اندیکاتور شمارشگر امواج الیوت Elliott Wave Count برای متاتریدر 4

اندیکاتور امواج الیوت elliott wave count اندیکاتور شمارش امواج الیوت

اندیکاتور شمارش امواج الیوت بهترین استراتژی معامله برای MT4 است که میتوانید روندهای صعودی و نزولی و نقاط خرید و فروش را شناسایی کنید،جهت دانلود رایگان برای شما

توضیحات

اندیکاتور امواج الیوت Elliott Wave Count  برای MT4 بهترین نشانگر برای شناسایی امواج و شمارش آنها است. این نمایش بصری معامله گران را قادر می سازد تا در استراتژی معاملاتی امواج الیوت برتری یابند.

علاوه بر این، تعداد موج به معامله‌گر امکان می‌دهد تا روندهای صعودی و نزولی و بهترین نقاط ورودی خرید و فروش را شناسایی کند.

اندیکاتور شمارش امواج الیوت برای معامله گران مبتدی و باتجربه فارکس مناسب است زیرا این اندیکاتور به طور خودکار امواج را محاسبه می کند.

معامله گران پیشرفته می توانند از سطوح فیبوناچی و اندیکاتورهای اضافی برای تأیید سیگنال های معاملاتی استفاده کنند. همچنین شما میتوانید اندیکاتور شمارش امواج الیوت Elliott Wave Count را بصورت رایگان از سایت تی پی چارت دانلود و نصب نمایید.

استراتژی استفاده از اندیکاتور امواج الیوت Elliott Wave Count برای معاملات MT4

اندیکاتور Elliott Wave Count

نمودار EUR/USD H4 فوق، اندیکاتور شمارش امواج الیوت برای MT4 را در عمل نمایش می دهد.

در موج BULLISH، معامله‌گر  می‌تواند در پایان موج دوم موقعیت خرید را وارد کند. بهترین استاپ ضرر برای این استراتژی معاملاتی ، نوسان پایین موج اول است.

و از سوی دیگر، بهترین هدف سود برای این معامله در پایان موج سوم است و حتی به طور مشابه، موج پنجم را می توان با استفاده از همان استراتژی معاملاتی معامله کرد.

در مقابل، در یک موج نزولی، می تواند یک معامله فروش در ابتدای موج سوم با حد ضرر بالاتر از نوسان بالای موج اول قرار گیرد. هدف سود در پایان موج سوم این معامله قرار میگیرد.

این استراتژی معاملاتی فارکس از موج های سوم و پنجم برای معامله استفاده می کند و امواج دیگر را نادیده می گیرد زیرا آنها تمایل به روند متضاد دارند.

با این حال، معامله‌گران در ابتدای موج سوم معامله می‌کنند و تا پایان موج پنجم این موقعیت را حفظ می‌کنند.

شما به عنوان یک معامله گر می توانید اصل 5 موجی امواج الیوت را به روش های مختلف معامله کنید. نوسان به سمت بالا و نوسان پایین امواج به عنوان حمایت و مقاومت عمل می کند. به عبارت دیگر، ابتدا و انتهای امواج به عنوان سطوح حمایت و مقاومت عمل می کنند.

اندیکاتور امواج الیوت Elliott Wave Count برای MT4 در تمام تایم فریم های درون روزی و همچنین بازه زمانی بالاتر مثل نمودار روزانه، هفتگی و ماهانه به خوبی کار می کند.

از آنجایی که امواج الیوت فراکتال هستند، این اندیکاتور برای استراتژی معاملاتی چند تایم فریم (mtf) مناسب است. یعنی  شناسایی یک موج در بازه زمانی نمودار بالاتر و شکستن آن موج در نمودار تایم فریم پایین‌تر و شناسایی بهترین نقطه ورود .

نتیجه

اساساً، اندیکاتور شمارش امواج الیوت برای متاتریدر، شمارش موجها را ساده می کند و به معامله گر در شناسایی بهترین نقاط ورود خرید و فروش کمک می کند.

با این حال، معامله گران فارکس باید از پرایس اکشن برای تأیید شروع و پایان موج استفاده کنند. علاوه بر این، معامله گران فارکس می توانند اندیکاتور را به صورت رایگان دانلود کرده و به راحتی آن را نصب کنند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور شمارش امواج الیوت

ExtDepth: تعداد سری نوارها برای عمق نگاه به عقب.

ExtDeviation: درصد انحراف یک روند معکوس برای محاسبه شاخص شمارش موج الیوت برای MT4.

ExtBackstep: تعداد میله‌های بین چرخش بالا و نوسان پایین.

SoundAler tMode: هشدار صدا را در تعداد نوارها فعال می کند.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه