد مکان جدول توضیحات اخبار را در نمودار انتخاب کنید.

Horizontal Offset / Vertical Offset:افست افقی / افست عمودی: به شما امکان می دهد جدول توضیحات اخبار را به صورت افقی / عمودی تغییر دهید.

Color Scheme:طرح رنگ: به شما امکان می دهد طرح رنگ را تا تشخیص خودکار انتخاب کنید.

Alert Method: روش هشدار: به شما این امکان را می دهد که روش اطلاع رسانی را هنگام انتشار اخبار انتخاب کنید یا آن را غیرفعال کنید.

Notify before N Minutes:اطلاع قبل از N دقیقه: به شما امکان می دهد اعلان اخبار آینده را N دقیقه قبل از انتشار داده ها فعال یا غیرفعال کنید.

فایل صوتی: به شما امکان می دهد هنگام انتخاب روش اعلان صدا در تنظیمات Alert Method یک فایل صوتی را انتخاب کنید

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه