اندیکاتور تایم کندل Candle Timer1 برای متاتریدر 5

اندیکاتور تایم کندل Candle Timer1

اندیکاتور Candle Timer نشانگر عالی برای ردیابی حرکت کندل ها و شناسایی نقاط ورودی عالی است و به تعیین دوره باقی مانده قبل از بسته شدن شمع کمک می کند.

توضیحات

مانند سایر جنبه های زندگی، زمان بندی همه چیز است. به همین دلیل است که اندیکاتور کندل تایم Candle Timer1  یک افزودنی عالی برای ابزارهای معاملاتی شما است. اندیکاتوری ساده اما فوق العاده قدرتمند است.

همانطور که از نام اندیکاتور Candle Timer1 پیداست، نشانگر ، زمان باقی مانده تا بسته شدن شمع را نشان می دهد. مناسب برای استفاده در هر تایم فریم و جفت ارز. علاوه بر این، این اندیکاتور هم برای اسکالپرها و هم برای معامله گران روزانه مناسب است.

با توجه به ویژگیهایی که دارد ،برخلاف سایر اندیکاتورها، سیگنال خرید یا فروش نمی دهد.

علاوه بر زمان شمع، با نام های زیر هم تعریف می شود: اندیکاتور ساعت کندل، نشانگر زمان، زمان باقیمانده شمع، شمارش معکوس شمع، ساعت نوار، تایمر نوار و تایمر شمع.

چگونه با اندیکاتور کندل تایم برای متاتریدر 5 (Candle Timer) معامله کنیم؟

حال این سوال مطرح است که ، چگونه می توانید از اندیکاتور کندل تایم برای متاتریدر 5 استفاده کنید؟

اگرچه اندیکاتور سیگنالی خرید یا فروش تولید نمی کند، اما ابزار مفیدی برای سازماندهی نمودارهای معاملاتی است. اگر در حال معامله با قیمت هستید، این اندیکاتور بسیار مفید خواهد بود. به عنوان مثال، اگر در بازه زمانی ساعتی معامله می کنید، به شما می گوید چند دقیقه تا بسته شدن شمع باقی مانده است. ردیابی شکل گیری کندل بعدی در بازه های زمانی کوتاه می تواند به معنای سود یا زیان برای اسکالپرها باشد.

همانطور که می دانید بازار در تعطیلات آخر هفته تعطیل می شود. بسته به موقعیت مکانی شما،اندیکاتور ساعت کندل می تواند به شما کمک کند تا دقایق پایانی یک شمع یا پایان یک روز معاملاتی را تعیین کنید.

این ویژگی به ویژه در روز جمعه مفید است. به عبارت دیگر، می تواند به شما کمک کند معاملات فعلی را قبل از بسته شدن بازار برای آخر هفته ببندید.

اندیکاتور کندل تایم برای متاتریدر 5 به ردیابی نحوه واکنش بازار به رویدادهای خاص بازار کمک می کند. علاوه بر این، زمان باقی مانده تا انتشار اخبار بازار را نشان می دهد. این می تواند به شما کمک کند قبل از اینکه یک رویداد خبری باعث نوسانات شدید شود، معامله را ببندید.

مثال

اندیکاتور تایم کندل

نمودار بالا CHF/JPY در بازه زمانی 15دقیقه را نشان می دهد. طبق اندیکاتور ساعت کندل، تنها 9 دقیقه و 54 ثانیه تا بسته شدن شمع باقی مانده است.

نتیجه

اندیکاتور کندل تایم برای متاتریدر 5 یک شاخص منحصر به فرد و در عین حال بسیار مفید است. در مورد زمان باقی مانده تا بسته شدن شمع فعلی به شما هشدار می دهد.و  بهترین بخش اینجاست  که این نشانگر بصورت کاملا رایگان در سایت تی پی چارت است. حتما از این اندیکاتور برای معاملات خود استفاده کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات ایندیکاتور تایم کندل برای متاتریدر5

رنگ برای زمان مثبت: رنگ متن ساعت شمارش معکوس مثبت. بسته به طرح نقشه خود می توانید رنگ را تغییر دهید.

رنگ برای زمان منفی: رنگ متن ساعت شمارش معکوس منفی.

FontSize for Timer: همانطور که از نام آن پیداست، این اندازه فونت متن نشانگرها است.

Time Sgift: فاصله بین آخرین قیمت شمع و تایمر

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه