اندیکاتور کانال برای متاتریدر 4 بنام SSL Channel Chart Alert برای سیگنال خرید و فروش

اندیکاتور کانال برای متاتریدر 4

اندیکاتور کانال SSL Channel Chart Alert بهترین شاخص معاملات فارکس برای متاتریدر 4 است که جهت روند صعودی و نزولی و سیگنال های خرید و فروش را نشان می دهد. رایگان برای دانلود

توضیحات

اندیکاتور کانال برای متاتریدر 4 بنام SSL Channel Chart Alert ترکیبی از میانگین متحرک است. SSL مخفف Semaphore Signal Level است و سیگنال های خرید و فروش بصری را ارائه می دهد. این اندیکاتور سیگنال های روند صعودی و نزولی را بر روی تلاقی خطوط نشانگر ارائه می دهد.

این اندیکاتور برای معامله گران فارکس که با استفاده از استراتژی معاملات روندکار میکنند بسیار مفید خواهند بود.

نکته مهم در این اندیکاتور عدم جابجایی سیگنالهای ارائه شده است. در نتیجه، معامله گران مبتدی فارکس می توانند از این اندیکاتور برای دریافت هشدار در زمان متقاطع شدن خطوط اندیکاتور استفاده کنند.

علاوه بر این، سیگنال‌های خرید و فروش به سادگی قابل تفسیر هستندو این سیگنال های روند به درک شرایط بازار صعودی و نزولی کمک می کنند.

معامله‌گران  پیشرفته می‌توانند سایر اندیکاتورهای مومنتوم یا اسیلاتورها را برای تأیید سیگنال‌های معاملاتی و معامله با تلاقی ترکیب کنند.

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور کانال SSL Channel

نحوه کار اندیکاتور کانال برای متاتریدر 4 Channel SSL

نمودار GBPUSD H4 بالا اندیکاتور کانال SSL Channel برای متاتریدر 4 در حال کار را نشان می دهد. این اندیکاتور روند صعودی و نزولی را در خطوط قرمز و سبز نشان می دهد.

معامله‌گران فنی فارکس می‌توانند زمانی که خط سبز از خط قرمز به سمت بالا عبور کند، موقعیت خرید باز کنند. بهترین حد ضرر برای این موقعیت، نوسان یا دره پایین قبلی است، در حالی که هدف سود سیگنال معاملاتی مخالف است که توسط اندیکاتور اعلام میشود.

در این استراتژی معاملاتی فنی، تقاطع خط سبز زیر خط قرمز نشان دهنده روند نزولی است. در نتیجه معامله گران فارکس می توانند معامله فروش را با قرار دادن حد ضرر در نوسان قبلی انجام دهند. هدف سود را در سیگنال مخالف اعلامی توسط اندیکاتور یا اگر نسبت ریسک به ریوارد خوبی حاصل میشود در نظر بگیرید.

اندیکاتور کانال SSL Channel  برای سیگنال خرید و فروش  را می توان در تمام تایم فریم های درون روزی و تایم فریم های بلندمدت مانند نمودارهای روزانه، هفتگی و ماهانه اعمال کرد. با این حال، سیگنال‌ها در بازه زمانی پایین‌تر مکرر و زیاد نشان داده میشوند  و ممکن است روندی را نشان ندهند.

بنابراین معامله گران فارکس باید از این استراتژی معاملاتی برای فیلتر کردن سیگنال های معاملاتی تولید شده در نمودار بازه زمانی پایین تر استفاده کنند.

برای بهترین نتیجه برای معاملات ، معامله گران می توانند از چند تایم فریم (mtf) استفاده کنند و با استفاده از رویکرد بالا به پایین معامله کنند.

نمودارهای بازه زمانی بالاتر توسط معامله گر فارکس برای شناسایی روند بزرگتر استفاده می شود، در حالی که فریم های زمانی کمتر در بهترین نقاط ورودی صفر است. علاوه بر این، معامله گران فارکس باید در مورد مناطق حمایت یا  مقاومت و کانال های خط روند موجود در مجاورت محتاط باشند.

نتیجه

SSL Channel یک اندیکاتور کانال برای متاتریدر 4 یک نشانگر بدون جابجایی هشدار است که بر اساس میانگین متحرک است. این اندیکاتور یک سیگنال هشدار در مورد تغییرات روند صعودی و نزولی ارائه می کند.

در نتیجه، معامله گران فارکس می توانند سیگنال های BUY و SELL را به راحتی معامله کنند و در استراتژی های معاملاتی فارکس خودکار استفاده کنند.

با این حال، برای بهترین نتایج، معامله گران تکنیکال فارکس باید سایر اندیکاتورهای فنی را با ان ترکیب کنند. علاوه بر این، معامله گران فارکس می توانند اندیکاتور را به صورت رایگان در سایت تی پی چارت دانلود کرده و به راحتی نصب کنند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

اندیکاتور سیگنال خرید و فروش ssl

Lb: مقدار برای محاسبه نشانگر.

alertsOn: تنظیمات هشدار را برای اندیکاتور SSL Channel Chart Alert   روشن می کند.

alertsMessage: هشدارها به صورت پیام.

alertsSound: هشدار صوتی تولید می کند.

alertsEmail: هشدارهای نشانگر را ایمیل می کند.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه