اندیکاتور سیگنال خرید و فروش قوی برای متاتریدر 5 ( Buy-Sell Indicator)

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش متاتریدر 5 Buy-Sell

اندیکاتور خرید فروش بهترین نشانگر متاتریدر 5 برای سیگنال های خرید و فروش مستقیم و تشخیص دهنده دقیق تغییر روند است.

توضیحات

استفاده از برخی شاخص ها برای معامله گاهی اوقات ممکن است گیج کننده باشد. تسلط بر خطوط، رنگ ها و اعداد متعدد کار دشواری است. به همین خاطر ما برای راحتی کار شما اندیکاتور سیگنال خرید و فروش Buy-Sell Indicator را معرفی میکنیم.

اندیکاتور خرید فروش قوی ( Buy-Sell ) متاتریدر 5 ، ترکیبی از سه اندیکاتور و فیلتر پرایس اکشن سفارشی شده است که نوارها، هیستوگرام یا خطوط نوسانی را نشان نمی دهد و فقط سیگنال هایی را  ارائه می دهد  که غیر قابل جابجا شدن هستند و به شما می گوید چه زمانی خرید و فروش کنید.

این اندیکاتور علاوه بر نقاط ورودی، نقاط خروجی مناسبی را هم فراهم می کند و این باعث می شود که هم برای معامله گران تازه کار و هم برای معامله گران با تجربه مناسب باشد.

در اینجا یک نکته مهم دیگر وجود دارد. اندیکاتور سیگنال خرید فروش برای بازه های زمانی پایین  (M1، M5، M15، M30) در طول جلسات لندن و نیویورک که بازار نوسانات بیشتری دارد، ایده آل است.

بهترین بخش آن این است که می توانید از آن برای معامله هر جفت ارز استفاده کنید. با این حال، استفاده از این اندیکاتور در تعطیلات و هنگام اخبار مهم اقتصادی توصیه نمی شود. حالا شاید شما می‌پرسید که این نشانگر چگونه استفاده می‌شود؟

نحوه معامله با استفاده از اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ( Buy-Sell )

سیگنال خرید

هنگامی که اندیکاتور مربع آبی را نشان می دهد یعنی زمان ورود به یک موقعیت خرید (buy) است. یک هشدار در صفحه نمایش برای اطمینان از شناسایی سیگنال در زمان واقعی ظاهر می شود. بهترین بخش این است که اندیکاتور استاپ لاس را برای شما محاسبه می کند.

حال تنها کاری که باید انجام دهید این است که سفارشگذاری را انجام دهید. همچنین، می توانید استاپ لاس را درست زیر خط نقطه چین خاکستری قرار دهید.

کجا باید از معامله خارج شوید؟ خوب، شما سود برداشت را با استفاده از نسبت ریسک به ریوارد 3:1 تنظیم می کنید یا به عبارت دیگر، شما می توانید هدف سود خود را مثلاً 50 پیپ تعیین کنید . همچنین، می توانید منتظر بمانید تا اندیکاتور سیگنال معکوس نزولی ارسال کند و از معامله خرید خارج شوید.

سیگنال فروش

هنگامی که نشانگر مربع صورتی و هشدار فروش را نشان می دهد، موقعیت (sell) را باز کنید. می‌توانید با قرار دادن حد ضرر  در بالای خط نقطه‌دار، از استاپ لاس محکم‌تری استفاده کنید. اگر در مورد تنظیم سود خود مطمئن نیستید، زمانی که نشانگر سیگنال خرید را ارسال کرد، به سادگی از آن خارج شوید.

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش قوی برای متاتریدر 5 یک ابزار تحلیل تکنیکال عالی برای معاملات ساده و سرراست است.

نحوه عمل انیدکاتور خرید و فروش برای متاتریدر 5

نمودار بالا حرکت قیمت یورو/دلار را نشان می دهد. مربع صورتی نقطه مناسب برای ورود به موقعیت فروش را نشان می دهد. می توانید استاپ لاس را روی خط صورتی نقطه چین قرار دهید که به عنوان مقاومت عمل می کند. مربع آبی نشان دهنده سیگنال خرید مناسب است. خط نقطه چین آبی به عنوان حمایت و حد ضرر مناسب عمل می کند.

نتیجه

اندیکاتور سیگنال خرید فروش قوی ( Buy-Sell)برای ورود به موقعیت های بای و سل را ارائه می دهد و به هیچ تحلیل پیچیده ای نیاز ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مربع های آبی و صورتی را شناسایی کنید و در حالت هشدار، حد ضرر توصیه شده را بررسی کنید.

عاقلانه و منطقی است که اندیکاتور را با تجزیه و تحلیلهای بیشتر تکمیل و مورد استفاده قرار دهیم.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

دوره MA : دوره محاسبه سیگنال. می توانید مدت زمان به تاخیر انداختن سیگنال را افزایش دهید و به تشخیص خود تعداد سیگنال های نادرست را کاهش دهید.

روش هموارسازی : می‌توانید روش هموارسازی را از ساده، نمایی و غیره انتخاب کنید.

قیمت : نوع قیمت را بین باز، بسته، زیاد، پایین و غیره انتخاب کنید.

ATR_Period : دوره ATR

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه