اندیکاتور خرید و فروش با استراتژی ICT بنام ICT Asian Range برای متاتریدر4

اندیکاتور ICT Asian Range

یک ابزار عالی برای معامله با استراتژی ICT بر اساس سشن آسیا که بازگشتهای روند و شکستها را برای سیگنال خرید و فروش نمایش میدهد.

توضیحات

احتمالاً در مورد استراتژی معاملاتی فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) شنیده اید. خوب، این استراتژی شامل معامله بر اساس جلسه آسیایی است.

در حالت ایده‌آل، بازار فارکس در طول بازار آسیا قبل از تجربه نوسانات قیمتی که منجر به معاملات لندن و نیویورک می‌شود، تمایل به تحکیم و درجا زدن دارد. بنابراین، معامله با استفاده از استراتژی ICT مستلزم درک کامل رفتار بازار در طول چهار جلسه معاملاتی است.

معرفی اندیکاتور استراتژی ICT در سشن آسیا | ICT Asian Range

اگر با استراتژی ICT آشنا نیستید، نگران نباشید. ما اندیکاتور ICT Asian Range را برای دانلود رایگان MT4 در سایت تی پی چارت داریم. این اندیکاتور کمک می کند تا شکست های سشن آسیایی را معامله کنید.

این اندیکاتور جعبه‌های رنگی را ترسیم می‌کند که به معامله گران کمک می‌کند تا شکستها را به سمت نزولی یا صعودی معامله کنند. فقط زمانی باید وارد معامله شوید که قیمت از جعبه جدا شده و خارج شود.

اندیکاتور استراتژی ICT برای سشن آسیا در تایم فریم های کوتاه تری مانند  1 ساعته، 15 دقیقه و 5 دقیقه بهترین عملکرد را دارد. می توانید از این اندیکاتور برای معامله جفت ارزها با ین ژاپن استفاده کنید.

به طور خاص، این اندیکاتور برای USD/JPY، EUR/JPY، GBP/JPY، GBP/USD و EUR/USD بهترین عملکرد را دارد. اساساً، این اندیکاتور بیشترین جذابیت را برای معاملات شکست دارد.

اندیکاتور خرید و فروش ICT Asian Range برای معاملات تازه کاران مناسب است. وقتی محدوده آسیایی شکل می گیرد، لازم نیست کار خاصی انجام دهید . شما فقط باید محدوده ترسیم شده توسط اندیکاتور را شناسایی کنید و پس از خارج شدن قیمت از محدوده بازار آسیا، معامله خود را انجام دهید.

عاقلانه است که شاخص را با سایر استراتژی ها و ابزار ترکیب کنید. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید از شاخص ICT Asian Range در ترکیب با استراتژی شکست و پولبک استفاده کنید. این به این معنی است که زمانی وارد معامله خواهید شد که قیمت مرحله تست مجدد را انجام میدهد.

سیگنال خرید

یک سیگنال صعودی زمانی رخ می دهد که قیمت به بالای محدوده نشان داده شده توسط خط بالایی برسد.

سیگنال فروش

سیگنال نزولی زمانی رخ می دهد که قیمت به زیر قیمت پایین محدوده می شکند.

مثال 

نحوه کار اندیکاتور ict asian range

تصویر بالا حرکت قیمت پوند بریتانیا در برابر دلار آمریکا را نشان می دهد. ناحیه دایره شده تثبیت قیمت را در طول جلسه آسیایی نشان می دهد. قیمت پایین‌ترین سطح بازار را دوباره آزمایش کرد و سیگنال صعودی قوی داد. قیمت پس از این حرکت به شدت کاهش می یابد و در بازار بعدی آسیا وارد فاز تثبیت می شود.

نتیجه

ICT یکی از استراتژی های معاملاتی مرسوم است که کاملاً سودآور و موفق بوده است. با این حال، برخی از افراد نمی‌دانند فناوری اطلاعات و ارتباطات چیست یا چگونه از آن استفاده کنند.

اندیکاتور ICT Asian Range یک اندیکاتور خرید و فروش عالی برای شناسایی موقعیت های بالقوه سودآور بر اساس محدوده بازار آسیا است که این به این معنی است که در جلسات لندن و نیویورک حرکات عالی از قیمت را خواهید دیدو در نهایت، سود معاملاتی خود را افزایش خواهید داد.

معامله گران فارکس میتوانند این اندیکاتور را بصورت رایگان در سایت تی پی چارت به همراه بسیاری از اندیکاتورهای کاربردی مورد استفاده در استراتژی های معاملاتی خود دانلود و استفاده نمایند.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

نشانگر سفارشی : شما را قادر می سازد جلسه ترجیحی را که نشانگر باید در آن شکل بگیرد، سفارشی کنید

حق چاپ : اطلاعات حق چاپ نشانگر را نشان می دهد

Web_Address : وب سایت منبع نشانگر را نمایش می دهد

MT4_StartTime : به شما امکان می دهد شروع روز معاملاتی را برای تعیین زمان شروع جلسه آسیایی تنظیم کنید.

MT4_EndTime : پایان جلسه معاملاتی روزانه را تنظیم می کند

Asian_Session_Color : رنگ نشانگر را تنظیم می کند

دیدگاه ها و نظرات

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه