اندیکاتور الگوی جیمز James16 برای شناسایی الگوهای کندلی در متاتریدر۴

الگوی جیمز James16

James16 Patterns یک اندیکاتور بازگشت روند و یک نشانگر حمایت و مقاومت است.

توضیحات

اندیکاتور الگوی جیمز James16 برای متاتریدر 4 یک ابزار معاملاتی فارکس است که بر اساس استراتژی معاملاتی James16 طراحی شده است. استراتژی (James16) از الگوهای پرایس اکشن متعدد استفاده می کند تا فرصت خرید را در هنگام نزول بازار و فرصت فروش را در پایان یک رالی مشخص کند.

این اندیکاتور کمک بزرگی به معامله‌گران مبتدی خواهد بود، زیرا به خودکارسازی و ابهام‌زدایی از پیچیدگی استراتژی معاملاتی James16 کمک می‌کند. علاوه بر این، معامله گران با تجربه نیز می توانند با استفاده از اندیکاتور در زمان صرفه جویی کنند. این اندیکاتور فنی برای اسکالپرها، معامله گران روزانه/درون روزی و نوسان گیر  مناسب است.

 سیگنال های خرید و فروش با اندیکاتور الگوی جیمز James16

اندیکاتور الگوی جیمز

تصویر بالا نشان می دهد که اندیکاتور الگوهای James16 چگونه در نمودار MT4 شما به نظر می رسد. نوع الگوهای پرایس اکشن  که اندیکاتور نشان می دهد به الگوهای غیر جهت دار (یعنی بدون جهت روند)، صعودی و نزولی گروه بندی می شوند.

الگوهای صعودی متشکل از کندلهای Double Bar Low Higher Close (DBLHC)، دو کندل Double Bar High Lower Close (DBHLC)، دو کندل بالای منطبق (TMHTB)،  پین بار صعودی، و کندل عمودی بیرونی صعودی Bullish Outside Vertical Bar (BUOVB) هستند.

برای الگوهای نزولی، نشانگر نوارهای Double Bar High Lower Close (DBHLC) ،Bearish Outside Vertical Bar (BEOVB)  Double Bar High Lower Close (DBHLC)، کندلهای پینبار نزولی، و دو میله پایینی منطبق (TMLTB) را نمایش می‌دهد.

ایده این است که پس از اینکه اندیکاتور الگوی James16 یک الگوی صعودی/نزولی را نمایش داد ، موقعیت خرید/فروش باز شود. به عنوان مثال، پس از اینکه نشانگر یک DBLHC را نشان داد، احتمالاً بازار به سمت صعود (خرید) حرکت می کند وبه طور مشابه، قیمت ممکن است به سمت پایین (SELL) حرکت کند، پس از اینکه نشانگر یک BEOVB را نشان دهد.

راه ایده آل برای استفاده از اندیکاتور، انتخاب یک موقعیت خرید/فروش است که در سطوح پیوتی مانند سطوح حمایت/مقاومت و فیبوناچی نمایش داده می شود. علاوه بر این، می‌توانید از پرایس اکشن همگام با اندیکاتور برای ورودی‌های معاملاتی بهتر استفاده کنید. این موضوع در تصویر بالا نشان داده شده است که اندیکاتور موقعیتهای معاملاتی را پس از الگوهای شمعدانی اینگالف نشان می دهد.

نتیجه

اندیکاتور الگوی جیمز James16 برای MT4 به شما کمک می کند تا به راحتی تمام الگوهای قابل معامله مرتبط با استراتژی James16 را شناسایی کنید.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتورالگوی جیمز

این نشانگر با تنظیمات قابل تنظیم زیر ارائه می شود:

Show DBHLC: این پارامتر DBHLC را فعال/غیرفعال می کند.

نمایش BEOVB: این پارامتر BEOVB را فعال/غیرفعال می کند.

Show TMLTB: این پارامتر TMLTB را فعال/غیرفعال می کند.

Show DBLHC: این پارامتر DBLHC را فعال/غیرفعال می کند.

Show BUOVB: این پارامتر BUOVB را فعال/غیرفعال می کند.

نمایش TMHTB: این پارامتر TMHTB را فعال/غیرفعال می کند.

نمایش IB4: این پارامتر IB4 را برای الگوهای غیر جهت دار فعال/غیرفعال می کند.

Show KEYRV: این پارامتر KEYRV را برای الگوهای غیر جهت دار فعال/غیرفعال می کند.

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه