اندیکاتور SSL برای متاتریدر 5 بنام Best Gann Hi Lo Activator -غیر اصلاحی

اندیکاتور ssl برای متاتریدر 5

Gann Hi Lo Activator SSL Indicator برای MT5 بهترین سیگنال های معاملاتی فارکس را بر اساس روند ارائه می دهد. همچنین تغییرات اولیه در روندهای صعودی و نزولی را تشخیص می دهد.

توضیحات

اندیکاتور SSL بنام Best Gann Hi Lo Activator برای متاتریدر 5 مخفف Semaphore Signal Level است و یک اندیکاتور غیر اصلاحی روندی است که براساس مومنتوم دنبال می شود. این اندیکاتور تغییرات روند را به خوبی تشخیص می دهد و بهترین سیگنال های معاملاتی فارکس را ارائه می دهد. این اندیکاتور روندهای قیمتی BULLISH و BEARSH را بسته به موقعیت نقطه چین نشانگر نشان می دهد و بر اساس حرکت قیمت به سرعت واکنش نشان می دهد.

به این ترتیب، معامله گران فارکس می توانند به راحتی بر اساس سیگنال های معاملاتی خرید یا فروش کنند و تغییرات روند را در اسرع وقت مشاهده کنند. علاوه بر این، پس از بسته شدن شمع، نشانگر دوباره ترسیم نمی شود. در نتیجه، این اندیکاتور می تواند توسط برنامه نویسان برای ایجاد نرم افزار معاملاتی خودکار استفاده شود.

بیشتر بخوانید: بهترین اندیکاتور سیگنال خرید و فروش + معرفی و دانلود 18 اندیکاتور سیگنال ورود و خروج

اندیکاتور ssl برای متاتریدر 5 در نمودارهای درون روزی و همچنین نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه به خوبی کار می کند. بنابراین، معامله گران می توانند این اندیکاتور را حتی در نمودارهای بازه زمانی پایین تر مانند نمودارهای M1 و M5 اعمال کنند. در نتیجه، این اندیکاتور می تواند برای اسکالپینگ و استراتژی های معاملاتی میان مدت و بلندمدت استفاده شود. این اندیکاتور برای معامله گران مبتدی و با تجربه فارکس مناسب است.

معامله گران جدید فارکس می توانند از این اندیکاتور برای شناسایی آسان روند و تغییرات آن استفاده کنند. با این حال، معامله گران باتجربه فارکس می توانند این اندیکاتور را اعمال کنند و از سیستم های معاملاتی فنی پیچیده استفاده کنند.

بیشتر بدانید: بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان

نحوه کار اندیکاتور ssl برای متاتریدر 5

نمودار GBPUSD H4 زیر اندیکاتور Gann Hi Lo Activator SSL برای MT5 را در حال کار نشان می دهد. نشانگر خط روند را به رنگ آبی نشان می دهد. موقعیت خط نشانگر روند فعلی بازار را نشان می دهد

اندیکاتور ssl برای متاتریدر 5

اگر خط نشانگر زیر قیمت باشد، نشان دهنده روند صعودی قیمت است. به این ترتیب معامله گران فارکس می توانند معامله BUY را انجام دهند. اندیکاتور ssl برای متاتریدر 5 به سرعت به تغییرات حرکت واکنش نشان می دهد و هشدار اولیه را ارائه می دهد. در نتیجه، معامله گران فارکس می توانند روند را با استفاده از خط اندیکاتور دنبال کنند و در سیگنال مخالف خارج شوند. با این حال، بهترین حد ضرر پایین تر از نوسان قبلی است.

به همین ترتیب، اگر خط اندیکاتور بالاتر از قیمت باشد، نشان دهنده آغاز روند نزولی بازار است. بنابراین، به عنوان بهترین نقطه ورود برای موقعیت فروش عمل می کند. این اندیکاتور به تغییرات قیمت واکنش نشان می دهد و هر زمان که تغییری در روند تشخیص داده شود، قیمت را در جهت مخالف عبور می دهد. بنابراین، معامله گران فارکس می توانند بر اساس تقاطع خطوط اندیکاتور از یک موقعیت خارج شده و روند را دنبال کنند. بهترین موقعیت استاپ لاس بالاتر از قله قبلی است.

این اندیکاتور پس از بسته شدن شمع دوباره ترسیم نمی شود و غیر اصلاحی است، بنابراین معامله گران باید پس از بسته شدن شمع موقعیت های خود را قرار دهند.

بیشتر بخوانید : بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری | معرفی و دانلود 10 اندیکاتور نوسان گیری برای متاتریدر 4

نتیجه

اندیکاتور ssl برای متاتریدر 5 یک نشانگر دنبال کننده روند است و به سرعت به تغییرات روند واکنش نشان می دهد. علاوه بر این، جهت روند صعودی و نزولی را با بهترین نقاط ورود خرید و فروش ارائه می دهد. با این حال، برای بهترین نتایج، معامله گران فارکس باید سیگنال های معاملاتی را با سایر اندیکاتورها تأیید کنند. اندیکاتور ssl برای متاتریدر 5 غیر اصلاحی است و سیگنال های پایداری می دهد. علاوه بر این، معامله گران فارکس می توانند اندیکاتور را به صورت رایگان دانلود کرده و به راحتی نصب کنند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور غیر اصلاحی ssl

این اندیکاتور تمام محاسبات را در داخل کد قرار می دهد و انعطاف پذیری زیادی برای معامله گر ایجاد نمی کند.

دوره – مقدار برای محاسبه خروجی نشانگر.

روش – روش میانگین گیری خط نشانگر

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه