اندیکاتور مووینگ اوریج Absolutely No Lag LWMA برای متاتریدر ۵ جهت تشخیص روند

اندیکاتور مووینگ اوریج

بهترین اندیکاتور میانگین متحرک LWMA مطلقا بدون تاخیر برای شناسایی روندهای صحیح بازار در نمودارهای MTF MT5. سیگنال های خرید/فروش بالقوه برای فارکس و سهام را شناسایی کنید.

توضیحات

اندیکاتور مووینگ اوریج Absolutely No Lag LWMA ساده ترین نشانگر روند MT5 است که ممکن است تا به حال با آن روبرو شوید. این اندیکاتور تنها از میانگین متحرک وزنی خطی 15 دوره ای (LWMA) استفاده می کند که روندهای دقیق و سیگنال های خرید/فروش را برای معامله گران فارکس و سهام ارائه می دهد.

هنگام آزمایش اندیکاتور مووینگ اوریج Absolutely No Lag LWMA، متوجه شدیم که این اندیکاتور برای تمام بازه های زمانی و تجزیه و تحلیل نمودارهای MTF مناسب است. علاوه بر این، می توانید از آن برای تجزیه و تحلیل روند هر یک از دارایی های قابل معامله موجود در پلتفرم متاتریدر 5 استفاده کنید.

این راهنما به طور خلاصه توضیح می‌دهد که چگونه این شاخص سیگنال‌های روند پایدار را در MT5  شناسایی می‌کند.

بیشتر بخوانید : 10 اندیکاتور میانگین متحرک برتر برای دقت در معاملات: تسلط بر روندهای بازار

 سیگنال خرید و فروش فارکس و سهام با استفاده از اندیکاتور مووینگ  اوریج LWMA

Absolutely No Lag LWMA Indicator

در مثال بالا شیب اندیکاتور مووینگ اوریج در نمودار اصلی ، مقدار فعلی میانگین متحرک را با استفاده از روش حداقل مربعات نشان می دهد. ما شرایط روند را بر اساس نحوه واکنش قیمت در اطراف خط LWMA پیش‌بینی می‌کنیم.

با بسته شدن قیمت شمع ها بالاتر از سطح نشانگر متوجه خواهید شد که ارزش LWMA به طور مداوم در طول یک بازار  افزایش می یابد،. برعکس، بسته شدن شمع قیمت در زیر خط LWMA نشان دهنده یک روند نزولی است. همچنین این شاخص نشان دهنده  حمایت/مقاومت روند بازار است و به معامله گران کمک می کند تا مناطق حد ضرر را تعیین کنند.

در مثال بالا، ما تصمیم گرفته‌ایم پس از اینکه قیمت مقاومت اصلی را رد کرد و در نهایت به زیر خط LWMA رسید، ورود به فروش را آغاز کنیم. ما می توانیم حد ضرر را بالاتر از سطح اندیکاتور فعلی یا مقاومت پیش رو تنظیم کنیم. علاوه بر این، زمانی که قیمت به طور مکرر در بالای خط LWMA شروع به بسته شدن کرد، می‌توانیم سفارش فروش را ببندیم.

بیشتر بخوانید :معرفی 20 اندیکاتور ارز دیجیتال برای تسلط و موفقیت در معاملات رمز ارزها

نتیجه

اندیکاتور مووینگ اوریج Absolutely No Lag LWMA به دلیل نمایش ساده سیگنال های روند،یک نشانگر MT5 عالی برای معامله گران مبتدی است که روند را دنبال می کنند.

همچنین یک دید از موقعیت خط روند پویا می دهد و به پیش بینی مناطق خروج بالقوه کمک می کند. علاوه بر این، زمانی که با کانال های حمایت/مقاومت و قیمت تاریخی ترکیب شود، حتی بهتر عمل می کند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور مووینگ اوریج

دوره – دوره های LWMA را تغییر دهید.

قیمت – انتخاب کنید که آیا LWMA برای قیمت باز، بسته، بالا یا پایین اعمال می شود.

 

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه