اندیکاتور تشخیص روند جادویی (Trend Magic Indicator) برای متاتریدر 4

اندیکاتور روند جادویی trend-magic

اندیکاتور ترند جادویی (Trend Magic) بهترین ابزار و راه حل برای دنبال کردن و تشخیص روند برای مبتدیان میباشد. شرایط روند را تعیین می کند و سیگنال های خرید و فروش روزانه را در نمودارهای MT4 ایجاد می کند.

توضیحات

اندیکاتور روند جادویی (Trend Magic) یک اندیکاتور معاملاتی فارکس برای متاتریدر 4 است که برای شناسایی لحظات تغییر روند در بازار استفاده می شود. علاوه بر هشدارهای روند، خط روند استفاده شده در آن شما را از طریق سطوح حمایت و مقاومت پویا در بازار راهنمایی می کند.

اندیکاتورهای خط روند خودکار برای مبتدیانی که ارزیابی دستی روند بازار روزانه برایشان دشوار است، ایده آل هستند. علاوه بر این، عدم تشخیص روند بازار به درستی، ممکن است منجر به ورود زودهنگام یا دیرهنگام شود که منجر به زیان های غیرمنتظره می شود. بنابراین، به عنوان یک معامله گر مبتدی، مهم است که یک اندیکاتور تشخیص روند را انتخاب کنید که به طور مداوم سیگنال های روند صحیح را نشان دهد.

اندیکاتور روند جادویی Trend Magic به دقت بر حرکت بازار نظارت می کند و سیگنال های روند خودکار بسیار محتمل را تولید می کند. دقت بالای آن در ایجاد و نشان دادن سیگنال‌های خرید و فروش مبتنی بر روند، آن را برای مبتدیان قابل اعتمادتر می‌کند. علاوه بر این، بر روی نمودارهای MTF کار می کند و از معامله انواع اقلام فارکس و سهام و ارز دیجیتال پشتیبانی می کند.

نحوه استفاده از سیگنال های خرید و فروش با اندیکاتور روند جادویی Trend Magic برای اجرای سفارشات خرید و فروش روزانه

اندیکاتور روند جادویی Trend Magic

اندیکاتور تشخیص روند جادویی Trend Magic یک نشانگر بدون رنگ آمیزی مجدد یا همان جابجایی سیگنال مجدد است و در تولید سیگنال های روند تاخیری ندارد. این اندیکاتور یک خط روند پویای واحد را در سراسر نمودار اعمال می کند که هم شرایط روند و هم سطوح S/R قیمت را تعیین می کند.

این اندیکاتور ،شاخص کانال کالا (CCI) و میانگین محدوده واقعی (ATR) را برای تعیین جهت روند بازار و موقعیت‌های خط روند فعلی ترکیب می‌کند. CCI قیمت فعلی را با میانگین تاریخی آن برای تولید سیگنال های خرید و فروش مقایسه می کند.

و از سوی دیگر، ATR به عنوان یک شاخص نوسانات عمل می کند که به شما کمک می کند تا دوره ورود و خروج معاملات خود را ارزیابی کنید. در ابتدا از ATR برای تعیین نوسانات اقلام کالا استفاده شد. بعداً ثابت شد که این اندیکاتور به همان اندازه در از بین بردن نوسانات بازار ابزارهای دیگر مانند فارکس، سهام و ارزهای دیجیتال مؤثر است.

حرکت قیمت بالاتر از سطح روند جادویی به این معنی است که قیمت بالاتر از میانگین تاریخی خود حرکت می کند و شرایط روند صعودی را نشان می دهد. رنگ نشانگر آبی می شود به این معنی که این یک فرصت خرید به دنبال شرایط روند صعودی قیمت است. در حالی که سفارش بای دارید، ورودی خود را نگه دارید تا نشانگر قرمز شود.

در شرایط روند نزولی، قیمتی را مشاهده خواهید کرد که قصد دارد پایینتر از سطح فعلی ترند جادویی بماند. رنگ نشانگر در همان زمان قرمز می شود و به معنای تأیید ورود به موقعیت فروش بر اساس شرایط نزولی فعلی روند بازار است.

نتیجه

اندیکاتور تشخیص روند جادویی (Trend Magic)برای متاتریدر 4 به عنوان یک نشانگر روند بدون جابجایی هشدار ، یکی از بهترین راه حل های معاملاتی مطابق با روند را برای معامله گران فعال بازار ارائه می دهد. علاوه بر این، این اندیکاتور هیچ نشانه ای از عقب ماندگی در ایجاد سیگنال های روند را از خود نشان نداده است.

بلافاصله پس از هر موقعیت بازگشت روند در بازار، سیگنالهای روند را ایجاد می کند. بر اساس بررسی ما، این اندیکاتور برای تحلیل روند بلندمدت و کوتاه مدت به یک اندازه موثر است. بنابراین، می توانید به راحتی آن را در نمودارهای MTF پلتفرم متاتریدر خود برای اهداف اسکالپینگ و معاملات روزانه اعمال کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات در متاتریدر۴

دوره CCI: دوره محاسبه میانگین تاریخی قیمت برای تعیین وضعیت روند فعلی بازار را تعیین می کند.

دوره ATR: دوره نظارت اندیکاتور را برای تجزیه و تحلیل نوسانات بازار تغییر دهید.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه