اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی Fractal ZigZag No-Repaint برای متاتریدر ۵

اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی

اندیکاتور فراکتال زیگ زاگ بدون رنگ آمیزی مجدد(غیر اصلاحی) برای MT5 یک ابزار معاملاتی بسیار قابل تنظیم است که با دو آنالایزر روند زیگزاگ ساخته شده است که بالا/پایین نوسانات قیمت را نشان می دهد.

توضیحات

اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی زیگ زاگ برای متاتریدر 5 یک ابزار معاملاتی سفارشی است که با دو تحلیلگر روند زیگ زاگ مجزا ساخته شده است که نوسانات بالا و پایین قیمت را ترسیم می کند. این مناطق (بالا/پایین نوسان) نقاط بالقوه معکوس روند قیمت هستند و این استنباط می کند که اندیکاتور برای شناسایی موقعیتهای معکوس روند مناسب است.

این اندیکاتور نسخه توسعه یافته اندیکاتور زیگزاگ معمولی در پلتفرم متاتریدر است و به خوبی بهینه شده است، ترسیم آن آسان است و دارای فلش های آبی و قرمز است که سیگنال را بدون ترسیم مجدد نشان می دهد. فلش آبی یک سیگنال نزولی و فلش قرمز یک سیگنال صعودی تولید شده توسط نشانگرهای سریع و کند زیگزاگ را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:بهترین اندیکاتور سیگنال خرید و فروش + معرفی و دانلود 18 اندیکاتور سیگنال ورود و خروج

علاوه بر این، این اندیکاتور فرکتال غیر اصلاحی می تواند توسط معامله گران روند و معکوس روند برای جستجوی فرصت های معاملاتی خرید/فروش استفاده شود. با این حال، سیگنالهایش در بازارهای پرطرفدار قابل اعتمادتر است. بنابراین، در اصل، استفاده از آن در بازارهای پرطرفدار برای کارایی بیشتر توصیه می شود.

بیشتر بخوانید:بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری | معرفی و دانلود 10 اندیکاتور نوسان گیری برای متاتریدر 4

نحوه معامله با اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی زیگ زاگ

اندیکاتور فرکتال غیراصلاحی

تصویر بالا عملکرد اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی در نمودار EURUSD در تایم فریم M30 را نشان می دهد. این نشان می‌دهد که چگونه سیگنال نشانگر را با پرایس اکشن برای  گرفتن بهترین موقعیت معاملاتی در نظر بگیریم.

اول، تصویر نشان می دهد که روند کلی جفت پوند دلار صعودی است. علاوه بر این، این اندیکاتور یک فلش قرمز به زیر قیمت کشیده که نشان دهنده تکمیل احتمالی یک عقب نشینی جزئی و ادامه احتمالی حرکت صعودی است. در نهایت، سیگنال نشانگر با الگوی شمعدانی اینگالف صعودی همراه بود که به عنوان ورودی خرید نیز عمل می کند.

از اصل فوق می توان برای ایجاد ورودی فروش در روند نزولی نیز استفاده کرد. علاوه بر این، می توانید از اندیکاتور فراکتال غیر اصلاحی Fractal ZigZag No-Repaint به عنوان تلاقی با سایر اندیکاتورهای فنی مانند MACD، Stochastic Oscillator و غیره برای یافتن فرصت های معاملاتی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید:بهترین اندیکاتور اسکالپ | 20 اندیکاتور برتر برای اسکالپینگ: تسلط بر معامله سریع

نتیجه

اندیکاتور غیر اصلاحی Indicator Fractal ZigZag No-Repaint  برای MT5 یکی از بهترین ابزارهای معاملاتی معکوس روند مناسب برای اسکالپرها، معامله گران روزانه / درون روزی  و نوسان گیر است. .

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور فراکتال

این نشانگر با تنظیمات  زیر ارائه می شود:

Calculate on bar close: این کار ارزیابی یک نوار بسته نشده را فعال/غیرفعال می کند.

ZZDepth: برای تنظیم مقدار عمق استفاده می شود.

ZZDev: برای تنظیم مقدار نشانگر سریع زیگزاگ استفاده می شود.

nShift: برای تنظیم مقدار نشانگر آهسته زیگزاگ استفاده می شود.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه