بهترین اندیکاتور میانگین متحرک Absolutely No Lag LWMA برای متاتریدر۴

بهترین اندیکاتور میانگین متحرک

بهترین اندیکاتور میانگین متحرک LWMA مطلقا بدون تاخیر بوده و برای شناسایی روندهای صحیح بازار در نمودارهای MTF MT4 میباشد. با آن سیگنال های خرید/فروش بالقوه فارکس و سهام را تعیین کنید.

توضیحات

بهترین اندیکاتور میانگین متحرک Absolutely No Lag LWMA ساده ترین اندیکاتور روند برای متاتریدر 4 است که ممکن است تا به حال تجربه کرده باشید. این اندیکاتور فقط یک میانگین متحرک وزنی خطی 14 دوره ای (LWMA) را اعمال می کند که روندهای دقیق و سیگنال های خریدو فروش را برای معامله گران فارکس و سهام شناسایی می کند.

در حین بررسی بک تست از اندیکاتور میانگین متحرک  Absolutely No Lag LWMA، ما این اندیکاتور را برای تمام تایم فریم ها و تجزیه و تحلیل نمودار MTF مناسب یافتیم. همچنین، می‌توانید آن را برای انجام تحلیل روند روی هر دارایی قابل معامله موجود در پلتفرم Metatrader 4 اعمال کنید.

این راهنما به طور خلاصه توضیح می‌دهد که چگونه این نشانگر سیگنال‌های روند ثابت را در نمودار شناسایی میکند.

بیشتر بخوانید : 10 اندیکاتور میانگین متحرک برتر برای دقت در معاملات: تسلط بر روندهای بازار

 سیگنال خرید و فروش سهام و فارکس با استفاده از بهترین اندیکاتور میانگین متحرک

اندیکاتور میانگین متحرک

شیب نشانگر روی نمودار اصلی که حداقل مربعات میانگین متحرک فعلی را نشان می دهد. ما شرایط روند را بر اساس نحوه واکنش قیمت در اطراف خط LWMA پیش بینی می کنیم.

متوجه خواهید شد که ارزش LWMA در طول یک بازار روند صعودی، با بسته شدن قیمت کندل ها بالاتر از سطح نشانگر، دائما در حال افزایش است. برعکس، بسته شدن شمع قیمت در زیر خط LWMA نشان دهنده یک روند نزولی است.

همچنین به موقعیت پویای حمایت/مقاومت روند بازار اشاره می‌کند که به معامله‌گران کمک می‌کند مناطق حد ضرر را تعیین کنند.

با توجه به مثال بالا، ما تصمیم گرفتیم پس از اینکه قیمت مقاومت اصلی را رد کرد و در نهایت به زیر خط LWMA رفت، ورود به فروش را آغاز کنیم. ما می توانیم SL را بالاتر از سطح نشانگر فعلی یا مقاومت پیش رو قرار دهیم. همچنین، زمانی که قیمت به طور مکرر در بالای خط LWMA بسته می‌شود، می‌توانیم سفارش فروش را ببندیم.

بیشتر بخوانید : بهترین اندیکاتور متاتریدر 4 | معرفی و دانلود 20 اندیکاتور برتر برای متاتریدر 4

نتیجه

بهترین اندیکاتور مووینگ اوریج بنام Absolutely No Lag LWMA یک نشانگر MT4 ایده آل برای معامله گران تازه کار دنبال کننده روند برای نمایش ساده سیگنال های روند است.

اندیکاتور میانگین متحرک ایده ای از موقعیت خط روند پویا و در حرکت ارائه می دهد و به پیش بینی مناطق خروج بالقوه از معامله کمک می کند. علاوه بر این، زمانی که با کانال های حمایت ومقاومت و قیمت تاریخی ترکیب شود، حتی بهتر هم عمل می کند.

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور میانگین متحرک

دوره – دوره های LWMA را تغییر دهید.

قیمت – انتخاب کنید که آیا LWMA برای قیمت باز، بسته، بالا یا پایین اعمال می شود.

 

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه