سیگنال دهی با اندیکاتور تقاطع میانگین متحرک ( MA Crossover Alerts ) در متاتریدر4 و 5

اندیکاتور کراس موینگ MA Crossover Alert

اندریکتور متقاطع میانگین متحرک برای متاتریدر 4 و 5 سازگار با نمودار است و در صورت استفاده تاکتیکی می تواند معاملات برنده شما را افزایش دهد و علاوه بر سیگنال دهی قوی ، یک اندیکاتور بازگشت روند فارکس میباشد.

توضیحات


اندیکاتور کراس میانگین متحرک MA Crossover برای متاتریدر 4 و متاتریدر 5 بهترین نشانگر برای معامله متقاطع میانگین متحرک است. هنگامی که دو میانگین متحرک (MA سریع و آهسته) از یکدیگر عبور کنند، به شما هشدار سیگنال خرید و فروش  می دهد.

این اندیکاتور سیگنال دهی به شما کمک می کند تا فرصت های معاملاتی مختلف را در حین تغییر روند ویا ادامه روند شناسایی کنید. هدف این است که هنگام متقاطع شدن دو میانگین متحرک، که می تواند شروع یک معامله باشد  را به شما اطلاع دهد.

اندیکاتور کراس میانگین متحرک یک سیگنال پیکانی BUY/SELL را بلافاصله بعد از متقاطع میانگین متحرک سریع و آهسته نشان می دهد. این اندیکاتور در نمودارها ساده به نظر می رسد و داشبورد معاملاتی شما را آشفته نشان نمی دهد زیرا هر دو میانگین متحرک در نمودار شما پنهان هستند و دیده نمیشوند.

این کار استفاده از این نشانگر را راحت می کند زیرا با نمای شمعدانی شما در نمودار  تداخلی ایجاد نمی کند. علاوه بر این، اندیکاتور را می توان در معاملات اسکالپینگ، روزانه، درون روزی یا نوسانی مورد استفاده قرار داد.

با این حال دقت داشته باشیدکه ، این نشانگررا نباید به صورت مجزا مورد استفاده قرار دهید و باید به عنوان تلاقی با استراتژی معاملاتی شما یا با پرایس اکشن استفاده شود. همچنین استفاده از آن در کنار سایر اندیکاتورهای معاملاتی توصیه می شود. این به این دلیل است که میانگین متحرک از قیمت عقب است.

نحوه سیگنال دهی اندیکاتور کراس میانگین متحرک MA Crossover

سیگنال دهی با اندیکاتور کراس مویینگ

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور MA Crossover Alerts

نمودار بالا اندیکاتور کراس مووینگ اوریج MA Crossover برای متاتریدر 4 و متاتریدر 5 را در نمودار USD/JPY نشان می دهد. این نشانگر یک سیگنال پیکانی را هنگامی که یک متقاطع بین دوره متوسط ​​سریع  6 و دوره متوسط ​​آهسته حرکت 480 اتفاق می افتد، نشان می دهد.

این اندیکاتور برای معامله گران فارکس مبتدی و حرفه ای توصیه می شود و در بازه های زمانی بالاتر سیگنال های معاملاتی قابل اطمینان تری می دهد. این به این دلیل است که تایم فریم های پایین تر نویزهای زیادی دارند.

درست است که میانگین متحرک متقاطع فرصت های معاملاتی بالقوه ای  را نشان می دهد،اما با این حال، همه متقاطع ها سیگنال های معتبری نیستند. بنابراین باید بگوییم که این اندیکاتور به بهترین وجه با پرایس اکشن یا هر استراتژی معاملاتی دیگری استفاده می شود.

به عنوان مثال، سیگنال بالا یک موقعیت معتبر خرید را نشان می دهد.اندیکاتور کراس میانگین متحرک MA Crossover یک پیکان سیگنال خرید را نشان می‌دهد که با الگوی شمعدانی در حال افزایش صعودی مطابقت دارد. فلش BUY به عنوان تلاقی با الگوی اینگالف عمل می کند تا تأیید کند که بازار در روند صعودی قرار دارد.

در نتیجه، سیگنال درست بوده و بازار چند پیپ به سمت بالا حرکت کرده است. این فقط یک روش معمولی برای استفاده خوب از این شاخص است. همچنین می‌توانید از این اندیکاتور برای کسب سود یا کاهش معاملات زیانده خود استفاده کنید، به خصوص زمانی که فلش مخالف را نشان می‌دهد که با حرکت قیمت همسو می‌شود.

نتیجه

اندیکاتور کراس میانگین متحرک MA Crossover برای متاتریدر 4 و 5  سازگار با نمودار شما است و در صورت استفاده تاکتیکی می تواند معاملات برنده شما را افزایش دهد. و در نهایت، این اندیکاتور برای دانلود رایگان و نصب آسان در سایت در دسترس میباشد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات در MT4:

این نشانگر به کاربران اجازه می‌دهد تا تنظیمات را به دلخواه تنظیم کنند. علاوه بر این، همچنین لازم است که “Allow DLL Imports” پس از نصب تیک زده شود.

تنظیمات در متا 4

SoundON: وضعیت هشدار صدا را نشان می دهد.

EmailON: نمایش وضعیت هشدار ایمیل.

FastMA_Mode: حالت MA سریع را نمایش می دهد.

FastMA_Period: نمایش دوره MA سریع.

FastPrice_Mode: حالت قیمت سریع را نشان می دهد.

SlowMA_Mode: این حالت MA آهسته نشانگر را نشان می دهد.

SlowMA_Period: دوره MA کند را نمایش می دهد.

SlowPriceMode: حالت آهسته قیمت را نمایش می دهد.

 

تنظیمات در MT5:

این نشانگر به کاربران اجازه می دهد تا تنظیمات را به دلخواه خود سفارشی کنند.

تنظیمات در MT5

روش هموارسازی برای MA سریع: روشی را برای صاف کردن نشانگر سریع MA انتخاب کنید.

دوره میانگین برای MA سریع: نمایش دوره MA سریع.

قیمت برای MA سریع: حالت قیمت MA سریع را نشان می دهد.

روش صاف کردن برای MA کند: روشی را برای صاف کردن نشانگر کندی MA انتخاب کنید.

دوره میانگین برای MA کند: دوره MA کند را نمایش دهید.

Price for slow MA: حالت قیمت MA کند را نشان می دهد.

تعداد هشدارها: نمایش تعداد هشدارهای نشانگر.

دیدگاه ها و نظرات

4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه