اندیکاتور نوسان گیری پیشرفته Taotra برای فارکس و ارز دیجیتال در متاتریدر 4

اندیکاتور نوسان گیری پیشرفته Taotra

از اندیکاتور های روند که از قیمت عقب میمانند خسته شده اید؟ برای بهترین نتایج معاملات روند، اندیکاتور پیشرفته Taotra برای متاتریدر 4 را امتحان کنید. از معاملات فارکس، سهام و ارز دیجیتال پشتیبانی می کند. مناسب نمودارهای MTF

توضیحات

اندیکاتور نوسان گیری پیشرفته Taotra برای متاتریدر 4 بهترین نتایج معاملات روند را در معاملات فارکس،سهام و ارز دیجیتال پشتیبانی میکند.

تعیین روند صحیح بازار یکی از بزرگترین چالش های معامله گران درون روز و روزانه است. نوسانات تصادفی قیمت و احساسات نامطمئن بازار اغلب هنگام ارزیابی شرایط روند، توجه معامله گران را منحرف می کند.

اندیکاتور نوسان گیری پیشرفته Taotra با مجموعه‌ای از میانگین‌های متحرک وزنی خطی (LWMA) برای شناسایی سیگنال‌های روند مبتنی بر متقاطع ارائه می‌شود. این نشانگر 20 میانگین متحرک جداگانه با پارامترهای مختلف را برای ترسیم کراس اوورها اعمال می کند. علاوه بر این، MA های آن یک ابر رنگی در اطراف نمودار ایجاد می کند که به عنوان سطوح حمایت و مقاومت پویا عمل می کند. در نتیجه، هنگام استفاده از اندیکاتور نوسان بازار Taotra،  نیازی به اضافه کردن ابزارهای پشتیبانی مانند S/R افقی، فیبوناچی یا Pivots ندارید.

ترکیب رنگ آن از میانگین‌های متحرک باعث می‌شود این متقاطع برای مبتدیانی که برای خواندن صحیح سیگنال‌های روند تلاش می‌کنند، بیشتر قابل مشاهده باشد. علاوه بر این، می توانید آن را در کنار استراتژی معاملاتی در  MT4 موجود خود برای افزایش کیفیت تصمیم گیری خود اعمال کنید.

شاخص نوسانگیری پیشرفته Taotra در تمام تایم فریم های متاتریدر 4 کار می کند و از تجزیه و تحلیل در نمودار MTF پشتیبانی می کند. علاوه بر فارکس، برای معاملات سهام و ارزهای دیجیتال نیز مناسب است.

نحوه تعیین سیگنال های روند فارکس و سهام با استفاده از اندیکاتور نوسان گیری  پیشرفته Taotra در MT4

اندیکاتور نوسان گیری پیشرفته Taotra

اندیکاتور نوسان گیری پیشرفته Taotra شامل سه نوع میانگین متحرک وزنی خطی است. MA سریع (سبز) با MA کند (قرمز) تلاقی می کند و سیگنال های روند متقاطع تولید می کند. از سوی دیگر، میانگین MA به عنوان یک خط روند پویا عمل می کند. قصد قیمت برای باقی ماندن در بالا یا پایین خط روند به شما ایده پیشرفته ای در مورد جهت احتمالی روند آینده بازار می دهد.

MA سبز رنگ در حال پرواز در بالای MA قرمز نشان دهنده یک متقاطع صعودی است. در طول یک روند صعودی، زمانی که قیمت به سطح متوسط ​​MA برگشت و به منطقه به عنوان پشتیبانی برگشت، به سراغ ورود به موقعیت خرید بروید. در حالی که موقعیت خرید دارید، حد ضرر را زیر ابر قرمز قرار دهید. همچنین، هر زمان که ابر سبز از سطح  ​​MA متوسط پایین آمد، خروج خرید را در نظر بگیرید.

برای باز کردن سفارش‌های فروش، اطمینان حاصل کنید که ابر سبز زیر ابر قرمز قرار می‌گیرد که یک متقاطع نزولی را ترسیم می‌کند. قیمت سطوح میانگین متحرک را به عنوان مقاومت در طول یک بازار روند نزولی در نظر می گیرد.

یک الگوی کندل نزولی که درست زیر سطح مقاومت دینامیکی شکل می‌گیرد، برای گرفتن پوزیشن فروش  ایده‌آل است. در نظر بگیرید که پس از فعال کردن سفارش فروش، موقعیت خود را حفظ کنید تا زمانی که Fast-MA به بالای میانگین MA حرکت کند. هنگامی که قیمت شروع به حرکت به سمت هدف شما کرد، میتوانید حد ضرر خود را به سمت نقطه سر به سر جا بجا کرده و تا سیگنال معکوس اندیکاتور برای خروج در روند بمانید.

نتیجه

شاخص نوسان گیری پیشرفته Taotra یکی از بهترین اندیکاتورهای روند مبتنی بر میانگین متحرک است که تاکنون برای پلتفرم‌ متاتریدر 4 از نظر دقت و ثبات سیگنال توسعه یافته است.

معامله گران سطح مبتدی که به دنبال اندیکاتورهای تشخیص روند با استفاده آسان و واضح هستند ممکن است این اندیکاتور برایشان بسیار مفید باشد. علاوه بر این، معامله گران حرفه ای ممکن است آن را به استراتژی معاملاتی موجود خود برای بهبود دقت معاملات اضافه کنند.

علاوه بر این، اندیکاتور نوسانگیری پیشرفته Taotra به راحتی قابل تنظیم است و گزینه های متعددی را برای اعمال میانگین متحرک در نمودار متاتریدر شما ارائه می دهد.

 

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

دوره شروع: سریعترین دوره میانگین متحرک نشانگر.

روش: برای محاسبه مقدار میانگین متحرک از روش “افزودن” یا “ضرب” استفاده کنید.

روش میانگین: به غیر از وزن خطی، می توانید روش های میانگین متحرک ساده، نمایی و هموار را نیز اعمال کنید.

قیمت: انتخاب کنید که آیا نشانگر قیمت بسته، باز یا بالا را برای محاسبه مقادیر MA در نظر بگیرد.

مرحله دوره: از یک دوره انحراف برای روش “افزودن” استفاده کنید.

تعداد میانگین ها: حداکثر تعداد میانگین های متحرکی که اندیکاتور روی نمودار به کار می گیرد.

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه