اندیکاتور تایم کندل بنام P4l Candletime برای متاتریدر 4

اندیکاتور تایم کندل p4l candletime

اندیکاتور کندل تایم P4l Candletime یک نشانگر عالی برای ردیابی حرکت کندل استیک و شناسایی نقاط ورودی عالی به معامله است. تعیین زمان باقی مانده قبل از بسته شدن شمعدان به معامله گران کمک می کند.دانلود رایگان اندیکاتور.

توضیحات

مانند سایر جنبه های زندگی، زمان بندی همه چیز است. به همین دلیل است که اندیکاتور کندل تایم P4l Candletime یک افزودنی عالی برای ابزارهای معاملاتی شماست. این نشانگر ساده اما فوق العاده قدرتمند است.

همانطور که از نام آن مشخص است، اندیکاتور زمان باقی مانده قبل از بسته شدن کندل را نشان می دهد. برای استفاده در هر بازه زمانی و جفت ارزی مناسب است.

علاوه بر این،  اندیکاتور تایم کندل هم برای اسکالپرها و هم برای معامله گران روزانه مناسب است. البته باید به این نکته توجه داشت که این اندیکاتور هیچگونه سیگنال خرید و فروشی ارائه نمیدهد.

علاوه بر کندل تایم، با نام‌های زیر نیز شناخته می‌شود: ساعت شمعی، نشانگر زمان، زمان باقی‌مانده کندل، شمارش معکوس شمع، ساعت میله‌ای، تایمر نواری و تایمر کندل.

چگونه با استفاده از اندیکاتور کندل تایم P4l Candletime معامله کنیم

حال، چگونه می توانید از اندیکاتور تایم کندل P4L CandleTime برای معامله در متاتریدر 4 استفاده کنید؟

در حالی که اندیکاتور سیگنال خرید یا فروش تولید نمی کند، ابزاری مفید برای سازماندهی زمان بندی معاملات شمااست. این اندیکاتور بسیار مفید خواهد بود اگر پرایس اکشن کار باشید. به عنوان مثال، اگر در یک بازه زمانی یک ساعته معامله می کنید، به شما می گوید چند دقیقه تا بسته شدن کندل باقی مانده است. ردیابی شکل گیری شمع بعدی در بازه های زمانی کوتاه می تواند به معنای سود یا زیان برای اسکالپرها باشد.

همانطور که می دانید بازار در آخر هفته بسته می شود. بسته به موقعیت مکانی شما، این اندیکاتور می تواند به شما کمک کند تا دقایق قبل از بسته شدن کندل یا پایان روز معاملاتی را تعیین کنید.

این ویژگی به ویژه در روز جمعه مفید است. به عبارت دیگر می تواند به شما کمک کند معاملات در حال اجرا را قبل از بسته شدن بازار برای آخر هفته ها ببندید.

دانلود اندیکاتور کندل تایم  P4L CandleTime برای متاتریدر 4  به ردیابی نحوه واکنش بازار به رویدادهای خاص بازار کمک می کند. علاوه بر این، زمان باقی مانده قبل از انتشار اخبار بازار را نشان می دهد. این می تواند به شما کمک کند قبل از اینکه رویداد خبری باعث نوسانات لرزه ای و شدید شود، معامله را ببندید.

مثال

اندیکاتور کندل تایم P4l Candletime

نمودار بالا دلار استرالیا را در برابر دلار کانادا نشان می دهد که در یک بازه زمانی یک ساعته تنظیم شده است. طبق نشانگر فقط 15 دقیقه و 37 ثانیه تا بسته شدن کندل استیک باقی مانده است.

نتیجه

اندیکاتور کندل تایم P4L CandleTime یک شاخص منحصر به فرد و کاملا مفید است. زمان باقی مانده قبل از بسته شدن شمع فعلی را به شما هشدار می دهد. بهترین بخش این است که این دانلود اندیکاتور در سایت رایگان است. همین حالا آن را دانلود و استفاده کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

شما به راحتی می توانید تنظیمات اندیکاتور را در زیر برگه ورودی تغییر دهید تا متناسب با استراتژی معاملاتی و ترجیحات نمایه خود باشد.

TextColor: این رنگ متن ساعت شمارش معکوس است. بسته به طرح نقشه خود می توانید رنگ را تغییر دهید.

FontSize: همانطور که از نام آن پیداست، این اندازه فونت متن نشانگر است

نام قلم: نام فونتی که ترجیح می دهید از آن استفاده کنید

Display Time By The Bar: اگر مقدار درست تنظیم شود، زمان در کنار کندل فعال نمایش داده می شود

نمایش زمان نظر: اگر مقدار درست تنظیم شود، یک نظر در سمت چپ بالای نمودار نمایش داده می شود

متن معمولاً بالای خط قیمت: تعیین کنید که متن در کجای نمودار ظاهر شود. اگر روی true تنظیم شود، متن در بالای خط قیمت واگر روی false تنظیم شود در زیر خط قیمت ظاهر می شود

Spread Factor: تعیین می کند که متن چقدر از خط قیمت نمایش داده شود. هرچه عدد بزرگتر باشد، متن جلوتر ظاهر می شود. مقدار یک به طور پیش فرض تنظیم شده است

Auto TimeShiftAdjust: نشانگر را فعال می کند تا با زمان سازگار شود

تنظیم زمان هفتگی Remain By Min: به طور پیش فرض روی 0.0 تنظیم کنید. به شما امکان می دهد زمان باقیمانده نمایش داده شده توسط نشانگر را تنظیم کنید

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه