اندیکاتور پیش بینی روند قیمت Forex Prediction برای متاتریدر۴

اندیکاتور پیش بینی روند

ابزاری مناسب برای پیش بینی حرکت قیمت در آینده. این اندیکاتور رفتار بازار را به دقت نشان می دهد.

توضیحات

سود از معاملات فارکس شامل پیش بینی حرکت قیمت در آینده است. پیش‌بینی‌های درست بازار می‌تواند به شما کمک کند از فرصت‌های بازار استفاده کنید و سودهای خوبی به دست آورید. به عبارت دیگر، زمانی که معامله در جهت پیش بینی شما پیش می‌رود، سود زیادی می‌برید. اما شما نمی توانید با نهایت دقت پیش بینی کنید.این طور بگوییم که معامله تا حد زیادی سفته بازی است. حال اگر به شما بگوییم ابزاری وجود دارد که می تواند روند آینده قیمت را پیش بینی کند چه؟ همانطور که از نام آن پیداست، اندیکاتور پیش‌بینی روند فارکس برای MT4 برای پیش‌بینی روند هر نمادی طراحی شده است. این اندیکاتور قدرت بین خریداران و فروشندگان را اندازه گیری می کند. سپس نتایج را در یک پنجره جداگانه در زیر نمودار اصلی نمایش می دهد.

می توانید از این نشانگر در هفت تایم فریم مختلف از یک دقیقه تا تایم فریم های روزانه استفاده کنید. صرف نظر از این که شما یک اسکالپر و یا یک معامله گر نوسانی باشید، این اندیکاتور برای شما جذاب خواهد بود. با این حال، بهترین کارآیی را برای اسکالپرها و معامله گران روزانه دارد. اگر شما یک معامله گر نوسانی هستید، باید تایید سایر اندیکاتورها و ابزارهای فنی را در نظر بگیرید.

نحوه استفاده از اندیکاتور پیش بینی روند فارکس

 این اندیکاتور پیش بینی روند نشان دهنده قدرت خریداران و فروشندگان در بازار است. اگر گاوها کنترل بازار را در دست دارند، باید در موقعیت خرید قرار بگیرید و بالعکس. در اصل، نشانگر یک پنجره جداگانه در زیر نمودار اصلی نمایش می دهد. در این پنجره نوارهای آبی قدرت گاو نر را نشان می دهد، در حالی که رنگ قهوه ای نشان می دهد که خرس ها بازار را کنترل می کنند.

علاوه بر این، فلشی را در زمان واقعی نمایش می دهد که نشان می دهد قیمت به سمت بالا یا پایین است.

نحوه خرید و فروش با استفاده از اندیکاتور پیش بینی روند فارکس

این اندیکاتور زمانی سیگنال خرید می دهد که تعداد خریداران بیشتر از فروشندگان باشد. علاوه بر این، نشانگر یک فلش رو به بالا را روی نمودار قیمت در نمودار اصلی نشان می دهد.

سیگنال فروش زمانی رخ می دهد که فروشندگان بر بازار تسلط داشته باشند. نشانگر قدرت خرس را در یک پنجره جداگانه در زیر نمودار اصلی نشان می دهد. اگر فلش به سمت پایین باشد، این یک علامت نزولی است.

برای استراتژی خروج، استاپ لاس را زیر نوسان اخیر قرار دهید و نزدیک به سطح مقاومت یا حمایت بعدی سودتان را بردارید. همچنین می توانید از نسبت ریسک به ریوارد 1:3 برای استراتژی خروج خود استفاده کنید.

مثال تجارت

اندیکاتور پیش بینی روند

نمودار بالا حرکت قیمت برای پوند در برابر ین ژاپن را نشان می دهد. با توجه به اندیکاتور پیش بینی روند قیمت، گاوها در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند. بنابراین، آنها قیمت را بالا می برند. در نهایت نشانگر یک فلش رو به بالا را نمایش می دهد.

بنابراین باید به دنبال ورود به یک موقعیت لانگ باشید. در این صورت، می توانید استاپ لاس را در زیر نوسان اخیر قرار دهید. برداشت سود ایده آل باید در سطح مقاومت بعدی باشد.

نتیجه

اندیکاتور پیش بینی روند فارکس یکی از بهترین ابزارها برای پیش بینی قیمت است. این اندیکاتور نشان می دهد که آیا خریداران یا فروشندگان کنترل بازار را در دست دارند. همچنین، نشانگر فلشی را نشان می دهد که نشان می دهد باید موقعیت بای یا سل را وارد کنید. این شاخصی است که هر معامله‌گری که قصد دارد نتایج معاملاتی خود را افزایش دهد باید داشته باشد.

مشاهده بیشتر

تنظیمات

تنظیمات اندیکاتور

TriggerLevel – سیگنال های اصلی را از نویز جزئی جدا می کند

 

 

دیدگاه ها و نظرات

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
جدیدترین اندیکاتورها مشاهده همه

جدیدترین بروکرها

مشاهده همه

پایگاه دانش

مشاهده همه