اندیکاتور ssl برای سیگنال خرید و فروش در متاتریدر 4

اندیکاتور SSL برای MT4 بهترین سیگنال های خرید و فروش فارکس مبتنی بر روند را ارائه می دهد. همچنین تغییرات روند صعودی و نزولی اولیه را تشخیص می دهد.

توضیحات

اندیکاتور SSL برای متاتریدر 4 مخفف Semaphore Signal Level است و شاخصی است که بر اساس مومنتوم دنبال می شود. این اندیکاتور در شناسایی تغییرات روند خوب است و بهترین سیگنال های معاملاتی فارکس را ارائه می دهد. این اندیکاتور روند قیمت صعودی و نزولی را بر اساس موقعیت خط نشانگر نقطه چین نشان می دهد و بر اساس حرکت قیمت به سرعت واکنش نشان می دهد.

بنابراین معامله گران فارکس می توانند بر اساس سیگنال های معاملاتی به راحتی خرید یا فروش کنند و تغییرات روند را در اسرع وقت شناسایی کنند. علاوه بر این، نشانگر پس از بسته شدن شمع دوباره اصلاح نمی شود. در نتیجه، این نشانگر می تواند توسط برنامه نویسان نرم افزار برای ایجاد نرم افزار معاملات خودکار(اکسپرت) استفاده شود.

بیشتر بدانید: اندیکاتور چیست ؟ بهترین اندیکاتور برای متاتریدر 4 و 5

این اندیکاتور در نمودارهای درون روزی و همچنین نمودارهای قیمت روزانه، هفتگی و ماهانه به خوبی کار می کند. بنابراین، معامله گران می توانند این اندیکاتور را حتی در نمودارهای بازه زمانی پایین تر مانند نمودارهای M1 و M5 اعمال کنند. در نتیجه می توان از این اندیکاتور برای اسکالپینگ و استراتژی های معاملاتی میان مدت تا بلندمدت استفاده کرد. این اندیکاتور برای معامله گران جدید و با تجربه فارکس بهترین است.

معامله گران مبتدی فارکس می توانند از اندیکاتور برای شناسایی روند و تغییرات آن به راحتی استفاده کنند. با این حال، معامله‌گران پیشرفته فارکس می‌توانند این اندیکاتور را اعمال کنند و سیستم‌های معاملاتی فنی پیچیده را ترکیب کنند.

بیشتر بخوانید: بهترین اندیکاتور تشخیص روند | 8 اندیکاتور تشخیص روند برای فارکس بهمراه استراتژی معاملاتی

اندیکاتور SSL برای سیگنال های خرید و فروش در متاتریدر 4

اندیکاتور ssl

نمودار GBPUSD H4 بالا اندیکاتور SSL را برای MT4 در عمل نشان می دهد. نشانگر خط روند را به صورت آبی نشان می دهد. موقعیت خط نشانگر روند فعلی بازار را نشان می دهد.

اگر خط نشانگر زیر قیمت قرار گیرد، نشان دهنده روند صعودی قیمت است. بنابراین معامله گران فارکس می توانند معامله BUY را انجام دهند. اندیکاتور SSL برای متاتریدر 4 به سرعت به تغییرات حرکت واکنش نشان می دهد و زنگ هشدار اولیه را به صدا در می آورد. در نتیجه، معامله گران فارکس می توانند با استفاده از خط اندیکاتور روند را طی کنند و با سیگنال مخالف خارج شوند. با این حال، بهترین حد ضرر پایین تر از نوسان قبلی است.

به طور مشابه، اگر خط اندیکاتور بالاتر از قیمت باشد، نشان دهنده آغاز روند نزولی بازار است. بنابراین به عنوان بهترین نقطه ورود برای موقعیت فروش عمل می کند. این اندیکاتور به تغییرات قیمت واکنش نشان می دهد و هر زمان که تغییری در روند تشخیص داده شود، از روی قیمت در جهت مخالف عبور می کند. بنابراین، معامله گران فارکس می توانند بر اساس خط نشانگر متقاطع از موقعیت خارج شده و روند را طی کنند. بهترین موقعیت برای قرار دادن استاپ لاس بالاتر از اوج قبلی است.

این نشانگر پس از بسته شدن شمع دوباره رنگ نمی شود(غیر اصلاحیست)، بنابراین معامله گران باید برای ورود به موقعیت ها تا بسته شدن شمع صبر کنند.

بیشتر بخوانید:بهترین اندیکاتور سیگنال خرید و فروش + معرفی و دانلود 18 اندیکاتور سیگنال ورود و خروج

نتیجه

اندیکاتور SSL برای متاتریدر 4 یک شاخص دنبال کننده روند است و به سرعت به تغییرات روند واکنش نشان می دهد. علاوه بر این، جهت روند صعودی و نزولی را با بهترین نقاط ورود خرید و فروش ارائه می دهد. با این حال، برای بهترین نتایج، معامله گران فارکس باید سیگنال های معاملاتی را با سایر اندیکاتورها تأیید کنند. این اندیکاتور یک اندیکاتور غیر اصلاحی است و سیگنال های پایداری را ارائه می دهد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور ssl

این اندیکاتور تمام محاسبات را در داخل کد قرار می دهد و انعطاف پذیری زیادی برای معامله گر ایجاد نمی کند.

Lb – مقدار برای محاسبه خروجی نشانگر.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه