اندیکاتور گان ( گن) Gann SQ9 / SQ 9 برای متاتریدر۴ + آموزش و دانلود

اندیکاتور گان

نشانگر Gann Sq 9 برای MT4. حمایت و مقاومت آینده را با استفاده از GANN و ZigZAg ترسیم می کند. بهترین سیگنال های ورود و خروج معاملات فارکس.

توضیحات

اندیکاتور گان Gann Sq 9 برای MT4 بر اساس اصول WD GANN است. جهت قیمت آتی جفت‌های فارکس را پیش‌بینی می‌کند و خطوط حمایت و مقاومت را در نمودار قیمت ترسیم می‌کند. علاوه بر این، این اندیکاتور از اندیکاتور متاتریدر کلاسیک ZigZag برای شناسایی تغییرات روند استفاده می کند.

هنگامی که زیگزاگ تغییر روند را تأیید کرد، نشانگر زوایای Gann Sq 9 را برای ترسیم خطوط روند احتمالی آینده اعمال می کند. این خطوط روند به عنوان حمایت و مقاومت آتی در جهت روند صعودی یا نزولی عمل می کنند. در نتیجه، معامله‌گران فارکس که از استراتژی‌های دنبال‌کننده روند استفاده می‌کنند، می‌توانند از این اندیکاتور برای شناسایی بهترین نقاط ورود خرید و فروش و نقاط برگشت احتمالی آینده استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: بهترین اندیکاتور متاتریدر 4 | معرفی و دانلود 20 اندیکاتور برتر برای متاتریدر 4

این اندیکاتور از مقادیر قیمت برای محاسبه سطوح حمایت و مقاومت آتی استفاده می کند، بنابراین همان سطوح در تمام نمودارهای قیمت منعکس خواهد شد. بنابراین معامله‌گران می‌توانند اندیکاتور را اعمال کنند و به دنبال پرایس اکشن در بازه زمانی پایین‌تر در نزدیکی سطوح حمایت و مقاومت باشند تا بهترین نقاط ورودی را شناسایی کنند.

اندیکاتور گان برای معامله گران مبتدی و با تجربه فارکس مناسب است. معامله گران جدید فارکس می توانند از اصل GANN برای شناسایی حمایت و مقاومت آتی و جابجایی حد ضررهای خود برای یک موقعیت موجود استفاده کنند. علاوه بر این، سطوح به معامله‌گران کمک می‌کنند تا سطوح سود و حد ضرر را شناسایی کنند.

اندیکاتور گان Gann Sq 9 برای موقعیت های معاملاتی در متاتریدر 4

اندیکاتور گان

نمودار EURAUD H1 بالا اندیکاتور گن Gann Sq 9 را در حال عمل نشان می دهد. این اندیکاتور سطوح حمایت را به رنگ سبز و سطوح مقاومت را به رنگ قرمز در نمودار قیمت ترسیم می کند. خطوط سفید جهت روند را نشان می دهد. علاوه بر این، سطح 0 را به صورت خاکستری ترسیم می کند و شروع روند را نشان می دهد.

اگر زیگزاگ نشان دهنده یک روند صعودی باشد معامله گران فارکس می توانند وارد معامله BUY شوند. بهترین پوزیشن برای حد ضرر، نوسان پایین قبلی است و معامله گران  می توانند به دنبال ثبت سود در مقاومت موجود بعدی باشند.

علاوه بر این، معامله‌گران می‌توانند از تریلینگ استفاده کنند و با دنبال کردن استاپ ضررها در سطوح پایین‌تر روند قبلی، روند را دنبال کنند.
برعکس، معامله‌گران فارکس می‌توانند پس از تأیید روند نزولی بازار با زیگزاگ، وارد موقعیت فروش شوند و سطوح  برداشت سود و حد ضرر را با استفاده از سطوح GANN تعیین کنند.

بیشتر بخوانید: بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری | معرفی و دانلود 10 اندیکاتور نوسان گیری برای متاتریدر 4

نتیجه

اندیکاتور گان Gann Sq 9 برای متاتریدر 4  سطوح حمایت و مقاومت آتی را بر اساس اصول GANN 9 ترسیم می کند. علاوه بر این، معامله گران فنی فارکس می توانند آن را در سیستم های معاملاتی خودکار بگنجانند. علاوه بر این، نشانگر برای دانلود در دسترس است و به راحتی نصب می شود.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

Angle_up: حداقل زاویه مورد نیاز برای شروع یک محاسبه روند صعودی جدید.

Angle_dn: حداقل زاویه برای شروع روند نزولی جدید.

عرض: عرض خط.

سبک: سبک خط.

Kol_lev: تعداد سطوح برای نمایش در نمودار قیمت.

ResistanceColor: رنگ خط مقاومت.

SupportColor: رنگ خط پشتیبانی.

Level_0: رنگ سطح 0.

Lev_V: سطح v را فعال می کند.

Level_V: رنگ سطح v.

Complect: محاسبه را از انتهای روند قبلی شروع می کند.

ExtDepth: مقدار عمق برای محاسبه شاخص متاتریدر زیگزاگ کلاسیک.

ExtDeviation: انحراف برای محاسبه شاخص ZIgZag MT4.

ExtBackstep: Backstep برای محاسبه Zigzag.

دیدگاه ها و نظرات

5 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه