اندیکاتور استوکاستیک پیشرفته (Full Stochastic) بهترین اندیکاتور سیگنال خرید و فروش برای متاتریدر۴

اندیکاتور استوکاستیک پیشرفته

اندیکاتور استوکاستیک پیشرفته ،بهترین اندیکاتور سیگنال خرید و فروش برای MT4. موقعیت‌های نوسانی قیمت، نقاط شکست و سیگنال‌های حرکت صعودی/نزولی. مناسب نمودارهای MTF.

توضیحات

اندیکاتور استوکاستیک پیشرفته Full Stochastic یک اندیکاتور مومنتوم فنی است که برای پلتفرم های متاتریدر 4 توسعه یافته است. این اندیکاتور سیگنال‌های متقاطع و مناطق اشباع خرید و فروش را برای شناسایی فرصت‌های خرید و فروش بالقوه دنبال‌کننده روند تولید می‌کند.

بر خلاف اسیلاتورهای Stochastic عمومی، این اندیکاتور در بازارهای با نوسان ،بسیار پایدارتر است. این اندیکاتور سیگنال‌های حرکتی دقیق را در شرایط متلاطم و رنج بازار ارائه می‌دهد.

معامله گران فارکس و سهام از Stochastics برای تعیین نقاط احتمالی برگشت روند استفاده می کنند. این به آنها کمک می کند تا موقعیت های بالقوه نوسانی قیمت را در بازارهای پیرو روند بررسی کنند.

همچنین، می توانید قدرت شکست قیمت را با استفاده از سیگنال های حرکت فوق العاده آن بررسی کنید. اندیکاتور استوکاستیک پیشرفته Full Stochastic با استفاده از خط K-Line (خط سیگنال) آهسته، بالا و پایین های بازار را تعیین می کند. در همان زمان، حرکت های بازار صعودی/نزولی را با اعمال متقاطع بین %K و %D شناسایی می کند.

بنابراین، ایده این است که سیگنال‌های مومنتوم و خرید و فروش بیش از حد را با اضافه کردن تأییدیه‌های بیشتر به ورودی خرید و فروش خود ترکیب کنید. علاوه بر این، با نمودارهای MTF مطابقت دارد و در تمام تایم فریم‌ها به یک اندازه خوب کار می‌کند. این راهنمای آموزشی را بخوانید تا درباره نحوه معامله با استفاده از اندیکاتور پیشرفته استوکاستیک Full Stochastic در MT4 بیشتر بدانید.

نحوه استفاده از اندیکاتور استوکاستیک پیشرفته Full Stochastic برای شناسایی سیگنال خرید و فروش

اندیکاتور استوکاستیک پیشرفته

اندیکاتور استوکاستیک Full Stochastic از خط K کُند در رنگ خاکستری برای نشان دادن بازار OB/OS استفاده می کند. ارزش آن در طول یک بازار اشباع خرید به 80 می رسد و نزدیک به 20 کاهش می یابد تا نشان دهنده شرایط فروش بیش از حدیا همان اشباع فروش باشد.

علاوه بر این، خطوط K(آبی) و D(قرمز) با ترسیم سیگنال های متقاطع، نمای کلی از وضعیت روند فعلی را به شما ارائه می دهند. خط K بالاتر از D نشان دهنده حرکت صعودی است. برعکس، وقتی مومنتوم نزولی می شود، خط K به زیر خط D کاهش می یابد.

قبل از ثبت سفارش خرید، به دنبال یک متقاطع صعودی بین K و D باشید. سپس صبر کنید تا K-Line کُند به زیر 20 برسد (منطقه فروش بیش از حد). در مرحله بعد، به دنبال یک سیگنال الگوی پرایسی باشید که شکست صعودی در مقاومت یا رد شدن در حمایت را تأیید می کند.

بلافاصله پس از رسیدن K-Line آهسته به سطح خرید بیش از حد (80) یک  خروج از خرید را در نظر بگیرید. از طرف دیگر، موقعیت خرید را تا زمانی که خطوط K و D یک متقاطع نزولی را برای معاملات روزانه/بلندمدت ترسیم کنند، حفظ کنید.

زمانی که اندیکاتور قیمت را در شرایط اشباع خرید و حرکت نزولی بازار را تأیید کند، به دنبال فرصت‌های فروش خواهیم بود.

نمودار EURUSD فوق یک فرصت فروش را پس از شکست قیمت نزولی در حمایت (1.0625) نشان می دهد. در طول شکست، خطوط K و D یک متقاطع نزولی را ترسیم کردند. در همان زمان، K-Line کند در حال کاهش از منطقه اشباع خرید بود که ورود به موقعیت فروش را تأیید می کرد.

نتیجه

اندیکاتور استوکاستیک پیشرفته Full Stochastics بهترین سیگنال خرید و فروش حرکتی دقیق و ثابت را در پلتفرم های معاملاتی MT4 ارائه می دهد. معامله گران فارکس و سهام می توانند از آن برای ارزیابی فرصت های خرید و فروش در بازارهای لایو استفاده کنند.

علاوه بر این، در نمودارهای MTF و در تمام شرایط بازار به طور پیوسته کار می کند. ما این شاخص را به مبتدیانی توصیه می کنیم که در تلاش برای شناسایی روندهای صعودی و نزولی در حین معامله در بازار هستند.

همچنین دانلود اندیکاتور استوکاستیک پیشرفته در وبسایت تی پی چارت رایگان میباشد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

full-stochastic تنظیمات استوکاستیک حرفه ای

K Period: مقدار دوره K را وارد کنید.

Slow K Period: دوره میانگین کند حرکت %K را وارد کنید.

دوره D: مقدار دوره D را وارد کنید.

Indicator Name: نام نشانگر را به حداقل / متوسط ​​/ توصیفی تغییر دهید.

شرح خط: شرح خط را به حداقل / متوسط ​​/ توصیفی تغییر دهید.

K Line: K-Line را قابل مشاهده یا پنهان کنید.

Slow K Line: قابلیت مشاهده خط K کند را فعال/غیرفعال کنید.

D Line: نمایش/پنهان کردن D Line

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه