LSMA Indicator یک اندیکاتور مووینگ اوریج پیشرفته برای متاتریدر۴ و ۵

اندیکاتور مووینگ اوریج پیشرفته LSMA

روندهای بازار فارکس از بهترین اندیکاتور میانگین متحرک LSMA برای متاتریدر. با این اندیکاتور جهت روند را با کمک میانگین متحرک پیدا کنید.

توضیحات

اندیکاتور مووینگ اوریج پیشرفته LSMA یک نشانگر ساده برای متاتریدر 4 و 5 است که میانگین متحرک را روی نمودار ترسیم می کند. این اندیکاتور از محاسبات MA به عنوان بخشی از کاربرد خود استفاده می کند و مشابه MA سنتی کار می کند.

با این حال، تفاوت بین LSMA و MA این است که تاخیر اضافی را که در MA سنتی ظاهر می شود فیلتر می کند. اگرچه می‌توانید از نشانگر LSMA در تمام تایم فریم‌ها استفاده کنید، اما هرچه بازه زمانی طولانی‌تر باشد، بهتر است، زیرا در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر نویز زیادی در بازار وجود دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین اندیکاتور برای بازار رنج (خنثی) کدام است ؟ | معرفی 10 اندیکاتور برتر برای بازار خنثی

سیگنال خرید و فروش با اندیکاتور مووینگ اوریج پیشرفته LSMA

LSMA اندیکاتور مووینگ اوریج پیشرفته

نمودار بالا USD/JPY H4 سیگنال های خرید و فروش  را نشان می دهد. اندیکاتور مووینگ اوریج LSMA یک استراتژی ساده مانند میانگین متحرک سنتی دارد. اگر قیمت از اندیکاتور پایین بیاید، می توانید پوزیشن های سل بگیرید، و  اگر قیمت بالاتر از اندیکاتور باشد، می توانید به لانگ فکر کنید.

همچنین می توانید یک استراتژی متقاطع میانگین متحرک با نشانگر ایجاد کنید. برای استفاده از این استراتژی، باید یک اندیکاتور  دیگر با دوره متفاوت استفاده کنید. دوره پیش فرض نشانگر 50 است، بنابراین می توانید دوره MA کوتاهتر یا طولانی تر را برای آن اعمال کنید.

اگر دوره طولانی‌تر MA از شاخص عبور کند، می‌توانید سل بگیرید. برعکس، اگر دوره کوتاه‌تر MA از LSMA عبور کند، شما موقعیت‌های بای را می‌گیرید. علاوه بر این، می توانید شاخص های دیگری مانند MACD یا RSI را اعمال کنید یا استراتژی خود را توسعه دهید.

بیشتر بخوانید : 10 اندیکاتور میانگین متحرک برتر برای دقت در معاملات: تسلط بر روندهای بازار

نتیجه

اندیکاتور مووینگ اوریج پیشرفته LSMA برای متاتریدر 4 و 5 ، میانگین متحرک را در نمودار اعمال می کند تا جهت روند را پیدا کند. می توانید از اندیکاتور به صورت جداگانه یا در استراتژی های معاملاتی مختلف استفاده کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات برای متاتریدر۴:

تنظیمات اندیکاتور lsma

دوره: دوره پیش فرض 50 است. دوره میانگین متحرک را ذکر می کند.

countbars: مقدار پیش فرض 10000 است. نشانگر را روی تعدادی میله اعمال می کند.

 

تنظیمات برای متاتریدر۵

تنظیمات اندیکاتور lsma

دوره: دوره پیش فرض 20 است. دوره میانگین متحرک را ذکر می کند.

قیمت کاربردی: نوع قیمتی را که نشانگر در محاسبات استفاده می کند را مشخص می کند.

 

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه